مدیران کانال های تلگرام این نکات را بخوانند

کانال تلگرام چیست: کانال تلگرام در واقع فضای ی ایست به صورت بسته که تنها مالک کانال یا دیگر مدیرانی که اقدام به تهیه و تولید آن کرده اند و مالکیت حقیقی حقوقی آن را به عهده دارند می توانند كار به درج مطلب در آن کنند و افرادی که در این کانال ها عضو می باشند تنها قادر به دیدن به اشتراک گذاری مطالب خواهند بود. در حال حاضر مجموعه تلگرام هیچ محدودیتی جهت ایجاد کانال جهت اشخاص و هم چنین عضو بودن افراد در کانال ها در نظر نگرفته است یکی از خصوصیت مثبت کانال ها برخلاف گروه های تلگرام ظرفیت بی نهایت عضو در کانال ها است .
1437725815 telegram windows phone مدیران کانال های تلگرام این نکات را بخوانند
تلگرام فارسی

تلگرام فارسی,دانلود تلگرام,حذف اکانت تلگرام

اینکه چگونه کانال ایجاد کنیم و یا چگونه در کانال های تلگرام عضو شویم رو خودتون میتونید با یه سرچ آسان در گـوگل پیدا بکنید که وب سایت های بسیار زیاد ی مطالب آموزش یشون رو قرار دادند. اما در این مقاله سعی بر این شده نکاتی که مدیران کانال ها همچنین افراد عضو شده در کانال ها می بایست رعایت کنند به اونها تذکر کنند رو مد نظر قرار بدیم.

مدیران کانال ها بخونند:

تیتر و یا همان نام کانال بسیار زیاد بسیار زیاد با اهمیت زیاد است . گزینش نام کانال مناسب جذاب می تواند به جذب مخاطب شما کمک بسياري نماید . اما هرگز این رو فراموش نکنید که انتخاب نام های فریبنده که با مورد کانال شما غیر ارتباط و یا خیلی ارتباط نیست باعث افت محبوبیت و همين طور از دست دادن عضو بشه
سعی بکنید به دنبال جامعه ی هدف مورد نظر باشید. به طور مثال اگه کانال شما در مورد فوتباله همیشه تلاش بکنید که اعضایی که جذب میکنید از افرادی باشند که از علاقه مندان به حوزه ی فوتبال یا پیرامونش باشد. افرادی که هیچ علاقه ای به فوتبال ندارند اگرهم عضو کانال شما بشوند دیر یا زود کانال شمارو ترک میکنند.
تبادل بکنید . تیادل کردن به معنای انتقال عضو کانال ها به کانال های دیگر است. به این مفهوم که شما لینک کانالتون رو در کانال شخص دیگری با همموسیقی ی های ضروری انجام شده قرار میدید. هم اکنون اعضای کانال مهمان با لینک و یا متنی که شما در کانالش قرار داده اید وارد کانال شما می شوند و اعضای کانال شماهم با لینکی که از طرف کانال میزبانتون در کانال خودتون قرار داده اید وارد کانال اون شخص میشوند.
همـواره با کانال هایی که عضوهای خیلی هستند تبادل بکنید . تبادل با کانال های پایین تر از شما باعث می شود نتوانید اعضای بسياري رو جذب بکنید در واقع تبادل تاثیر گذار ی رو به بدست نیارید
یکی از اثر گذار ترین راه های تبادل، تب زدن با کانال های معرفی کانال های تلگرام است. این کانال ها که اعضای بسياري دارند در واقع کارشون این هست که لینک کانال شمارو به هزاران هزار نفر معرفی میکنند که اثر بسياري در جذب عضو برای کانال شما دارد. درپایین لینک سه تا از این نوع کانال هارو براتون قرار میدم که قبلا کاملا تست شده اند.
https://telegram.me/banklink *** https://telegram.me/allChannels *** https://telegram.me/TuranianChannels
از تبادل با کانال های که رقیب شما هستند و هم سو با اهداف شما حرکت میکنند خود داری بکنید . هرچند که بتونید اعضای زیاد ی از این تبادل به دست بیارید ولی این رو فراموش نکنید شما به بالارفتن کانال رقیبتون هم کمک کرده اید
از تبادل با کانال های ضد اخلاقی مخرب پرهیز بکنید چرا که در کانال شما هستند افرادی که از این موضواعت بیزارن تبادل زدن با چنین کانال های سبب ریزش عضو شما می شود.
تبادل امروزه به دو صورت زمانی بازدیدی صورت می گیرد. در تبادل زمانی بین دو آدم ین کانال همموزیک می شود که در مدت خاصی تبلیغ لینک هر کانال در کانال ها باقی بمونه. سعی بکنید در این نوع از تبادل یعنی تبادل زمانی با کانال مورد توافقتون توافقی داشته باشید مبنی بر اینکه به طور مثال تا نیم ساعت بعد از درج لینک هیچ مطلبی ارسال نشه. این باعث میشه که لینک شما بیشتر بیشتر دیده بشه جهت چه که هرچه در کانال میزبان شما پست زیادتری گزاشته بشه لینک کانال شما کمتر دیده میشه. در تبادل های بازدیدی نحوه به این صورت است که شما با کانال مخاطبتون توافق میکنید که زمانی که لینک شما در هر دو کانال یعنی کانال خودتون کانال مخاطبتون به طور مثال ۱۰۰۰ بازدید داشت لینک کانال ها پاک بشه. در این نوع تبادل همیشه سعی بکنید که بر اساس اعتماد و اطمینان رفتار بکنید به مفهوم اینکه بنا رو بر درستکاری طرفین قرار بدید، چرا که دیده شده در این نوع توافق یکی از طرفین یا هر دو طرف لینک کانال رو وقتی که به میزان نصاب بازدید نرسیده پاک کرده اند. اما یک نوع تبادل داریم به اسم تبادل گروهی که چندین آدم ین لینک متن کانالهاشون رو در قالب نوشته ای در کانال های همدیگه قرار میدن که این نوع تبادل بیشتر در کانال هایی که اعضای بالا دارند اثر بسیار زیاد زیادتری دارد
از گزاشتن پست به صورت پی در پی سرسام آور داری بکنید . می باشند افرادی که تند تند در کانالشون پست میزارن. هرگز فراموش نکنید که بسیار زیاد از افراد الان به وسیله ی اینترنت سیمکارت های تلفن های همراهشون آنلاین هستند برای لود کردن صفحات کانال های تلگرام همچنین محدودیت اندازه محدودیت سرعت هم دارند که این باعث می شود زیاد زود کانال شمارو ترک کنند. سعی بکنید پست هاتون به صورت بازه های زمانی مناسب با فاصله باشد چرا که به اضافه اینکه باعث می شود مخاطبانتان اذیت نگردند باعث می شود هر مطلب بیشتر دیده شود.
جهت کانال هاتون تبلیغات بگیرید درآمد کسب بکنید . بله شما چنانچه چنانچه کانال مناسب و با اعضای بالا دارید میتونید با گرفتن تبلیغات جهت خودتون درامدی کسب بکنید . متاسفانه هیچ نرخ ی یافرادی جهت هر کانال با تعداد اعضای مختلف وجود ندارد و هر آدم ینی الان دارد ساز خودش را میزند هرکس یه نرخی را طلب می نماید . ولی شما همـواره سعی بکنید منصفانه با مشتری های تبلیغاتی برخورد بکنید تا بتونید مشتری ثابت یا حتی بشه گفت درآمد ثابت از طریق کانالتون بدست بیارید. در حال حاضر مدیریت محترم کانال قصر دانلود با آی دی Mrcasteldl@ میتواند با کانال های که دارای اعضای بالا است همکاری تبلیغاتی داشته باشد.
چنانچه شما دارای دو یا چند کانال هستید و نمیرسید که تمام ی اونها رو به صورت منظم و دقیق رسیدگی بکنید سعی بکنید آدم ین جهت کانال هاتون جذب بکنید . میتونید به چند صورت آدم ین جذب بکنید . اینکه به آدم یناتون در قبال سرویس دهی دستمزد بدید. یا اینکه میتونید به اونها اجازه بدید که در کانالتون به خاطر زحمتی که میکشند تبلیغات کنند.
سعی بکنید در انتهای هر پست به خصوص پست های اختصاصی کانالتون لینک کانالتون رو نیز قرار بدید به این صورت: (راهنمای تولید و ساخت استیکر در تلگرام https://telegram.me/castledl ) چرا که این کار باعث می شود مطالبی که از کانال شما توسط افراد دیگر به اشتراک گزاشته میشه بازخورد بهتری داشته باشه و افراد بسياري از طریق این حرکت وارد کانال شما جهت دریافت مطالب زیادتری بشن.
از عکسهایی که در کانال هاتون مصرف میکنید به خصوص تصاویر اختصاصی منحصر به فرد سعی بکنید واتر مارک شده باشند. یعنی به صورتی اونهارو قرار بدید که لینک یا میزان اقل اسم کانالتون روی تصاویر درج شده باشد. این کار به بازخورد مطالب اشتراک گذاشته شده ی کانال شما یاری بسياري خواهد کرد

مدیران محترم کانال ها این نکته توجه کنند

با تذکر به اینکه حساسیت رو کانال های تلگرام به خصوص در این مدت کوتاه زیاد خیلی زیاد شده است. از آنجائیکه این کانال ها تنها فقط به یک شماره موبایل و یک آی پی دیوایس اینترنت وصل است بسیار زیاد زود می شود هویت و معین ات مالک کانال رو به دست آورد. پس همـواره مواظب مطالبی که در کانال هاتون منتشر می شود باشید. از قرار دادن مطالب مستهجن، غیر اخلاقی و بالاخص سیاسی مغایر با نظام جمهوری اسلامی ایران شدیداً پرهیز بکنید

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان