توصیه های حضرت آیت الله حکیم به مبارزان عراقی: هشیار باشید و همچنین به رسانه های غرض ورز مجال ندهید

مبارزان توصیه های حضرت آیت الله حکیم به مبارزان عراقی: هشیار باشید و همچنین  به رسانه های غرض ورز مجال ندهید

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی سید محمد سعید حکیم مرجع تقلید عالیقدر شیعیان در دیدار جمعی از مبارزان عراقی حاضر در جبهه های نبرد حق علیه باطل خطاب به آنها توصیه کرد که در هر وضعیتی به موازین شرعی پایبند باشند و همچنین به رسانه های مغرض مجال ندهند تا فداکاری ها و همچنین قهرمانی های آنها را نادیده بگیرند.

به نقل از شفقنا، حضرت آیت الله حکیم با تاکید بر آنکه مبارزان عراقی بایستی و حتما در هنگام نبرد با دشمن و همچنین در هر نوعی حالت خود را مقید به موازین شرعی کنند، از آنها خواست تا مراقبت رفتارهای خود در هنگام نبرد حق علیه باطل باشند و همچنین به رسانه های غرض ورزی که به دنبال ضربه زدن و همچنین نادیده گرفتن فداکاری ها و همچنین شجاعت های آنها خواهند بود، مجال ندهند.

او همچنین با اشاره به موضع امام و پیشوا علی (ع) در مقابل یکی از فرماندهان خود که از غیرنظامیان حامی معاویه غنایم گرفته بود،  و همچنین با گفتن آنکه امام و پیشوا چنین غنیمتی را غیر جایز و همچنین غیر قابل قبول خواند و همچنین خواستار بازگردادن آن هم غنیمت به صاحبانش شد، افزود: مبارزان بایستی و حتما به سیره اهل بیت علیهم السلام متعهد باشند.

آن مرجع تقلید عالیقدر شیعیان که در جمع تیپ حضرت عباس(ع) از نیروهای بسیج مردمی وابسته به آستان قدس عباسی سخن می گفت، خطاب به مبارزان تاکید کرد: بایستی و حتما هشیار باشید و همچنین جوانب احتیاط را رعایت کنید زیرا غرض ورزان مترصد ضربه زدن به نیروهای مردمی (حشد شعبی) خواهند بود. علی رغم آنکه آن نیروها از کشور و همچنین بندگان حفاظت می کنند ولی باید توجه داشت از سوی غرض ورزان متجاوزگر خوانده می شوند و همچنین آنها را به نقض قوانین و همچنین منشورها متهم می کنند و همچنین به برتری های آنها اعتراف نمی کنند.

حضرت آیت الله العظمی حکیم افزود: دو مسولیت به دست ماست؛ اول، جهاد نظامی می باشد که در میدان نبرد رخ می دهد و همچنین مسئولیت دوم، جهاد رسانه ای  به دور از هرگونه لودگی و همچنین گمراهی می باشد که دیگران به ان عادت دارند و همچنین ارتش هایی را جهت هدف خود به کار گرفته اند. در حالی که ما هیچ کس را نداریم که از ما تمجید کند تنها و فقط مردمی هستیم که با صداقت و همچنین مخلصانه جهت خداوند کار می کنند.

مرجعه تقلید عالیقدر شیعه همچنین از مبارزان خواست تا در پیروزی های خود مغرور نشوند؛ چرا که پیروزی توفیقی از جانب خداوند و همچنین در پناه حضرت صاحب الزمان (عج) می باشد.

از طرف دیگر «میثم الزیدی» فرمانده تیپ حضرت عباس(ع) نیز شرحی کامل از تحولات میدانی نبرد حق علیه باطل و همچنین آزادسازی اراضی عراق از لوث تروریست های داعش خود خوانده و همچنین پاکسازی روستای شیعه نشین البشیر جهت حضرت آیت الله العظمی حکیم ارائه کرد.

29 5 2016 1 22 توصیه های حضرت آیت الله حکیم به مبارزان عراقی: هشیار باشید و همچنین  به رسانه های غرض ورز مجال ندهید

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

توصیه های حضرت آیت الله حکیم به مبارزان عراقی: هشیار باشید و همچنین به رسانه های غرض ورز مجال ندهید در تاریخ ۲۹ May 2016 | 9:56 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان