توصیه حضرت آیت الله حکیم به معلمان آموزش و همچنین پرورش

حکیما توصیه حضرت آیت الله حکیم به معلمان آموزش و همچنین پرورش

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی سید محمد سعید حکیم در دیدار جمعی از معلمان زن استان بصره، آنها را به اهتمام اکثرا و بیشتر  به جنبه فرهنگی عقیدتی و همچنین تربیت جوانان و نوجوانان بر اساس مفاهیم صالح دعوت کرد.

به به گفته شفقنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آن مرجع تقلید عالیقدر شیعه، آیت الله حکیم از کارکنان آموزش و همچنین پرورش  خواست تا به جنبه فرهنگی عقیدتی و همچنین تربیت جوانان و نوجوانان براساس مفاهیم صالح  اکثرا و بیشتر اهمیت بدهند.

او همچنین اظهار کرد:معلم فی الواقع امانتدار یادگیرنده می باشد برهمین اساس در باره تربیت اولاد بایستی و حتما در انتخاب اطلاعات دقیق و همچنین مطلوب نهایت دقت را به خرج دهد به گونه ای که حافظ موازین شرعی آنها و همچنین جامعه انها باشد.

آیت الله العظمی حکیم با اشاره به آیه قرآنی « و همچنینَلَیَحْمِلُنَّ أَثْقَالَهُمْ و همچنینَأَثْقَالاً مَعَ أَثْقَالِهِمْ و همچنینَلَیُسْأَلُنَّ یَو همچنینْمَ الْقِیَامَهِ عَمَّا کَانُوا یَفْتَرُونَ» و همچنین با اشاره به اقتدار و قدرت فرهنگی اثر گذار عقیده شیعه و همچنین برتری آن هم بر دیگر جوامع و همچنین فرهنگ ها، افزود: عقیده ما و همچنین ارتباط محکم ما با ان، در واقع سوپاپ اطمینان کشور از فروپاشی می باشد.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

توصیه حضرت آیت الله حکیم به معلمان آموزش و همچنین پرورش در تاریخ ۲ June 2016 | 10:56 am نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان