عکاسی و فیلم جذاب برداری فرمالیته؛ ویژگی ها و نرخ ها

این روزها در بعضی از آتلیه های عکاسی عروسی با پیشنهاد عکاسی فیلم زیبا برداری فرمالیته مواجه میشوید که عکاسی عروسی خود را در باغ و آتلیه، چند روز قبل از مراسم انجام دهید. در این متن ویژگی ها و نرخ های عکاسی و فیلم زیبا برداری فرمالیته را مورد بحث قرار می دهیم.
wedding photo عکاسی و  فیلم جذاب برداری فرمالیته؛ ویژگی ها  و  نرخ ها
آتلیه بارداری

آتلیه,آتلیه,آتلیه

چه چیزهایی لازم است ؟

اولین شرط انجام پروژه عکاسی و فیلم زیبا برداری فرمالیته، داشتن لبـاس عروس است . چون این عکاسی و فیلم دیدنی برداری فرمالیته چیزی حدود الی دو هفته قبل از مراسم انجام می گردد و شما می بایست در آن لبـاس عروس را در اختیار خود داشته باشید. پس چنانچه در انتهای این مطلب تصمیم به انجام عکاسی فیلـم برداری فرمالیته گرفتید لطفاً به فکر خرید یا دوخت لباس عروس باشید.

چه چیزی را بدست می آورید ؟

زمان ی شما قبل از مراسم كار به گرفتن عکـس میکنید بایستی بدانید به زمان اضافه ای که جهت عکاسی دارید میتوانید عکس زیبا های بهتر اما داشته باشید. اکثرا ً این پروژه با عروس داماد به جای اینکه تا ساعت ۴ عصر به انتها برسد ، تا شب طول کشیده و این امر سبب می شود که در این زمان مفید ، عکس زیبا ها با آرامش بیشتری گرفته شده و در زمان انتخاب عکس زیبا جهت چاپ آلبوم عروس خود شاهد این ماجرا خواهید بود .
نکته دیگر اینکه در روز مراسم نیازی نیست از صبح بسیار زیاد زود از خواب بلند شده و به دنبال کارهای عروسی خود مثل آرایشگاه باشید . میتوانید آسان بخوابید با آرامش کامل طوری پروگرام ریزی بکنید که جهت ساعت ۳ آماده باشید . نکته ای که در اینجا جا دارد این است که خوبتر است اگر اتومبیل عروس را در اختیار دارید، شب قبل آنرا گل آرایی بکنید تا صبح عروسی مجبور به صرف وقت برای این کار نشوید. جذاب است بداتید که میتوانید این کار را بوسیله تیم های گل آرا در پارکینگ محل خود انجام دهید .

یادتان باشد تصاویر مربوط به مسیر حرکت اتومبیل عروس را باید در روز عروسی بگیرید. چون گل زدن اتومبیل عروس را فقط در روز مراسم انجام میدهید. برای این کار ها زمانی حدود نیم ساعت یا کمی بیشتر کافیست. پس زیاد آسان در هر زمانی که برنامـه ریزی کرده باشید به عروسی می رسید.

هزینه های عکاسی فیلم دیدنی برداری فرمالیته چقدر است ؟

یکی از هزینه هایی که میبایست برای عکاسی فیلم زیبا برداری فرمالیته در نظر بگیرید آرایشگاه است . چون روز عکاسی عروس بایستی به آرایشگاه رفته خود را برای عکس زیبا های عروسی آماده نماید . اما این را بدانید که در این صورت تعرفه ی آرایشگاه شما دو مساوی نمی شود و اکثرا ٌ آرایشگاه ها چیزی حدود سی درصد تعرفه کل را بابت آرایـش مجدد عروس میگیرند. در این بین هم افرادی هستند که اعلام نرخ دومساوی ی میکنند. در این زمینه دیگر گزینش با شماست!
یکی دیگر از تعرفه هایی که ” ابه احتمال زیاد لا ” باید بپردازید به آتلیه عکاسی عروسی است . این که میگوییم احتمـا لا به این دلیل است که گاهي از آتلیه های عکاسی این نرخ ی اضافی را از ابتدا در نرخ های خود گنجانده دیگر این موضوع را بیان نمیکنند. ولی گاهي دیگر، زمانی که با مشتری به توافق میرسند نرخ های عکاسی و فیلم جذاب برداری فرمالیته را عنوان میکنند.

تعرفه هایی که در این کار به آتلیه عکاسی عروسی مربوط می شود ، تعرفه ی دوباره ی دستمزد فیلم جالب بردار نیز اجاره دوباره ی تجهیزات است. ممکن است بگویید عکاسی که دوبار نیست و حق هم با شماست. آتلیه های عکاسی نرخ ای که اضافه میکنند مربوط به فیلم جالب برداری تجهیزات و نیز حمل و نقل گروه فیلـم برداری بوده و اما این موضوع کاملا منطقی است. ولی این نکته را هم فراموش نکنید که گاهي از آتلیه های عکاسی این نرخ ها را از مشتریان نمیگیرند به این که با خیلی شدن تعداد عکـس ها و در نتیجه گزینش بیشتر عروس و داماد در عکس جالب ها نرخ های آنها جبران می شود .

چنانچه بخواهیم در این موضوع جمع بندی کنیم ، در نهایت پیشنهاد میکنیم اگر امکان عکاسی و فیلم جالب برداری فرمالیته را دارید، به احتمال زیاد ً این کار را انجام دهید مطمئن باشید که از نتیجه ی آن کاملاً راضی و شادمان خواهید بود!

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان