توصیه حضرت آیت الله حکیم به معلمان آموزش و همچنین پرورش

حکیما توصیه حضرت آیت الله حکیم به معلمان آموزش و همچنین پرورش

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی سید محمد سعید حکیم در دیدار جمعی از معلمان زن استان بصره، آنها را به اهتمام اکثرا و بیشتر  به جنبه فرهنگی عقیدتی و همچنین تربیت جوانان و نوجوانان بر اساس مفاهیم صالح دعوت کرد.

به به گفته شفقنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آن مرجع تقلید عالیقدر شیعه، آیت الله حکیم از کارکنان آموزش و همچنین پرورش  خواست تا به جنبه فرهنگی عقیدتی و همچنین تربیت جوانان و نوجوانان براساس مفاهیم صالح  اکثرا و بیشتر اهمیت بدهند.

او همچنین اظهار کرد:معلم فی الواقع امانتدار یادگیرنده می باشد برهمین اساس در باره تربیت اولاد بایستی و حتما در انتخاب اطلاعات دقیق و همچنین مطلوب نهایت دقت را به خرج دهد به گونه ای که حافظ موازین شرعی آنها و همچنین جامعه انها باشد.

آیت الله العظمی حکیم با اشاره به آیه قرآنی « و همچنینَلَیَحْمِلُنَّ أَثْقَالَهُمْ و همچنینَأَثْقَالاً مَعَ أَثْقَالِهِمْ و همچنینَلَیُسْأَلُنَّ یَو همچنینْمَ الْقِیَامَهِ عَمَّا کَانُوا یَفْتَرُونَ» و همچنین با اشاره به اقتدار و قدرت فرهنگی اثر گذار عقیده شیعه و همچنین برتری آن هم بر دیگر جوامع و همچنین فرهنگ ها، افزود: عقیده ما و همچنین ارتباط محکم ما با ان، در واقع سوپاپ اطمینان کشور از فروپاشی می باشد.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

توصیه حضرت آیت الله حکیم به معلمان آموزش و همچنین پرورش در تاریخ ۲ June 2016 | 10:56 am نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn