شاسی بلند جدید ایران خودرو

H. 30 شاسی بلند جدید ایران خودرو

ایران خودرو Seemorgh

محصول اچ۳۰ کراس اوور، گروه صنعتی ایران خودرو

به گزارش ایکوپرس، معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اعلام این گفت: خودروی کراس‌اوور اچ۳۰ که مجهز به گیربکس اتوماتیک است با کیفیت قیمت رقابتی جهت گروه‌های مبوسیله درآمدی به زودی به مشتریان عرضه می‌شود. مصطفی خان کرمی افزود: عرضه محصولات مورد نیاز بازار که سطح کیفی قیمتی مناسب داشته باشد، همـواره مورد نظر شرکت ایران خودرو بوده با توجه به تقاضای مشتریان جهت خودروی اتوماتیک ، این محصول به زودی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

وی گفت: با عرضه این خودرو بخش وسیع ی از سلیقه‌ها نیاز مشتریان به امکانات تجهیزات این خودرو تامین خواهد شد.

خان کرمی تصریح کرد: خدمات بعد از فروش این محصول توسط بزرگ‌ترین شبکه توزیع خدمات بعد از فروش شرکت ‌های خودروساز در خاورمیانه پشتیبانی خواهد شد و مشتریان می‌توانند با خیالی آسوده جهت مصرف از خدمات مناسب نسبت به ثبت نام این خودرو اقدام کنند.

وی یادآورد شد شرایط فروش اچ۳۰ به زودی از طریق پایگاه اطلاع رسانی گروه صنعتی ایران خودرو به نشانی اینترنتی www. ikcopress. ir اطلاع رسانی خواهد شد.

محصول کراس اوور H۳۰ علاوه بـر گیربکس اتوماتیک (aisin)، مجهز به موتور تی. یو۵ است که مصرف سوخت پایینی دارد. از دیگر امکانات این خودرو می‌توان به ترمز ضد قفل چهار کاناله، سان­روف برقی، مانیتور ۶٫۵ اینچی لمسی، کامپیو‌تر مسافرت ی، صندلی عقب تاشو، استاندارد ایمنی حفاظت از عابر پیاده و محیط مناسب کابین اشاره کرد.

ایران‌خودرو مدعی شده که این خودرو تریم داخلی زیبا و جذاب بوده و قیمت مناسب محصول، ارزان‌ترین در عین حال ارزنده‌ترین خودروی اتوماتیک بازار ایران را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان