حضرت آیت الله نوری همدانی: برپایی فریضه حج منوط به تامین امنیت و همچنین کرامت حجّاج می باشد

آیت الله نوری همدانی حضرت آیت الله نوری همدانی: برپایی فریضه حج منوط به تامین امنیت و همچنین کرامت حجّاج می باشد

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با اشاره به تلاش بعضی جهت برقراری حج گفت: اسلام در صورتی حج را واجب کرده که عزت و همچنین کرامت و همچنین امنیت مسلمانان محفوظ باشد.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید با اشاره به سخنان رهبر انقلاب اظهار داشت: آنچه از سخنان رهبری برداشت می می شود، آنکه عزت اسلام خیلی مهم می باشد و همچنین مسئولان هرکجا صحبت می کنند بایستی و حتما عزت و همچنین اقتدار و قدرت اسلام، تکیه گاه آنها باشد و همچنین آن مطلب جهت دیپلماتها خیلی زیاد مهم می باشد و همچنین لذا همواره موضع گیری ما بایستی و حتما موضع عزت باشد زیرا و به درستی که در صورتی که نرمش بخواهیم نشان دهیم آنها اکثرا و بیشتر جرات و همچنین مسلط بودن و تسلط داشتن بر ما پیدا می کنند.

او با تاکید بر آنکه حفظ عزت و همچنین جایگاه اسلام بر همه مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد، وحدت و همچنین اتحاد را مطلب اساسی دیگر خواند و همچنین افزود: بایستی و حتما طوری باشد که دشمن بفهمد در ایران یک اراده حاکم می باشد و همچنین دوقطبی کردن جامعه سبب ضعف و همچنین ذلت می باشد.

آیت الله نوری همدانی تصریح کرد: افرادی که سعی در قطبی نشان دادن جامعه دارند، بدانند که آن نشانه ضعف ماست پس رهبر حکم الهی می باشد و همچنین وحدت اراده بایستی و حتما در جامعه حاکم باشد.

او با اشاره به اقدام عده ای از اشخاص جهت صحبت با عربستان در مورد حجّاج گفت: ما همواره گفته ایم که عزت اسلامی بایستی و حتما محفوظ باشد و همچنین دو سه باری که مسئولان حج جهت مذاکره با سعودی ها رفتند، مشخص شد که امنیت حجّاج تامین نمی می شود درحالیکه اسلام در صورتی حج را واجب کرده که عزت و همچنین کرامت و همچنین امنیت مسلمانان محفوظ باشد.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله نوری همدانی: برپایی فریضه حج منوط به تامین امنیت و همچنین کرامت حجّاج می باشد در تاریخ ۲۵ May 2016 | 12:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان