حمایت قاطع آیت الله عیسی قاسم از شیخ علی سلمان/ او ظلم ظالم علیه مظلوم را نمی‌پذیرد

حمایت قاطع آیت الله عیسی قاسم از شیخ علی سلمان/ او ظلم ظالم علیه مظلوم را نمی‌پذیرد

|حمایت قاطع آیت الله عیسی قاسم از شیخ علی سلمان/ او ظلم ظالم علیه مظلوم را نمی‌پذیرد از مسیح داراب|

صدای شیعه: آیت‌الله عیسی قاسم، روحانی برجسته بحرینی و همچنین رهبر معنوی انقلاب بحرین دو روز پیش از صدور حکم شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین، بیانیه‌ای در مورد ویژگی‌های او همچنین نشر یافته شده کرد که به مثابه اثبات و یا تایید کامل شیخ سلمان به عنوان رهبر مخالفان بحرین می باشد.

آیت‌الله عیسی قاسم، شیخ علی سلمان را انسانی با بصیرت و همچنین ناطق نامیده که هیچ دشمنی، کینه و همچنین حسادتی در دل ندارد.

شیخ علی سلمان که اکنون در زندان می باشد با اتهام های واهی به چهار سال شمسی حبس محکوم شده می باشد. دادستانی بحرین اتهام های جدیدی نیز علیه او همچنین مطرح کرد که دعوت به تظاهرات غیرقانونی و همچنین تحریک به عدم عمل به قوانین شامل آن اتهام های ساختگی می باشد. قرار می باشد به زودی حکم شیخ سلمان در پرونده‌های جدید صادر می شود.

در بیانیه آیت‌الله عیسی قاسم آمده می باشد: او همه شهروندان و مردم شهر را دوست می‌دارد. او انسانی شجاع می باشد و همچنین کلامش برخوردار از صراحت و همچنین به دور از الفاظ زشت و همچنین ناسزاست. جهت تمامی دوستان و همچنین مخالفان خود خوبی می‌خواهد و همچنین خواستار تحقق عدالت جهت همه می باشد. او مخالف تروریسم بوده و همچنین جهت مقابله با آن هم اعلام آمادگی کرده می باشد. حقارت را نمی‌پذیرد و همچنین تکبری ندارد.

آن روحانی برجسته بحرین هدف شیخ سلمان را اصلاح کشور به نحوی که به نفع هم تیم‌ها باشد دانسته و همچنین تاکید کرد: شیخ سلمان ادامه ظلم ظالم علیه مظلوم و همچنین استمرار انحصارطلبی بعضی چهره‌ها در کسب منافع را نمی‌پذیرد. او همانگونه که به انتقاد از مخالفان تحقق عدالت می‌پردازد در انتقاد از نظر اشتباه حامیان خود نیز تعلل نمی‌کند.

آیت‌الله عیسی قاسم افزود: شیخ سلمان به شدت معتقد می باشد در خواست جهت اجرای اصلاحات بایستی و حتما به صورت مسالمت آمیز مطرح می شود. او شامل چهره‌هایی می باشد که کشورها به داشتن آن هم به خود می‌بالند و همچنین می‌تواند ضامن ثبات کشورش باشد و همچنین آتش فتنه‌ها در آن هم را خاموش کند.

منبع: ابنا

انتهای پیام

حمایت قاطع آیت الله عیسی قاسم از شیخ علی سلمان/ او ظلم ظالم علیه مظلوم را نمی‌پذیرد در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان