راهنمای آپلود فایـل در آپلودر

آپلود فایـل چیست ؟
cloud راهنمای  آپلود فایـل در آپلودر
آپلود عکس

آپلود عکس,آپلود عکس رایگان,آپلود

احتمـا لا تاکنون کلمه دانـلود را شنیده اید و از آن خیلی مصرف می بکنید , دریافت فایـل به مفهوم دریافت یک فایل از اینترنت آپلود فایل به مفهوم قرار دادن یک فایل در اینترنت. اگر اینترنت را به صورت یک ابر در نظر بگیریم همان گونه که در شکل می بینیم دریافت فایل (شبیه باران) رو به پایین صورت می گیرد(Download) و قرار دادن فایل روبه بالا (Upload) صورت می گیرد به جمله دیگر ی یک فایل را در اینترنت ذخیره می کنیم به مفهوم آنرا آپلود کرده ایم.
چرا یک فایل بایستی آپلود شود ؟

آپلود فایـل استفاده های گوناگونی دارد , به عنوان مثال فایل هایی را که هـر روز ه افراد دریافت می کنند از ابتدا روی اینترنت قرار نداشته و افراد دیگری قبلا آنها را روی فضای ی در اینترنت ذخیره کرده اند (آپلود کرده اند). یا عکس جالب هایی که در وب سایت ها می بینید ابتدا آپلود شده پس روی وب سایت های اینترنتی قرار می گیرند. به عنوان مثالی دیگر شما قصد دارید موسیقی یا عکس زیبا را با دوست ها به اشتراک گذاشته تا آنها نیز از عکس زیبا یا موسیقی شما مصرف کنند پس شما ابتدا می بایست آن عکس جالب یا هر فایل دیگری را که قصد به اشتراک گذاشتن آن را دارید در فضای ی در اینترنت آپلود بکنید پس لینکی را (در ادامه آموزش عکس ی قرار داده شده است) دریافت می بکنید آن را در اختیار دیگران قرار می دهید تا آن را دریافت از آن مصرف کنند.

مراحل ضروری برای آپلود فایل

وب سایت http://upir.ir/قابلیت پشتیبانی از همه فایلها با انواع پسوندها را دارا است . به این مفهوم که شما هرگونه فایل را بوسیله وبسایت ما می توانید بدون هیچ محدودیتی آپلود بکنید .نمایی از صفحه مهم سایت آپلودر

شما بایستی در این صفحه برای آپلود فایـل مورد نظر بر روی کادر معین شده که جمله “برای آپلود اینجا را کلیک بکنید ” قرار دارد کلیک بکنید .
انتخاب فایل

همان گونه که در تصاویر زیر مشاهده می بکنید با کلیک بر روی کادر پنجره ای برای انتخاب فایل باز شده , بعد از انتخاب فایل زدن کلید Open فایل شما برای آپلود گزینش می شود , همچنین می توانید با کلیک دوباره بر روی کادر گفته شده فایـل دیگری را نیز جهت آپلود انتخاب بکنید .
انتخاب فایـل با کلیک کردن روی کادر

روش دیگری که برای گزینش فایل ها وجود دارد شبیه تصویر زیر این است که بدون کلیک بر روی کادر گفته شده شما پوشه مورد نظر خود را در رایانه باز بکنید و فایلی را که می خواهید آپلود بکنید بر روی کادر کشیده و رها بکنید و همین روال را جهت فایلهای دیگر دوباره تکرار بکنید .
کشیدن فایل رها کردن آن روی کادر
آپلود فایل

با گزینش هر فایـل همان گونه که در وهله ی قبل گفته شد , عملیات آپلود بطور اتوماتیک شروع می شود که می توانید همموزیک عکس زیر با زدن کلید x در سمت چپ فایـل در حال آپلود , آپلود آن فایل را متوقف بکنید .
درحال آپلود اتمام آپلود
دریافت لینک ها

بعد از اینکه فایل شما شبیه عکس بالا به طور کامل آپلود شد, در زیر هر فایل بخش ی نمایش داده می شود که حاوی “لینک دانـلود ” که در این بخش آدرسی قرار گرفته که همان آدرس فایـل شما روی اینترنت است و شما می توانید این آدرس را به هر فردی که قصد دارید فایـل شما را دانـلود نماید بدهید . در بخش “تگ html جهت سایت یا وبلاگ” تگی برای قرار دادن فایل در وبسایت یا وبلاگ ها است . اگر در این صفحه روی نام فایـل خود که به رنگ آبی است کلیک بکنید به صفحه دانلود فایـل ارجاع داده خواهید شد و با فشردن کلید سبز رنگ “کپی کن” زیر هر فایل می توانید لینک مربوط به آن بخش را کپی بکنید .

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان