برسی تخصصی پرینتر لیزری اچ پی

پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300
hp%201300.2jpg e587bc6889fd6f7d9dd90e2fbed456b4 برسی تخصصی پرینتر لیزری اچ پی
نمایندگی hp در تهران

نمایندگی اچ پی,نمایندگی hp,نمایندگی hp در تهران

ویژگی ها پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300

سرعت بالا، قابلیت گسترش، سازگار با اکثر سیستم علت ها
معایب پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300

کیفیت ضعیف پرینت اسناد گرافیکی، کیفیت متوسط پرینت اسناد متنی

پرینتر اچ پی Hp 1300 امکانات عمده ای دارد که ارزش گفتن دارد. این پرینتر با هدف جایگزینی با یکی از پرینتر های تک رنگ خانگی یعنی Hp 1200 لیزری طراحی شده است. از نظر ظاهر هر دو پرینتر تقریباٌ یکسان هستند ولی یک سری امکانات ی در ۱۳۰۰ عرضه شده است که در ۱۲۰۰ وجود ندارد اعم از قابلیت پرینت تحت شبکه و حافظه مهم بیشتر ولی به هر حال کیفیت فوق العاده ی پرینت در ۱۲۰۰ قربانی کیفیت ضعیف ۱۳۰۰ شده است.

نصب و راه اندازی ۱۳۰۰ به راحتی صورت میگیرد. جعبه محتویات پرینتر حاوی تقریباٌ همه تجهیزات مورد نیاز است یک کارتریج تونر، کابل برق، روش نصب پرینتر نصب CD متأسفانه امروزه کمپانی اچ پی مشابه با بسياري از مجموعه های سازنده ی پرینتر کابل های USB و موازی را با کالاها عرضه نمی نماید . آموزش نصب پرینتر حاوی مراحل گام به گامی بوده که با دنبال کردن آن به راحتی میتوانید پرینتر را راه اندازی بکنید . CD حاوی روش کاربر بوده که بسياري از برنامـه های نصب و امکانات پرینتر را ارائه میدهد. همين طور تشریح جامعی از بازبینی ی های ۱۳۰۰ در مقایسه با ۱۲۰۰ در این راهنما گنجانده شده است.

طراحی پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300

طراحی پرینتر بسیار زیاد آسان است. وزن ۱۹ پوندی این پرینتر آنرا کمی برای جابجایی مساله تولید و ساخته است. ابعاد این پرینتر هم مساوی با ۱۶٫۳ اینچ در طول ۱۹٫۱ اینچ عمق ۹٫۵ اینچ ارتفاع است . با تذکر به اینکه سینی کاغذ و کارتریج هر دو در جلوی پرینتر قرار میگیرند نصب آنها نیز به راحتی صورت میگیرد. کارتریج تونر دقیقاً در پشت یک پانل با قابلیت برداشتن قرار میگیرد.علاوه بـر سینی کاغذ مهم میتوانید از یک سینی فید دستی که در بالای سینی کاغذ مهم قرار گرفته است مصرف بکنید . اما اگر چه برداشتن سینی مهم نیاز به انرژی بسیار زیاد ی دارد تا بتوان آنرا از زیر سینی فید دستی بیرون کشید.

یکی از خصوصیات ی رایج و اما ناآسان کننده در پرینتر های لیزری ارزان قیمت پنلی از چراغ های LED بوده که میخواهند به شما بگویند پرینتر در حال انجام چه کاری است. متأسفانه ۱۳۰۰ نیز از این قاعده مستثنی نیست. جهت درک عملکرد این چراغ ها بایستی به آموزش پرینتر مراجعه بکنید . هیچ مطلبی هم بر روی پرینتر نوشته نشده است تا بتوان وضعیت این چراغ ها را درک کرد.

Hp 1300با عمده ی سیـستم علت ها سازگاری دارد. درایور های این مـدل جهت ویندوز ۹۵ به بالا MAC OS X Novel Netware لینوکس Red Hat لینوکس IBM AIX و MPE-Ix فراهم شده است. ما در تعمیرگاه این مد را بر روی سیسـتم علت ویندوز xp ورژن پیشرفته آزمایش کرده ایم.

امکانات پرینتر لیزری اچ پی Hp 1300

یک سری قابلیت زیاد قابل تذکر در این مدل اعم از پردازنده ۱۳۳ مگاهرتزی موتورولا Coldfire حافظه اصلی ۱۶ مگابایتی با قابلیت ارتقا تا سقف ۸۰ مگابایت وجود دارد. این معین ات سخت افزاری به اندازه ای هست که بتوان از این پرینتر در مشاغل اداری در مقیاس کوچک استفاده کرده . سرعت بالا آمدن پرینتر خیلی بالاست. در آزمایش این محصول در تعمیرگاه شرکت وسائل الکترونیک آبنوس اولین برگ در کمتر از ۱۰ ثانیه به خروجی فرستاده شد. این پرینتر همين طور مجهز به یک اسلات گسترش جهت یک سرور پرینت اترنت است (مـدل Hp1300N با آداپتور جهت اینکار عرضه شده است). همين طور میتوانید آداپتور شبکه JetDirect را برای امکانات سریعتر اترنت خریداری بکنید .

سینی کاغذ مهم در این پرینتر قادر به نگهداری ۲۶۰ برگ کاغذ استاندارد در ابعاد مختلف است . سینی فید دستی میتواند ده برگ را نگه داری نماید . سینی کاغذ ۲۵۰ تایی نیز که در پایین پرینتر تعبیه می شود در کل میتواند ظرفیت تعداد کاغذ وردی در این پرینتر را به ۵۱۰ برگ افزایش دهد. سینی خروجی که در پشت پرینتر قرار گرفته است ظرفیت ۱۲۵ برگ است .

در این پرینتر قادر خواهید بود به صورت دستی به پرینت دوپلکس(پرینت در هر دو طرف کاغذ) بپردازید. همين طور میتوانید واترمارک های سفارشی را به سند اضافه بکنید . مد Economode نیز در این پرینتر وجود دارد که میتوان از آن در موارد ی که کیفیت پرینت زیاد با اهمیت نیست مصرف کرد تا تونر کمتری جهت پرینت مصرف شود. اما در این مد اسناد خیلی خوانا شفاف هستند . رزولوشن پیش فرض جهت این پرینتر ۶۰۰×۶۰۰ نقطه در هر اینچ بوده که میتوان آنرا تا سقف ۱۲۰۰×۱۲۰۰ نقطه در هر اینچ ارتقا داد.

در صورتی که به پرینت زود نیاز دارید ۱۳۰۰ انتخاب بهتر ی است. در تست های صورت گرفته بوسیله ما در تعمیرگاه کمپانی ۱۳۰۰ خوب به خروجی ۱۶٫۲ برگ متنی در هر دقیقه گردید. این پرینتر نه تنها نسبت به رقبای کلاس زیاد سریع است بلکه بنابه ادعای اچ پی ماکزیمم سرعت پرینت در این پرینتر ۲۰ برگ در دقیقه است که به نظر صحت دارد. بسياري از پرینتر ها بجز کالاها مجموعه اچ پی هیچ وقت سریع ی که بوسیله سازندگان شان ادعا شده است نرسیده است. در آزمایش پرینت اسناد گرافیکی این پرینتر سرعت ۱۱٫۳۷ برگ در هر دقیقه را با رزولوشن پیش فرض جهت ما عرضه کرد که سرعت بسیار زیاد قابل ملاحظه ای در مقایسه بابقیه رقبا است .

انتظار داشتیم کیفیت پرینت در این پرینتر هم مشابه با سرعت آن چشم گیر باشد. متون پرینت شده فاقد شفافیت و برجستگی و تیزی بودند. وضعیت کیفیت اسناد گرافیکی ایده آل نبود. تصاویر سیاه و سفید دارای ظاهری شفاف روشن نبودند که اما این معایب احتمال دارد جهت بسياري از مشاغل خیلی مهم نباشد.

Hp 1300 در حال حاضر بوسیله کمپانی اچ پی تولید نمی شود . شما میتوانید مواد مصرفی وخدمات پشتیبانی تلفنی رایگان را در وب وبسایت مجموعه وسائل الکترونیک آبنوس که سرشار از اطلاعات بسياري مرتبط با این محصول وبقیه محصولات مرتبط با این پریتر است دیدن فرمایید. دریافت رایگان نو ترین درایور ها و نکات پشتیبانی تخصصی پست الکترونیکی ی را باید بهبقیه سرویس های ارائه شده به همراه این محصول توسط شرکت وسائل الکترونیک آبنوس افزود.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان