پیاده سازی و راه اندازی ورژن و نسخه جدید وبسایت و مرکز خبرهای جدید حضرت آیت الله العظمی روحانی همزمان با سالروز بعثت حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و همچنین آله و همچنین سلم)

پیاده سازی و راه اندازی ورژن و نسخه جدید وبسایت و مرکز خبرهای جدید حضرت آیت الله العظمی روحانی همزمان با سالروز بعثت حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و همچنین آله و همچنین سلم)

|پیاده سازی و راه اندازی ورژن و نسخه جدید وبسایت و مرکز خبرهای جدید حضرت آیت الله العظمی روحانی همزمان با سالروز بعثت حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و همچنین آله و همچنین سلم) از مسیح داراب|

صدای شیعه: در ظل توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و همچنین بعد از ماه‌ها تلاش و همچنین همزمان با سالروز بعثت حضرت محمد (صلی الله علیه و همچنین آله و همچنین سلم) از ورژن و نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی سید محمد صادق روحانی (مدظله العالی) به دو زبان فارسی و همچنین عربی رونمایی شد. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد ورژن و نسخه جدید زبان انگلیسی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نیز به زودی فعال خواهد گردید.

در ورژن و نسخه فارسی آن وبسایت و مرکز خبرهای جدید، قسمت و بخش هایی شامل: زندگی نامه، خبرهای جدید، استفتائات شرعی و همچنین اعتقادی، امکان دانلود فایل‌های کتب فارسی معظم له، اعلامیه ها و همچنین بیانات تاریخی ایشان و همچنین آلبوم تصاویر در نظر گرفته شده می باشد.

در ورژن و نسخه عربی نیز همچنین و علاوه بر استفتائات شرعی و همچنین اعتقادی و همچنین قسمت و بخش‌های دیگر، فایل کتاب گرانسنگ فقه الصادق و همچنین همچنین سایر کتب فقهی و همچنین اصولی معظم له در اختیار عموم قرار گرفته می باشد.

 گفتنی می باشد ورژن و نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی روحانی به آدرس http://www.rohani.ir در دسترس می‌باشد.

امید می باشد مخاطبین آن پایگاه اطلاع رسانی با ارائه پیشنهادات سازنده خود، ما را در ارائه سرویس ها و خدمات بهتر یاری نمایند.

جهت انتقال نظرات می‌توانید از قسمت و بخش «تماس با ما» و همچنین یا از طریق ایمیل imamrohani@gmail.com اقدام نمایید.

انتهای پیام

پیاده سازی و راه اندازی ورژن و نسخه جدید وبسایت و مرکز خبرهای جدید حضرت آیت الله العظمی روحانی همزمان با سالروز بعثت حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و همچنین آله و همچنین سلم) در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn