پیاده سازی و راه اندازی ورژن و نسخه جدید وبسایت و مرکز خبرهای جدید حضرت آیت الله العظمی روحانی همزمان با سالروز بعثت حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و همچنین آله و همچنین سلم)

پیاده سازی و راه اندازی ورژن و نسخه جدید وبسایت و مرکز خبرهای جدید حضرت آیت الله العظمی روحانی همزمان با سالروز بعثت حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و همچنین آله و همچنین سلم)

|پیاده سازی و راه اندازی ورژن و نسخه جدید وبسایت و مرکز خبرهای جدید حضرت آیت الله العظمی روحانی همزمان با سالروز بعثت حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و همچنین آله و همچنین سلم) از مسیح داراب|

صدای شیعه: در ظل توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و همچنین بعد از ماه‌ها تلاش و همچنین همزمان با سالروز بعثت حضرت محمد (صلی الله علیه و همچنین آله و همچنین سلم) از ورژن و نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی سید محمد صادق روحانی (مدظله العالی) به دو زبان فارسی و همچنین عربی رونمایی شد. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد ورژن و نسخه جدید زبان انگلیسی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نیز به زودی فعال خواهد گردید.

در ورژن و نسخه فارسی آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید، قسمت و بخش هایی شامل: زندگی نامه، خبرهای جدید، استفتائات شرعی و همچنین اعتقادی، امکان دانلود فایل‌های کتب فارسی معظم له، اعلامیه ها و همچنین بیانات تاریخی ایشان و همچنین آلبوم تصاویر در نظر گرفته شده می باشد.

در ورژن و نسخه عربی نیز همچنین و علاوه بر استفتائات شرعی و همچنین اعتقادی و همچنین قسمت و بخش‌های دیگر، فایل کتاب گرانسنگ فقه الصادق و همچنین همچنین سایر کتب فقهی و همچنین اصولی معظم له در اختیار عموم قرار گرفته می باشد.

 گفتنی می باشد ورژن و نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی روحانی به آدرس http://www.rohani.ir در دسترس می‌باشد.

امید می باشد مخاطبین آن پایگاه اطلاع رسانی با ارائه پیشنهادات سازنده خود، ما را در ارائه سرویس ها و خدمات بهتر یاری نمایند.

جهت انتقال نظرات می‌توانید از قسمت و بخش «تماس با ما» و همچنین یا از طریق ایمیل imamrohani@gmail.com اقدام نمایید.

انتهای پیام

پیاده سازی و راه اندازی ورژن و نسخه جدید وبسایت و مرکز خبرهای جدید حضرت آیت الله العظمی روحانی همزمان با سالروز بعثت حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و همچنین آله و همچنین سلم) در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان