حجت‌الاسلام کازرونی: لزوم موضع‌گیری در شبکه مجازی علیه اقدام بی‌شرمانه شادی صدر

حجت‌الاسلام کازرونی: لزوم موضع‌گیری در شبکه مجازی علیه اقدام بی‌شرمانه شادی صدر

|حجت‌الاسلام کازرونی: لزوم موضع‌گیری در شبکه مجازی علیه اقدام بی‌شرمانه شادی صدر از مسیح داراب|

صدای شیعه: حجت الاسلام والمسلمین حسین کازرونی، کارشناس فضای مجازی با اشاره به اقدام بی‌شرمانه شادی صدر در اینستاگرام مبنی بر توهین به امام و پیشوا حسین(ع)، اظهار کرد: شادی صدر، سال شمسی‌ها در ایران روزنامه‌نگار بوده و همچنین در فیس‌بوک و همچنین توییتر بیش از ۵۰۰ و همچنین ۶۰۰ عضو نداشته می باشد به همین دلیل آن فرد اینستاگرام را به عنوان پرطرفدارترین شبکه در میان ایرانیان انتخاب کرد و همچنین در آخرین پست اینستاگرامش عکسی را نشر یافته شده کرد که همه ایرانیان را با هر عقیده‌ای متأثر کرد.

او همچنین افزود: مقام معظم رهبری بارها در فرمایشات خود تأکید کرده‌اند که جوانان گروه و حزب‌اللهی‌ در مقابله با چنین اقدامات توهین‌آمیزی از سوی دشمن، شلوغ‌کاری نکنند و همچنین با تدبیر جلو بروند. در واقع ایشان ما را به عقلانیت سفارش کرده‌اند. دشمن به واسطه آن اقدام سعی می‌کند تا شیعیان از کوره در بروند و همچنین در واقع آنها تلاش دارند تا جوانان گروه و حزب‌اللهی را به چالش بکشند.

آن کارشناس فضای مجازی تصریح کرد: دشمن در آن موضوع با یک تیر، چند نشان زد. اول آنکه در اینستاگرام پست هنجارشکن روی انظار و افکار مذهبی نشر یافته شده کرد. دوم آنکه مطلبی ضد دینی گذاشته شد، چراکه همه می‌دانند در صورتی که مطلب ضدانقلاب می‌گذاشت آن چنین نمی‌توانسته بود روحیه اشخاص را خدشه‌دار کند. همچنین صدر با آن اقدام حمایتی از حقوق بشر و همچنین حقوق زنان را جذب می‌کند.

او همچنین گفتن کرد: ما بایستی و حتما در شبکه‌های فرهنگی و اجتماعی و همچنین رسانه‌ها موضع بگیریم مبنی بر آنکه شادی صدر به واسطه آن پست، روشنفکری را دریده می باشد؛ روشنفکری که در تقابل با آزادی گفتن می باشد.

حجت‌الاسلام کازرونی اظهار کرد: از نظر دینی، حکم صدر مشخص می باشد، ولی باید توجه داشت نباید مراجع را وارد آن موضوع کنیم، بلکه کاربران به صورت تبیینی وارد آن موضوع بشوند و همچنین در برابر آن هم موضع بگیرند. کاربران نباید در دام دشمن بیفتند؛ چراکه دشمن به دنبال شلوغ‌بازی می باشد تا از آب‌ گل‌آلود ماهی بگیرند.

او همچنین یادآور شد: کاربران بایستی و حتما عقلانیت را در دستور کار قرار دهند و همچنین به سمت تشنج روی نیاورند. دشمن درصدد می باشد تا روحیه شهروندان و مردم شهر را جریحه‌دار کند تا آنها به سمت مراجع بروند و همچنین از آنها حکم بگیرند. نباید آرزوی دشمن را بررسی کننده و پروهشگر کنیم. در صورتی که آن موضع‌گیری از رسانه‌ها و همچنین شبکه‌های فرهنگی و اجتماعی خارج می شود و همچنین به سمت میدان بیاید، موج‌سواری دشمن از حرکت اول به حرکت دوم تغییر پیدا کردن می‌می شود. یعنی دشمن فاز دوم پروژه‌اش را آغاز می‌کند. 
آن کارشناس فضای مجازی تصریح کرد: در صورتی که موضع‌گیری کاربران از رسانه‌ها و همچنین شبکه‌های فرهنگی و اجتماعی به فضای حقیقی وارد می شود، قبح آن موضوع شکسته می‌می شود که آن کار به نوعی ترویج گناه می باشد که می‌تواند تأثیرات منفی بر جامعه داشته باشد.

منبع: ایکنا

انتهای پیام

حجت‌الاسلام کازرونی: لزوم موضع‌گیری در شبکه مجازی علیه اقدام بی‌شرمانه شادی صدر در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان