تعمیر دستگاه کپی

کارشناسان متخصصان مرمت دستگاه کپی ، کپی رنگی میتوانند دستگاه های فتوکپی شما را چه به صورت آنالوگ و چه به صورت دیجیتال است مرمت نمایند
اما فرق دستگاه دیجیتال و آنالوگ در چیست ؟
copier sharp 300x300 تعمیر دستگاه کپی
نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ,نمایندگی شارپ در ایران,نمایندگی sharp

دستگاه کپی آنالوگ که نسل قدیمی تر نسبت به دیجیتال است هیچ گونه ویرایش روی عکـس اعمال نمی شد ، و دقیقا خود عکس زیبا را بر روی کاغذ چاپ می گردید و تصویر به صورت مستقیم بدون دخالت یه ویرایشگر یا پروگرام ی چاپ می شد ولی دستگاه دیجیتال با قابلیت بالا ابتدا وقت ی عکـس را اسکن کرد به ۰ و ۱ تبدیل می نماید و آن را به بخش های مختلف ی منتقل می نماید تا بتواند آن را ذخیره نماید و پس امکان ویرایش اعم از تکرار یک عکس و یا دوباره تکرار بخش ی از عکس برش قسمت ی از عکس عوض کردن رنگ های قالب صفحه را دارا است .

دستگاه کپی دیجیتال با درا بودن لیزی با آیینه که عکس زیبا اسکن شده را مجازی سازی می نماید آن را که به صورت صفر و یک در آمده را به قطعه قطعه یا خطی به بر روی کاغذ چاپ می نماید .

از قالبیت های دیگر دستگاه های دیجیتال این است که دارای یک حافظه می باشند این حافظه این ویژگی که یکبار سندی اسکن شود پس برای مدتی این سند اسکن شده در حافظه بماند تا زمانی که به آن احتیاج شود از آن استفاده نماید دیگر نیاز به اسکن آن صفحه نیست .

این قالبیت به کم مصرف بودن آن کمک می نماید جهت مثال برای کپی گرفتن از ۱۰۰تا برگه دیگر نیاز به اسکن ۱۰۰بار نیست و یک باراسکن کرده و انرا ۱۰۰بار چاپ نماید پس جهت مرمت دستگاه کپی کمتر تعرفه پرداخت می شود وطول عمر دارا می شود . شیوه کار در دستگاه های رنگی نیز به همین گونه است با این فرق که در گام اول بعد از اسکن تصویر به ۴ رنگ ابی، قرمز سیاه زرد تقسیم شده تونر که این رنگ ها را بروی کاغذ چاپ می نماید، روی غلطک ها نیز برای پیشگیری از چسبندگی غلطک هایی که رنگ را به کاغذ منتقل مینماید یک لایه روغن ویژه قرارگرفته است این کار به ویرایش عملکرد ویرایش چاپ هم کمک می نماید .

دستگاه های کپی تنوع زیاد زیاد ی دارند و هر کدام عملکردی مختلف و خصوصیات ی ویِژگزینشه خود است امروزه دستگاه های کپی در هر اداره و شرکت ها سازمان ها یافت می شوند نیاز روز افزونی به آن است به طوری که نبود این دستگاه سبب نقص زیاد در عملیات ادارات می شود باتوجه به این موضوع تقاضا برای مرمت دستگاه کپی نیز بسیار زیاد زیاد است .

دستگاه کپی نوعی دستگاه پرینتر هم است که می تواند اسکن انجام داده پرینت بگیرد و به رایانه وصل می شود .
امروزه ادارات بسياري نیاز به خرید دستگاه کپی پیدا می کنند جهت همین مورد ما نکاتی در این مطلب قرار داده ایم که در وقت خرید دستگاه کپی باید به آن توجه نمایید تا بتوانید به نحو مطلوب نسبت به مرمت دستگاه کپی اقدام نمایید :

۱) اولین نکته ایی که باید توجه نمایند این است مواد مصرفی و لوازم یدکی آن قیمت کلانی نداشته باشد تا در وقت خرابی و یا استفاده شدن مواد مصرفی آن تعرفه بسياري پرداخت نمایند جهت روشن شدن بیشتر بایستی گفت که اگر هر دستگاه کپی با کار کردن موادی را مصرف می نمایند مانند تونر و دولوپر حال اگر این مواد تمام شده دوباره خریداری شوند چنانچه این مواد از جنسی باشند که زیاد پرهزینه می باشند نرخ بسیار زیاد ی را هر چند زمان یک بار به همراه دارد .

۲) دستگاه های کپی بعد از روشن شدن باید داغ شوند و زمانی را صرف گرم شدن می نمایند بایستی دقت بکنید که این زیاد نباشد که اما دستگاه های موجود در بازار زیر ۱۰ثانیه می باشند اما در زمان مرمت دستگاه کپی هم به آن توجه می شود .

۳) هر دستگاه کپی با یک سرعتی برگه ها را چاپ می نماید که این سرعت بر حسب دقیقه حساب می شود بروی هر دستگاه قرار دارد یا می توانید از فروشنده به پرسید هر چه قدر این عدد بالا تر باشد سرعت چاپ در دقیقه بیشتر است عملکرد خوب این دستگاه را نمایش می دهد .

۴) یکی از نکات حیاتی که می بایست در خرید به آن توجه نمایید این است که اسکنر های دستگاه کپی چطور کار می کنند هر چقدر این اسکنر ها قوی تر باشند عکس بهتر ی در چاپ و کپی ملاحظه می نمایید اما سرعت اسکن مهم است که سرعت اسکنر ها در کاتالوگ هر دستگاه نوشته می شود .

اگر دستگاه شما دستگاهي باشد که نوردهی دیجیتال باشد می تواند نور کنتراست اسکنر را به صورت اتوماتیک در برترین وضع قرار دهد .

۵) نکته آخری که بایستی به آن توجه نمایید این است که شما به اندازه قدرت مالی و بودجه خرید نمایید اگر در ابتدا ، خرید بسیار زیاد گرانی انجام دهید نتوانید دوباره برای مرمت دستگاه کپی خود هزینه بکنید خرید نادرستی را انجام داده اید .

اما مرمت دستگاه کپی بوسیله کپی رنگی با ارزان ترین قیمت بالاترین کیفیت پشتیانی انجام می شود .

حرفه متخصصین کپی رنگی در زمینه مرمت دستگاه کپی معرف حضـور همگان است . با این وجود از مهمترین خدماتی که وب وبسایت کپی رنگی ارائه می دهد می توان به مرمت دستگاه کپی در مد ها کارایی های مختلف اشاره کرد .
مرمت دستگاه کپی شارپ رنگی
مرمت دستگاه های کپی کونیکا
مرمت دستگاه کپی توشیبا
مرمت دستگاه کپی ریسوگراف
مرمت دستگاه کپی شارپ سیاه سفید
مرمت دستگاه های کپی کانن
مرمت دستگاه کپی ریکو
مرمت دستگاه کپی شارپ استوک
مرمت دستگاه کپی آنالوگ
مرمت دستگاه کپی دیجیتال

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان