چاپ چهارم جهت کتابی در مورد سیره و همچنین سبک زندگی حضرت زهرا(س)

چاپ چهارم جهت کتابی در مورد سیره و همچنین سبک زندگی حضرت زهرا(س)

|چاپ چهارم جهت کتابی در مورد سیره و همچنین سبک زندگی حضرت زهرا(س) از مسیح داراب|

کتاب«خاطر نازک گل» جلد سوم از مجموعه چهارده جلدی «سیره اصولی و کاربردی چهارده ‌معصوم(ع)» یا «سبک زندگی معصومین(ع)» می باشد که در دهه ۸۰، برنده جایزه کتاب سال شمسی حوزه علمیه قم شد. در آن مجموعه سعی می‌می شود مسایل متنوع و گوناگون و مختلف زندگی از دیدگاه اهل بیت(ع) گفتن می شود و همچنین هدف آن مجموعه پاسخ به آن سئوال می باشد که در روزگار امروز و همچنین جهت انسان قرن بیست‌ویکم چگونه اهل بیت(ع) می‌توانند الگو باشند و همچنین چگونه آنها می‌توانند گرهی از زندگی شهروندان و مردم شهر باز کنند.

آن سیره اصولی و کاربردی که بیش از ۵۰ موضوع مثل سیمای ظاهری، سیمای باطنی، سبک زندگی فردی، خانوادگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی و همچنین سیاسی، دفاع از ولایت، خطبه های انقلابی حضرت(س)، ماجرای فدک، ارتباط با خداوند تبارک و تعالی، دیگران و همچنین طبیعت، حقوق مخالفان و همچنین حیوانات و همچنین… را شامل می‌می شود، جهت عموم شهروندان و مردم شهر به ویژه جوانان و همچنین جوانان و نوجوانان نوشته شده می باشد.

نویسنده جهت نگارش آن کتاب، ۵۰۰ منبع مطالعه و همچنین دیده که از ۲۲۹ تای منبع آن هم بهره گرفته شده می باشد.

در بخشی از مقدمه کتاب آمده می باشد:

«سلام بر تو ای دختر حضرت عشق!

ای همسر حضرت عشق!

ای مادر حضرت عشق!

ای حضرت عشق!

ای «ریحانه»!

ای «عارفه»!

ای «والهه»!

ای «شهیده»!

سلامی آغشته با بُغضی بنفش.»

چاپ چهارم کتاب «خاطر نازک گل» در ۲۷۶صفحه، قطع پالتویی، تیراژ ۲۰۰۰ ورژن و نسخه و همچنین نرخ ۸۰۰۰  تومان از سوی دفتر نشر معارف به جامعه فرهنگی و همچنین مذهبی کشور عرضه شده می باشد.

مجموعه سبک زندگی معصومین(ع) با بهره بری و استفاده از منابع روایی و همچنین تاریخی معتبر نوشته شده می باشد که جلد اول آن هم در مورد پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله گرامی اسلام(ص) به چاپ سی و همچنین دوم و همچنین جلد دوم آن هم با نام «امیر گلها» در مورد زندگی و همچنین شخصیت امام و پیشوا علی(ع) به چاپ هشتم رسیده می باشد و همچنین جلد چهارم آن هم با نام «غنچه دلتنگ» در مورد زندگی و همچنین شخصیت امام و پیشوا حسن مجتبی(ع) و همچنین جلد پنجم آن هم با نام «یک غنچه، صد زخم» در مورد امام و پیشوا حسین(ع) و همچنین جلد ششم آن هم با نام «نیلوفر نیایش» در مورد زندگی و همچنین شخصیت امام و پیشوا سجاد(ع) جهت نخستین بار از سوی دفتر نشر معارف نشر یافته شده شده می باشد.

دفتر نشر معارف پیش از آن، از آن نویسنده خوش قلم و همچنین مترجم توانا، کتاب «دو قطره اقیانوس؛ ترجمه دو خطبه بی نقطه و همچنین بی الف حضرت علی(ع)» و همچنین پنج کتاب داستانی «باران و همچنین کویر»، «ششمین باغبان اندیشه»، «هفتمین فصل شکفتن»، «نغمه‏ای در روزگار گرگها» و همچنین «سوار سبزپوش آرزوها» (نوشته کمال السید، نویسنده  توانای عرب) را در مورد زندگی و همچنین زمانه ائمه معصومین(ع) نشر یافته شده کرده می باشد که همگی به چاپ دوم رسیده اند.

***

جهت تهیه کتابهای حسین سیدی می قدرت از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید پاتوق کتاب: ketabroom.ir یا دفتر مرکزی نشر معارف قم (۰۲۵۳۷۷۴۰۰۰۴) یا از طریق فروشگاههای پاتوق کتاب در سراسر کشور و همچنین دیگر مراکز توزیع محصولات فرهنگی اقدام کرد.

انتهای پیام

چاپ چهارم جهت کتابی در مورد سیره و همچنین سبک زندگی حضرت زهرا(س) در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان