هشدار آیت الله حائری شیرازی در مورد فکرزدایی شبکه های فرهنگی و اجتماعی

هشدار آیت الله حائری شیرازی در مورد فکرزدایی شبکه های فرهنگی و اجتماعی

|هشدار آیت الله حائری شیرازی در مورد فکرزدایی شبکه های فرهنگی و اجتماعی از مسیح داراب|

صدای شیعه: بیست و همچنین نهمین نشست جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی با حضور مهندسین و متخصصین و همچنین علاقه مندان آن حوزه و همچنین با سخنرانی آیت الله محی الدین حائری شیرازی برگزار شد.

 آیت‌الله حائری شیرازی در ابتدای سخنان خود، گفت: امروزه، عصر رسیدن به مقصد می باشد و همچنین هر کسی به مقصد و همچنین سرمنزل خود می‌رسد. در صورتی که کسی مقصد و همچنین سرمنزلش سراب باشد، به سراب می‌رسد و همچنین در صورتی که کسی سر منزل و همچنین مقصودش آب باشد به آب می‌رسد.

 او همچنین تاکید کرد: شرقی‌ها آسمانی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردند ولی باید توجه داشت ضعف‌شان آن بود که زمینی عمل نکردند، پس به سراب رسیدند و همچنین اروپایی‌ها نیز زمینی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردند و همچنین زمینی عمل کردند پس به سراب رسیدند و همچنین راه صحیح آسمانی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن و همچنین زمینی عمل کردن می باشد. پس واقعیت و حقیقت بدون انطباق بر واقعیت یعنی شرق به سراب می رسد و همچنین واقعیت منهای واقعیت و حقیقت یعنی غرب نیز به سراب می رسد و همچنین آب واقعیت و حقیقت منطبق بر واقعیت می باشد.

 آن استاد حوزه و همچنین دانشگاه، اظهار داشت: علوم انسانی اروپایی امروز در دانشگاه‌های عالم تدریس می‌می شود و همچنین به آن ترتیب نیروهای اجرایی جهت دستگاه‌های متنوع و گوناگون و مختلف کشورها تربیت می شوند. بنابراین همه آن فرایند براساس علوم اروپایی می باشد و همچنین در پس نتیجه آن می شود که سبک زندگی اروپایی را در عالم ترویج و همچنین تثبیت می‌کنند.

 آیت‌الله حائری شیرازی خاطرنشان کرد: ببینیم امروز چقدر زیبا داعش خود خوانده را طراحی و همچنین به انحراف کشانده‌اند تا نیروهایی جان بر کف از جهان اسلام بسیج شوند و همچنین جان خود را فدا کنند. همه اینها در راستای تامین اهداف اسرائیل، یعنی آن هم سراب می باشد. در صورتی که آن دین آسمانی را توانستیم به حوزه کاربرد و همچنین عملیات وارد کنیم به آب می رسیم وگرنه مثل اروپایی‌ها، ما نیز در سراب خواهیم بود.

آیت الله حائری شیرازی مشکل فکر کردن و اندیشیدن شرقی در آن نظر که «من جهنم دنیا را تحمل می کنم تا در آخرت به بهشت برسم» دانست و همچنین تصریح کرد: حال آنکه بایستی و حتما جهت ساختن همین دنیا براساس فکر کردن و اندیشیدن آسمانی خود اقدام کنیم نه آنکه بدی‌هایش را ببینیم و همچنین در راه خداوند تبارک و تعالی تحمل و همچنین رهایش کنیم.

 آن استاد حوزه و همچنین دانشگاه سپس به موضوع فضای مجازی پرداخت و همچنین اظهار داشت: ماهیت آن فضای مجازی را طوری ساخته و همچنین طراحی کرده‌اند که هر آنچه را تو می‌خواهی، بدون آنکه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنی، در اختیارت قرار دهد. خودشان می‌روند معظلات و مسائل و مشکلات را می‌بینند جهت رفع آنها در ساختار فکری خود اقدام می‌کنند و همچنین راه حل را یافته و همچنین محصول را می‌سازند و همچنین آن هم را به تو عرضه می‌کنند. خوب اکنون سوال اینجاست من و همچنین تو دیگر جهت چه بایستی و حتما اصلا فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنیم؟! او همه آن کارها را می کند که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن را از تو بگیرد و همچنین دیگر نیازی نباشد که تو فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنی.

 او همچنین با انتقاد از ترویج علوم انسانی اروپایی در جامعه اسلامی، گفت: غرب هنگام و زمانی که می‌خواست همه معظلات و مسائل و مشکلات عالم را حل کند، علوم انسانی خود را به عالم صادر کرد، در حالی که بر اساس فکر کردن و اندیشیدن صحیح و همچنین آیات و همچنین روایات اسلامی، علوم انسانی به مثابه نان می باشد، پس ما بایدعلوم انسانی خودمان را می‌داشتیم تا سبک زندگی‌مان را براساس اسلام بسازیم ولی عده‌ای آمدند و همچنین علوم انسانی غرب را اسلام اقتصادی و مالی کردند.

 آیت الله حائری شیرازی علت همه بدبختی‌ها در جوامع اسلامی را علوم انسانی اروپایی دانست و همچنین افزود: اروپایی‌ها علوم انسانی غلط‌شان را با کارخانه و همچنین دانشگاه‌ها، مانند نان به سر سفره‌های‌مان می‌آورند که آن سفره‌ها خروجی‌اش سبک زندگی اسلامی نخواهد شد.

 استاد حوزه و همچنین دانشگاه قسمت و بخش پایانی سخنانش را به ویژگی دیگر دوران امروز اختصاص داد و همچنین اظهار کرد: عصر ما عصری می باشد که اهل بیت(ع) آرام آرام از مظلومیت و همچنین ذلت خارج می‌شوند، قرآن منهای اهل بیت(ع) سرانجامش انحراف در ولایت می باشد. افرادی که قرآن منهای اهل بیت را انتخاب کردند، داعشی شدند که آمریکا را کمک می‌کنند. امروز آمریکایی‌ها در سخن داعش خود خوانده را محکوم می‌کنند و همچنین در عمل او را با انواع امکانات و همچنین سرمایه از طریق اسرائیل تغذیه می‌کنند. اسلام منهای اهل بیت(ع) می‌می شود داعش خود خوانده و همچنین می‌می شود سراب ولی باید توجه داشت اسلام اهل بیتی می‌می شود یمن و همچنین لبنان که ان شاءالله باره سازان ظهورند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام

هشدار آیت الله حائری شیرازی در مورد فکرزدایی شبکه های فرهنگی و اجتماعی در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان