موسی الرضا ثروتی, عضو کمیسیون برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین بودجه: قراردادهای بانکهای ما اصطلاحات اسلامی دارد ولی باید توجه داشت در واقعیت و حقیقت محتوایش اسلامی نیست!!

موسی الرضا ثروتی, عضو کمیسیون برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین بودجه: قراردادهای بانکهای ما اصطلاحات اسلامی دارد ولی باید توجه داشت در واقعیت و حقیقت محتوایش اسلامی نیست!!

|موسی الرضا ثروتی, عضو کمیسیون برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین بودجه: قراردادهای بانکهای ما اصطلاحات اسلامی دارد ولی باید توجه داشت در واقعیت و حقیقت محتوایش اسلامی نیست!! از مسیح داراب|

صدای شیعه به نقل از رادیو گفت و همچنین گو: ثروتی افزود: حکومت یازدهم با ۴۵۰هزار میلیارد تومان نقدینگی کار را تحویل گرفت و همچنین هم اکنون با مبلغ ۹۹۵هزار میلیارد تومان, نقدینگی بیش از دو برابر شده ولی باید توجه داشت متأسفانه آن روند در جهت رونق اقتصادی تأثیر مثبتی نداشته می باشد!

بهزاد لامعی نیز پیرامون ضرورتهای تغییر در نظام بانکی کشور تصریح کرد:بانکهای ما در کارکرد خود دچار مشکل و همچنین با دارایی هایی به نام "دارایی های بد " مواجه شده اند!!

او همچنین به تعهدات و همچنین تکالیفی اشاره کرد که  بیش از ظرفیت بانکها بوده و همچنین بر اساس یک سری قوانین به بانکها تحمیل شده می باشد!!

ثروتی در ادامه به طرح عملیات اصلاح نظام بانکی اشاره کرد و همچنین افزود: حدود یکسال و همچنین نیم می باشد که تعدادی از نمایندگان با مشارکت بخشهای بانکی و همچنین بانک مرکزی روی آن طرح کار کرده اند, ولی باید توجه داشت مسؤل اصلی آن بحث و داستان که حکومت می باشد به تا حال حاضر نشده آن هم را به صورت لایحه ارائه دهد!!!

او همچنین در پاسخ به آن سوال که همچنین و علاوه بر آن طرح، چه راهکارهایی را جهت اصلاح نظام بانکی پیشنهاد می کنید گفت: ما بایستی و حتما دو قسمت و بخش "قانون و همچنین عملکرد " را مورد توجه قرار دهیم و همچنین قوانین ما می بایست مبتنی بر تفکرات اسلامی باشد! هر چند تفکرات سرمایه داری بر تمام بانکهای دنیا سایه افکنده می باشد ولی باید توجه داشت کشور ما یک کشور اسلامی می باشد که نهاد شورای نگهبان ناظر بر قوانین آنست که با اسلام منطبق باشد!!

انتهای پیام

موسی الرضا ثروتی, عضو کمیسیون برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین بودجه: قراردادهای بانکهای ما اصطلاحات اسلامی دارد ولی باید توجه داشت در واقعیت و حقیقت محتوایش اسلامی نیست!! در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان