سرپرست بهائی‌ها تشکیل اسرائیل را وعده الهی می‌دانست!

سرپرست بهائی‌ها تشکیل اسرائیل را وعده الهی می‌دانست!

|سرپرست بهائی‌ها تشکیل اسرائیل را وعده الهی می‌دانست! از مسیح داراب|

صدای شیعه به نقل از فارس: بهایی‌گری در قرن سیزدهم هجری در ایران پا به عرصه وجود گذاشت و همچنین به عنوان حرکتی علیه سنت‌های دینی و همچنین فرهنگی و اجتماعی حاکم بر جامعه به حیات خویش ادامه داد. بروز آن جنبش در ایران زمانی بود که بعد از جنگ‌های آن کشور و همچنین روس، به علت افزایش تماس با فرهنگ اروپایی، نوگرایی انظار و افکار بسیاری از متفکران و همچنین نیز عوام را به خود مشغول کرده و همچنین در پس نتیجه آن می شود که مخالفت با سنت‌های نادرستی مانند استبداد شاهان، باره جهت ظهور حرکت‌های فرهنگی و اجتماعی فراهم شده بود.در چنین اوضاعی جنبش‌های اصلاحی چندی در ایران شکل گرفتند و همچنین بعضی به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن تغییر فرهنگ ملی حاکم و همچنین ساخته یا ایجاد نوآوری‌های مذهبی افتادند. در پس نتیجه آن می شود که آن فکر کردن و اندیشیدن، فرقه‌هایی زیرا و به درستی که شیخیه و همچنین بهاییه در کنار مکاتب سکولار ظاهر شدند و همچنین همواره در مقابل حرکت‌های احیاگر سنت‌های ملی – دینی ایستادند و همچنین حرکت‌های سنت‌شکن را تأیید کردند، در دوران حکومت خاندان پهلوی نفوذ بهائیان در ساختار سیاسی و همچنین فرهنگی و اجتماعی کشور رشد چشمگیری یافت. امام و پیشوا خمینی(ره) هم در آن هم سال شمسی‌های ابتدای مبارزه با رژیم پهلوی با درایت و همچنین هوشیاری، خطر بهائیان را جهت اسلام و همچنین کشور جدی دانسته و همچنین در درجه اول به روحانیت سفارشی اکید کرد که شهروندان و مردم شهر را از آن خطر آگاه کنند. آن هم بزرگوار، در دیداری خطاب به علمای یزد چنین فرمود: آقایان بایستی و حتما توجه فرمایند که بسیاری از پست‌های حسابی به دست آن فرقه می باشد که حقیقتاً عمال اسرائیل خواهند بود. خطر اسرائیل، جهت اسلام و همچنین ایران خیلی زیاد نزدیک می باشد.  پیمان با اسرائیل در مقابل دول اسلامی، یا بسته شده یا می‌می شود. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد علمای اعلام و همچنین خطبای محترم، سایر طبقات را آگاه فرمایند که در موقعش بتوانیم جلوگیری کنیم. امروز، روزی نیست که به سیره سلف صالح بتوان رفتار کرد، با سکوت و همچنین کناره‌گیری همه چیز را از دست خواهید داد، در همین راستا با حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا نصوری معاونت تبلیغ و همچنین اطلاع‌رسانی مرکز تخصصی مهدویت گفت‌گو کردیم که در ادامه می‌آید:

 

*بهائیت چگونه شکل گرفت؟

با وارد شدن بهاءالله به عکا حرکت اصلی بهائیت و همچنین شکل‌گیری آن هم آغاز شد. آن شهرستان که بعدها با مردن و مرگ بهاءالله یک قداست کاذب یافت، میعادگاه بهائیت شد، تا جنگ جهانی اول فلسطین جزء امپراطوری عثمانی بود و همچنین بهائیان در آن هم، آزادی عمل نداشتند، ولی بعد از آن هم جنگ، با توجه به علاقه و همچنین پیوند بهائیان با صهیونیسم‌ها فعالیت آنان اکثرا و بیشتر شد و همچنین با تشکیل حکومت غاصب اسرائیل و همچنین نزدیکی مصالح و همچنین منافع دو طرف آرام آرام بین بهائیت و همچنین اسرائیل غاصب پیوندی شکل گرفت. بهائیان، ایران را سرزمین موعود خود می‌دانستند و همچنین با نفوذ خود در ایران -به ویژه در عصر پهلوی دوم که دوران طلایی بهائیت بوده- باره گسترش روابط ایران و همچنین اسرائیل پدید می‌آید، به طوری که هنگام و زمانی که بهائیان سمت‌­های دولتی ایران را به دست می­‌آوردند- با حمایت‌های آمریکا و همچنین لندن -ارتباط و رابطه خیلی زیاد نزدیکی با اسرائیل برقرار کردند که بر محور منافع مشترک، با داشتن دشمن مشترکی به نام مسلمانان بود.

 

*ارتباط و رابطه علنی بهائیان با رژیم صیونیستی از چه زمانی آغاز شد؟

ارتباط و رابطه علنی و همچنین رسمی بهائیان و همچنین اسرائیلی‌ها به بعد از جنگ جهانی اول بر می‌گردد و همچنین افرادی مانند که عباس افندی در جنگ جهانی اول در عکا به جاسوسی جهت انگلیس پرداختند، مأموران حکومت انگلستان در خاک عثمانی به افرادی جاسوس و همچنین مطابق و یکدست با نقشه­‌های آنان- مبنی بر تحقق باره نفوذ و همچنین و همچنین احیاناً ساخته یا ایجاد- آشوب خیلی زیاد مستلزم و نیاز داشتند.

قسمتهای آخر جنگ جهانی اول -در شرایطی که عثمانی­‌ها درگیر جنگ با انگلیس بودند- «آرتور جیمز بالفور» در صفر ۱۳۳۶ق (نوامبر ۱۹۱۷م)، اعلامیه مشهور خود در مورد تشکیل «وطن ملی یهود» در فلسطین را صادر کرد. جمال پاشا فرمانده کل قوای عثمانی جهت اعدام عبدالبهاء و همچنین نابودی مراکز بهایی در عکا و همچنین حیفا اراده و تصمیم راسخ قطعی گرفته بود. منشأ آن اراده و تصمیم راسخ، روابط پنهانی عبدالبهاء با انگلستان بود که آن مطلب را شوقی افندی با صراحت گفتن می‌کند:

جمال پاشا اراده و تصمیم راسخ گرفت عباس افندی را به جرم و جنایت جاسوسی اعدام کند، ولی حکومت انگلستان به حمایت جدی عباس افندی برخاست و همچنین وزارت مسائل خارجه وقت، جناب لرد بالفور دستور تلگرافی به جنرال آلنبی در فلسطین صادر و همچنین تأکید کرد که جمیع قوا در حفظ و همچنین صیانت عبدالبهاء و همچنین عائله و همچنین دوستان آن هم حضرت بکوشند.

بعد از آن هم سرویس ها و خدمات و همچنین جاسوسی‌­ها، عبدالبهاء از سوی ژنرال آلنبی(فاتح انگلیسی قدس، در جنگ اول جهانی) به لقب «سِر» مفتخر شد و همچنین مدال قهرمانی «نایت هود» را گرفتن کرد، عباس افندی هم به شکرانه آن حمایت در تاریخ ۱۷ دسامبر ۱۹۱۸م دست به دعا برداشته و همچنین با چاپلوسی تمام گفت: بارالها! سراپرده عدالت، در آن سرزمین برپا شده می باشد… و همچنین تو را شکر و همچنین سپاس می‌گوییم… پروردگارا! امپراطور پهناور و بزرگ، ژرژ پنجم، پادشاه انگلستان را به توفیقات رحمانی­ات مؤید بدار و همچنین سایه بلندپایه او را بر آن اقلیم جلیل (فلسطین)، پایدار ساز.

عبدالبهاء در برنامه جذاب و جالب و خوب­‌ها و همچنین لوح­‌های دیگر از مسلط بودن و تسلط داشتن انگلستان بر خاک فلسطین ستایش کرده بود. لرد بالفور به ژنرال آلنبی تأکید کرد با تمام قوا در حفظ و همچنین صیانت عبدالبهاء و همچنین عائله و همچنین دوستان او بکوشد، تمام آن حمایت­‌ها به آن سبب بود که بهائیان مهره خوبی جهت کمک به یهودیان در استقرار آن هم‌ها در فلسطین بودند و همچنین می­‌توانستند با هم همکاری نزدیکی داشته باشند.

با مردن و مرگ عباس افندی و همچنین دفن او همچنین در حیفای اسرائیل (۱۳۴۰ ق)، آن شهرستان نزد بهائیان مقدس شده و همچنین مرکز تجمع آنان گشت. تشکیلات مرکزی بهائیت در حیفا هیأت نه نفره در مقری به نام بیت‌العدل اعظم، رهبری تمام مؤسسات و همچنین تشکیلات بهائیان را با توجه به عهده گرفته و همچنین  پشتیبانی و همچنین هدایت کردند.

سفارتخانه‌ها و همچنین کنسولگری‌های انگلیس در کشورهای خاورمیانه از مردن و مرگ رهبر بهائیان اظهار تأسف و همچنین همدردی کردند: وزیر مستعمرات حکومت پادشاه انگلستان «مستر ونیستون چرچیل» به مجرد نشر خبر مردن و مرگ عبدالبهاء، پیامی به صورت تلگراف جهت «سر هربرت ساموئل» صادر کرد و همچنین از او همچنین تقاضا کرد مراتب همدردی و همچنین تسلیت حکومت انگلستان را به جامعه بهایی ابلاغ کند، در مراسم تشیع جنازه عبدالبهاء، مقدم بر همه «سر هربرت ساموئل» ‌حرکت می‌کرد، مأمور سیاسی انگلستان «سر رونالد استورز» در مورد تشییع جنازه عبدالبهاء می‌گوید: ما در رأس مشایعین- که جمعیتی مرکب از کلیه مذاهب و همچنین ادیان بود- سراشیبی کوه کرمل را با قدم آهسته بالا رفتیم و همچنین آن درجه اظهار تأسف و همچنین احترام مشترک نفوس با رعایت سادگی فوق‌العاده در خاطر من کاملاً ماند.

 

*در تاریخ می باشد که بهائیت تشکیل حکومت جعلی اسرائیل را وعده الهی دانسته می باشد، در آن خصوص توضیح می‌دهید؟

تشکیل حکومت اسرائیل از نظر بهائیت و همچنین بنا به قول شوقی افندی (پس نتیجه آن می شود که بهاءالله و همچنین سرپرست وقت جامعه بهائی) یک وعده الهی بوده می باشد که حسینعلی و همچنین عباس افندی به آن هم بشارت داده بودند! آن روابط دیرینه به خوبی از زبان ریاست جمهوری اسرائیل غاصب هویدا می­‌‌می شود، او همچنین هنگامی که از بزرگان و رهبران صهیونیسم بوده و همچنین یهودی­ کردن فلسطین را دنبال می‌کرد، با عباس عبدالبهاء ملاقات و همچنین مذاکره­‌هایی داشته که از چنین ملاقاتی با خشنودی و همچنین رضایت یاد می­‌کند؛ در حالی که می­‌دانیم آن هم روزها میان صهیونیسم و همچنین انگلستان از یک سو و همچنین شهروندان و مردم شهر مسلمان عرب از سوی دیگر منازعات شدیدی بروز کرده بود.

آن، تنها بهائیان بودند که از یک سو با انگلستان و همچنین از سوی دیگر با کارگزاران یهودی در فلسطین روابط نزدیکی داشتند؛ از آن رو، گفتن شوقی افندی در نامه به ریاست کمیسیون بحث و داستان فلسطین از روی سیاست و همچنین محافظه­‌کاری بوده که اظهار بی­‌طرفی نسبت به کمیسرهای انگلیسی در فلسطین کرده می باشد، او به خوبی می­‌دانست که در صورتی که مسلمانان عرب روی کار آیند و همچنین حکومت فلسطین را از دست انگلیس خارج کنند، بی‌­تردید شبکه بهائیت را -که شامل همه نوع همکاری با آن هم‌ها بودند-نابود خواهند کرد و همچنین وجود آنان را- به دلیل نسخ اسلام و همچنین ادعای پیغمبری و همچنین کتاب جدید و همچنین خدایی از سوی بزرگان و رهبران بابیت و همچنین بهائیت – به هیچ وجه تحمل نخواهند کرد و همچنین حاضر به همزیستی با آن هم‌ها نخواهد بود؛ به ویژه آن هم­که مهر سرسپردگی به بیگانه بر پیشانی همه بزرگان و رهبران آنان نقش بسته بود.

زیرا مسلم می باشد تنها مسلمانان عرب بودند که حاضر به هیچ­ گونه مصالحه- و همچنین حتی زندگی مشترک سیاسی- با یهودیان مهاجر نبودند. در برابر، جهت موفقیت بهائیان باره مساعد فراهم بود و همچنین آنان از لقب «سر» و همچنین حمایت بی­‌زیرا و به درستی که و همچنین چرای انگلیسی­‌ها برخوردار بودند. از الواح و همچنین نامه‌هایی که عباس افندی- در عظمت امپراطوری انگلستان و همچنین تجلیل از موقعیت حاصل از استعمار فلسطین و همچنین استقرار نیروهای انگلیسی نوشته- نمی‌قدرت بی­‌اعتنا گذشت.

 

*خب! در اینجا سؤال می‌می شود که چرا مسلمانان در فلسطین هیچ واکنشی به بهائیت نشان ندادند؟

بهائیان به همه آن مسائل توجه داشته‌­اند که ظواهر اسلامی را در سرزمین فلسطین رعایت می‌کردند؛ در نماز جماعت و همچنین جمعه شرکت می­‌کردند و همچنین به هیچ­ وجه به یاران خود اجازه تبلیغ در سرزمین فلسطین نمی­‌دادند. منافع بهائیت تنها در صورتی می‌توانسته بود محفوظ بماند که یا انگلستان به استعمار خود در فلسطین ادامه دهد یا صهیونیسم به عنوان حافظ منافع انگلستان و همچنین میراث­‌خوار استعمار روی کار آید. در غیر آن صورت، مرکز -به اصطلاح- جهانی بهائیت دیر یا زود به دست مسلمانان عرب و همچنین به عنوان مرکز جاسوسی و همچنین دشمنی صریح  با منافع ملی مسلمانان برچیده می‌شد؛ از آن رو، بهائیان در فلسطین و همچنین کشور اسرائیل علی رغم مصالح صهیونیسم سخنی نگفتند و همچنین در مسیر تحکیم روابط خود با صهیونیسم حاضر به همه گونه همکاری شدند.

 

*در ارتباط و رابطه با آیین و همچنین باورهای بهائیان به اختصار توضیح می‌دهید؟

نوشته‌های سیدعلی‌محمد باب، میرزا حسین علی بهاءالله و همچنین عبد‌البهاء، تا حدی نیز شوقی افندی ربانی از کتب مقدس بهائیان می باشد و همچنین در مجالس ایشان خواندن و قرائت می‌می شود؛ ولی باید توجه داشت کتب باب به روش عموم در دسترس بهائیان قرار نمی‌گیرد و همچنین دو کتاب اقدس و همچنین ایقان میرزا حسین‌علی نوری نزد آنان از اهمیت ویژه‌ای برخودار می باشد. بعضی مناسک و همچنین احکام که بهاء‌الله و همچنین جانشینانش واجب کرده‌اند عبارتند از:

۱٫ قداست عدد ۱۹: تقویم شمسی بهائی، از نوروز آغاز شده به ۱۹ ماه و همچنین هر ماه به ۱۹ روز، تقسیم می‌می شود. چهار روز (در سال شمسی‌های کبیسه، پنج روز) باقیمانده که به ایام «هاء» موسوم می باشد، جهت شکرگزاری و همچنین جشن مشخص کردن شده می باشد. بهائیان به نماز هر روز خدا، روزه به مدت ۱۹ روز از طلوع تا غروب آفتاب آخرین ماه سال شمسی موظف خواهند بود.

۲٫ حد دزدی و همچنین زنا: بهاء‌الله مجازات دزد را در نخستین بار، تبعید و همچنین در بار دوم، حبس و همچنین در مرتبه سوم، گذاشتن علامت در پیشانی او قرار داده و همچنین جهت تکرار دزدی بعد از آن هم، حکمی قرار نداده می باشد. او همچنین همچنین مجازات زنا را پرداخت ۹ مثقال و همچنین در صورت تکرار، ۱۸ مثقال طلا جهت دیه به «بیت العدل» می‌داند.

۳٫ محارم: در آیین بهاء تعداد محارم جنسی و زناشویی و جنسی خیلی زیاد محدودند و همچنین تنها و فقط حرمت ازدواج با زن پدر اعلام شده می باشد. در آن آیین، ازدواج با بیش از دو زن جایز نیست و همچنین ازدواج موقت در آن آیین حرام می باشد.

۴٫ نهی از دخالت در سیاست: در آیین بهائی، بهائیان به شدت از دخالت در سیاست نهی شده‌اند.

۵٫ قبله: در آیین بهائی «قبله» جایگاهی می باشد که باب در آن هم دفن شده می باشد.

افزون بر احکام یاد شده، بسیاری از احکام آن هم‌ها با بدیهی‌ترین احکام اسلام مخالف می باشد.

آیین بهائی از ابتدای پیدایی، میان مسلمانان یک انحراف اعتقادی (فرقه ضاله) شناخته شد. ادعای قائمیت توسط سیدعلی‌محمد باب ـ با توجه به احادیث قطعی پذیرفته نبود، ویژگی‌های «مهدی» در احادیث اسلامی به گونه‌ای تبیین شده که راه هرگونه ادعای بی‌جا را بسته می باشد، مخالفت عالمان با سیدعلی‌محمد باب به سبب همین ادعا و همچنین ادعای بابیت او بود، مشکل بهائیت از آن حیث مضاعف می باشد. میرزا حسین‌علی همچنین و علاوه بر پذیرش قبول قائمیت سیدعلی‌محمد باب و همچنین آن که او دین جدیدی آورده می باشد، خود را «من یظهره الله» نامید و همچنین ادعای شریعت مستقل را مطرح کرد. همه مسلمانان خاتمیت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اسلام(ص) را مسلم می‌دانند و همچنین بالطبع، هر ادعایی که با آن نظر سازگار نباشد و همچنین هر فرقه‌ای که آن اصل را نپذیرد، از نظر مسلمانان از اسلام جدا شده می باشد.

 

*اسنادی در مورد ارتباط سران بهائی با رژیم اشغالگر قدس وجود دارد؟

یکی از اسناد آن می باشد که هیأت بین‌الملل بهائی حیفا، در نامه‌‌ای به محفل روحانی ملی بهائیان ایران (اول ژوئیه ۱۹۵۲ م) ارتباط و رابطه شوقی افندی را با حکومت اسرائیل کاملاً سربسته و همچنین محرمانه چنین به اطلاع آنان رساند: «روابط حکومت (اسرائیل) با حضرت ولی امرالله و همچنین هیأت بین المللی بهائی دوستانه و همچنین صمیمانه می باشد و همچنین -فی الحقیقه -جای بس خوشوقتی می باشد که راجع به شناسایی امر در ارض اقدس، موفقیت‌هایی حاصل گردیده می باشد…»، در قسمتهای آخر ژوئن ۱۹۵۲ دکتر لطف‌الله حکیم – منشی شوقی افندی در شورای بین‌المللی بهائی- طی نامه­‌ای خطاب به منشی محفل ملی بهاییان در ایران نوشت:

در جوار روضه مقدسه مخروبه­‌ای می باشد که کسی راضی نمی­‌شد آن هم‌ها را تغییر پیدا کردن به گلستان کند و همچنین آن منظره کریه المنظر از جلوی روضه مبارکه برداشته می شود…خلاصه الکلام، حکومت اسرائیل امر صریح بر حقانیت اهل بها صادر و همچنین ناقضین پرکین را محکوم می‌نماید و همچنین لهذا بدون درنگ، آن هم مخروبه به امر هیکل تبریک و مبارک منهدم می­‌می شود… هیچ­کس نمی­‌تواند باور کند که چگونه ظرف چند روز، بنای بد­نمای مخروبی، به آن سرعت به باغ زیبایی تغییر پیدا کردن یافته می باشد.

سند دیگر آن­که مقاله‌ای با عنوان «بهائیت» در شماره ۲۲ مجله‌­ای فرانسوی و همچنین وابسته به صهیونیسم و همچنین اسرائیل به نام «زمین بازیافته» (اسرائیل) (۲ سپتامبر ۱۹۵۲ م) به قلم یکی از نویسندگان یهود چاپ و همچنین نشر یافته شده شده می باشد در آن مقاله، انطباق اهداف یهودیان با عقاید بهائیان در برپایی کشوری مقتدر به نام «اسرائیل» اعلام شده می باشد…، بهائیان در پی به رسمیت رسیدن و همچنین تثبیت خود بودند، اسرائیل نیز آن کار را جهت بهائیان می­‌کرد تا حامی وفاداری داشته باشد و همچنین از فشار مسلمانان بکاهد، از طرفی، بهائیان هم حاضر بودند جهت آن منظور سرمایه­‌گذاری کنند.

 

*بهائیت در جنگ میان اعراب و همچنین اسرائیلی‌ها چه موضعی اتخاذ کرد؟

 –در جنگ اعراب و همچنین اسرائیل، بهائیان همواره از اسرائیل غاصب جانبداری کرده و همچنین علیه مسلمانان به تبلیغ می‌پرداختند، مستلزم و نیاز صهیونیسم و همچنین اسرائیل به اطلاعات و همچنین منابع خبری وسایل ارتباطی جمعی در کشورهای اسلامی سبب شده بود، بهائیان به کمک آن هم‌ها بیایند، زیرا و به درستی که در صورتی که اعراب موفق می­‌شدند، منافع بهائیت در خطر بود.

در سال شمسی ۱۳۷۹ ق (۱۹۶۰م) یکی از شرکت­‌کنندگان ایرانی در مجمع عمومی مؤتمر اسلامی بیت المقدس از نقش اطلاعاتی بهائیان جهت اسرائیل، سخنی به میان آورد، کشورهای عربی مسأله را خیلی جدی نگرفتند، در اثر عدم اطلاع مسلمانان از اوضاع عوامل گسترده صهیونیسم در کشورهای عربی اسلامی- که ناشی از ضعف تشکیلات اطلاعاتی آنان بود – نسبت به آن هم توجه ویژه­‌ای نشد، در حالی که جهت کارشناسان مسائل سیاسی- مذهبی ایران روشن بود تا زمانی که طرح دوستی و همچنین روابط متقابل عباس افندی با صهیونیسم پی‌ریزی نشده بود، در ایران یهودی – بهایی وجود نداشت.

تلاش جدی بهائیان جهت کسب اطلاعات و همچنین مدارک سیاسی جهت منافع صهیونیسم و همچنین اسرائیل سبب موضع‌گیری جامعه اتحادیه کشورهای عربی شد و همچنین موضوع «بهائی­‌گری» جزء دستور کار «دفتر تحریم اعراب علیه اسرائیل» وابسته به اتحادیه عرب قرار گرفت، آن دفتر مأموریت یافت، تمام شرکت­‌ها و همچنین مجتمع­‌های صنعتی و همچنین اقتصادی آمریکایی و همچنین اروپایی و همچنین… با اسرائیل منافع مشترک داشته و همچنین به نفع آن هم و همچنین زیان اعراب می‌کوشند، شناسایی کند و همچنین نام آن هم‌ها را جهت تحریم معامله و همچنین همکاری اقتصادی در اختیار حکومت­‌های عرب قرار دهد.

همچنین دفتر تحریم اعراب علیه اسرائیل مقرر داشت که بایستی حکومت‌های عربی از جنبش بهائی‌ها و همچنین تشکیل محافل آن هم‌ها شدیداً جلوگیری کنند؛ زیرا جهت افراد کنفرانس مسلم شد، صهیونیسم پشت آنان پنهان شده می باشد- حتی بهائیان ایران گستاخی را به حدی رساندند که مبالغ هنگفتی، جهت کمک به اسرائیل غاصب جمع‌آوری کردند. پول جمع‌آوری شده، حدود ۱۲۰ میلیون تومان بود که در ظاهر، جهت بیت‌العدل حیفا فرستاده می‌شد؛ ولی منظور اصلی، کمک به ارتش اسرائیل بود. مقدار قابل ملاحظه‌ای از آن پول، به وسیله حبیب ثابت پرداخت شده بود.

 

*عملکرد امروز بهائیت چگونه می باشد؟

آنان از اسرائیل جهت زنده نگه­داشتن آیین خود کمک می­‌گیرند و همچنین مسئولان رژیم غاصب هم با توجه به اهداف مشترکشان از آنان حمایت می­‌کنند، جهت نمونه به خبر زیر توجه کنید:

سه‌شنبه اول خرداد ۱۳۸۰ شمسی مصادف با سالروز وفات حضرت رسول اکرم(ص)، رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی جهت تجمع فرقه ضاله بهائیت به منظور افتتاح یک ساختمان دویست و همچنین پنجاه میلیون دلاری درارتفاع کرمل در حیفا جشن و همچنین پایکوبی راه انداخت، ساخت آن مجموعه عظیم با حمایت مستقیم اسحاق رابین (نخست وزیر معدوم رژیم اشغالگر) از سال شمسی ۱۳۷۲ شمسی زیر نظر دو بهایی فراری به نام‌های مهندس حسین امانت و همچنین دکتر فریبرز صهبا با شدیدترین تدابیر امنیتی آغاز شد، آن اراده و تصمیم راسخ، بعد از نمایش اجتماع سراسری سران بهائیت در نیویورک (۱۹۹۲م) زیر نظر سیا و همچنین موساد- با هدف ساخته یا ایجاد قوس و همچنین زیارتگاه متناسب با شأن پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله دیانت بابی در مدفنش -به مسئولان رژیم اشغالگر ابلاغ شد، در آن مراسم ارکستر سمفونیک اسرائیل حاضران را -که میان آن هم‌ها مسؤولان سیاسی و همچنین اقتصادی و همچنین امنیتی صهیونیست­ها و همچنین بعضی بهائیان اروپا و همچنین آمریکا بودند- جهت دعا و همچنین نیایش همراهی می­‌کرد. نقطه مهم و همچنین قابل توجه آن تجمع، حضور خبرنگاران رادیو و همچنین تلویزیون­‌های متنوع و گوناگون و مختلف جهان، جهت ساخته یا ایجاد پوشش علنی صوتی و همچنین عکسی افتتاح کاخ بود.

اهدافی که برگزارکنندگان مراسم خواهان نشر آن هم به وسیله آن خبرنگاران بودند، می­‌قدرت به آن موارد اشاره کرد:

۱٫ حکومت اسرائیل با نهایت افتخار می‌­تواند میزبان همه بهائیان جهان-به ویژه بهائیان ساکن  کشورهای اسلامی- باشد.

۲٫ آثار آن دیانت مدرن و همچنین پیشرفته که متناسب با جهان توسعه‌­یافته قرن ۲۱ می باشد – به صدها زبان و همچنین لهجه ترجمه و همچنین نشر یافته شده شده می باشد و همچنین می‌­تواند برابر سایر برداشت­‌ها و همچنین خواندن و قرائت‌های عقب­ افتاده و همچنین متحجرانه بایستند.

۳٫ بهائیت رو به گسترش می باشد و همچنین تعداد بهائیان جهان که متمایل به حکومت اسرائیل خواهند بود، بیش از ۶ میلیون فرد یا شخص می باشد.

می‌قدرت گفت اسرائیل در پی جلب سرمایه­‌های بهائیان و همچنین مشغول کردن مسلمانان به آن هم‌ها و همچنین فراهم کردن یک حامی خیلی زیاد خوب جهت یهودیان می باشد.

اکنون بهائیت نیز با مظلوم‌­نمایی در جوامع بین‌الملل-به ویژه در ایران اسلامی که سرزمین موعود آن هم‌ها می باشد- در پی آن هم خواهند بود که بگویند: «ما بر حق هستیم و همچنین حقوق ما پایمال شده می باشد» و همچنین طبق معمول، استکبار جهانی هم از آنان حمایت می‌کند، به عنوان نمونه هنگام و زمانی که جامعه بهائی نامه‌‌ای به آقای خاتمی (ریاست جمهوری وقت ایران) می‌نویسند و همچنین تظلم­‌خواهی می‌کنند، بعضی نهاد­‌های بین‌المللی، با استناد به همین نامه، ایران را به نقض حقوق بشر محکوم می‌کنند. به گفته یکی از صاحب‌نظران: «آن نامه در شرایطی -به صورت گسترده- توزیع شد که در کنار تهدید ایران به وسیله اسرائیل، فشار آمریکا و همچنین اروپا بر ضد فعالیت‌های هسته‌ای ایران آخر گرفته و همچنین آن هم‌ها هر روز بخشی از جنگ روانی و همچنین تبلیغاتی خود را در آن­ باره انجام می‌‌دهند تا جایی که تونی بلر و همچنین جک استراو نخست وزیر و همچنین وزیر مسائل خارجه انگلیس اعلام کردند که بعد از پرونده هسته‌ای، پرونده حقوق بشر در ایران در دستور کار قرار می­‌گیرد و همچنین در آن بین، جامعه بهائیان هم مورد بهره بری و استفاده ابزاری صهیونیسم‌ها قرار گرفته می باشد.

چندی پیش هم اعلام کردند بهائیان و همچنین صوفیان در ایران آزاد نیستند، بایستی و حتما از حقوق آن هم‌ها دفاع کرد. جذاب و جالب آن می باشد که بعضی روشنفکران داخلی هم به بهانه دفاع از حقوق بشر، از جامعه بهائی و همچنین تیم­‌های انحرافی ضاله حمایت می‌کنند. امیدواریم اینها- مانند جامعه بهائی- جاسوس یا عامل صهیونیسم‌ها نباشند. شبکه‌های خبری وابسته به صهیونیسم نیز در اختیار تبلیغات آن فرقه می باشد که با تکیه بر مظلومیت آنان و همچنین حق آزادی عقیده جهت آنان تبلیغات کرده و همچنین نظام مقدس جمهوری اسلامی را- که با آنان اختلاف ریشه‌ای دارد – محکوم می‌کنند.

در مجموع امروز بهائیت یک تشکیلات بین‌المللی می باشد و همچنین شهرستان عکا (قبله بهائیان که در اسرائیل قرار دارد) مرکز همبستگی و همچنین پیوند آن هم‌ها با صهیونیسم- به ویژه در مسائل اقتصادی- می باشد، البته بیشترین پیروان بهائیت در کشور آمریکا ساکن خواهند بود، تشکیلات آنان در تمام کشورهای جهان به ویژه کشورهای آفریقایی و همچنین آسیایی شعبه دارد و همچنین جهت خود تبلیغ می‌کنند، اهداف آنان با اهداف صهیونیسم گره خورده و همچنین به یکدیگر احترام متقابل دارند، آنان جهت نابودی مسلمانان به ویژه شیعیان- تلاش مضاعفی از خود نشان می‌دهند.

انتهای پیام

سرپرست بهائی‌ها تشکیل اسرائیل را وعده الهی می‌دانست! در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان