سیل شبهات و همچنین کاهش درس دینی و همچنین قرآن دبیرستانی‌ها[!]

سیل شبهات و همچنین کاهش درس دینی و همچنین قرآن دبیرستانی‌ها[!]

|سیل شبهات و همچنین کاهش درس دینی و همچنین قرآن دبیرستانی‌ها[!] از مسیح داراب|

صدای شیعه: دکتر اعتصامی گفت: درس دینی و همچنین قرآن پایه دهم از ۴ به ۲ ساعت و همچنین پایه های یازدهم و همچنین دوازدهم از سه به دو ساعت کاهش یافت.

او همچنین از کاهش ساعات تدریس درس دینی و همچنین قرآن انتقاد کرد و همچنین افزود:‌ با توجه به پیشرفت فناوری های روز، دانش آموزان با چالش و همچنین سئوالات اکثرا و بیشتر و همچنین پیچیده تری در حوزه دین و همچنین معارف اسلامی و همچنین قرآن به ویژه در دوره دبیرستان روبه‌رو خواهند بود و همچنین کاهش ساعات درس دینی و همچنین قرآن در دوره متوسطه نیازهای دینی دانش آموزان را تامین نکرده می باشد و همچنین مشکلاتی را جهت ‌آن هم‌ها ساخته یا ایجاد می کند.

 او همچنین گفت‌: معلمان دینی و همچنین قرآن به علت کمبود ساعات تدریس در درس دینی و همچنین قرآن و همچنین برآورده نشدن سئوالات دانش آموزان درخواست افزایش ساعات درس دینی و همچنین قرآن دبیرستان از سه به چهار ساعت در هفته را داشتند ولی به عللی که جهت ما هم مشخص نیست شورای عالی آموزش و همچنین پرورش ساعات تدریس آن درس را به جای افزایش، کاهش داده می باشد.

 او همچنین تاکید کرد: طبق مصوبه جدید معلمان دینی و همچنین قرآن تنها و فقط هفته ای ۲ ساعت جهت دانش آموزان تدریس می کنند و همچنین در پس نتیجه آن می شود که جنبه های تربیتی و همچنین تاثیرگذاری معلمان روی دانش آموزان کاهش می یابد و همچنین معلمان جوابگوی نیازهای فکری دانش آموزان نخواهند بود.

منبع: خبرگزاری صدا و همچنین سیما

انتهای پیام

سیل شبهات و همچنین کاهش درس دینی و همچنین قرآن دبیرستانی‌ها[!] در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn