می خواهم باقیمانده عمرم را در نجف باشم؛ تشرف "استاد الازهر و همچنین اخوانی شیعه شده" به حرم امام و پیشوا علی(ع)

می خواهم باقیمانده عمرم را در نجف باشم؛ تشرف "استاد الازهر و همچنین اخوانی شیعه شده" به حرم امام و پیشوا علی(ع)

|می خواهم باقیمانده عمرم را در نجف باشم؛ تشرف "استاد الازهر و همچنین اخوانی شیعه شده" به حرم امام و پیشوا علی(ع) از مسیح داراب|

صدای شیعه: یکی از اساتید و همچنین محققان برجسته دانشگاه الازهر مصر که بتازگی به مذهب تشیع مشرف شده می باشد، به زیارت حرم مطهر امیرالمومنین علی(ع) رفت.

«دکتر مصباح الردینی» 73 ساله هنگامی که وارد صحن حرم مطهر علوی شد، اشک از چشمانش جاری شد و همچنین گفت: من می خواهم در کنار مضجع شریف امیرالمومنین (ع) باشم.

او همچنین بعد از تشرف به حرم اعلام کرد: تمایل دارم باقیمانده عمر خود را کنار مضجع شریف علوی در نجف اشرف سپری کنم

شایان ذکر می باشد دکتر الردینی یکی از محققان سنی مذهب دانشگاه الازهر و همچنین از مرشدان اخوان المسلمین مصر می باشد که بعد از چهار سال شمسی تحقیقات گسترده در مورد تشیع، در سال شمسی ۷۳ سالگی به مذهب شیعه اثناعشری وارد شده می باشد.

او همچنین به مدت ۴۰ سال شمسی در آمریکا به تبلیغ اسلام مشغول بوده می باشد و همچنین در کالیفرنیا مساجد و همچنین مراکز اسلامی بسیاری بنا نهاده می باشد.

الردینی از همکاران سابق یوسف القرضاوی (رییس اتحادیه علمای اسلام، مفتی مصری‌تبار قطر و همچنین پدر معنوی اخوان المسلمین) و همچنین از استادان «محمد مرسی» ریاست جمهور سابق مصر محسوب می می شود.

منبع: ابنا

انتهای پیام

می خواهم باقیمانده عمرم را در نجف باشم؛ تشرف "استاد الازهر و همچنین اخوانی شیعه شده" به حرم امام و پیشوا علی(ع) در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان