حضرت آیت الله نوری همدانی: جهت به اجرا درآمدن تمدن اسلامی بایستی و حتما تلاش کرد

emdad imam 171 حضرت آیت الله نوری همدانی: جهت به اجرا درآمدن تمدن اسلامی بایستی و حتما تلاش کرد

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با گفتن آنکه علوم انسانی در دانشگاهها شامل محتوای اروپایی می باشد؛ گفت: بایستی و حتما سعی کنیم تمدن اسلامی را به مرحله اجرا دربیاوریم.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید امروز در دیدار عضو هیئت علمی دانشگاه امام و پیشوا حسین(ع) ضمن تبریک اعیاد شعبانیه به نقش دوران جوانی اشاره کرد و همچنین گفت: عمر جوانی سرمایه ای می باشد که خداوند در اختیار بشر قرار داده می باشد.

او با گفتن آنکه علم همراه با ایمان بایستی و حتما باشد افزود: در قبل اسلام بود که در دنیا طلوع کرد و همچنین آن اسلام بوده که علم خود را به سایر کشورها طلوع داد و همچنین تا قبل از آن هم هیچ گونه علوم وجود نداشت.

آیت الله نوری همدانی عنوان کرد: علم همراه با تقوا ارزشمند می باشد و همچنین کسی که علم  داشته باشد ولی عمل نداشته باشد نمی تواند در جامعه موثر واقع می شود.

آن مرجع تقلید گفتن داشت: در قبل خیلی زیاد علوم به زبان عربی بود ولی اروپایی ها آن  علوم را از کشورهای اسلامی به کشور خود بردند و همچنین هدف آنها به سلطه گرفتن کشورهای اسلامی بود و همچنین از آن طریق باعث سکولار شدن علوم اسلامی شدند.

او گفت: هنور علوم انسانی در دانشگاه های کشور، اروپایی می باشد و همچنین هنوز هم علوم انسانی در دانشگاه ها آن هم روش که قرآن گفته تدریس نمی می شود.

آیت الله نوری همدانی گفتن کرد: بایستی و حتما جهت آن نوع علوم تلاش کرد و همچنین زحمت کشید و همچنین سعی کنیم تمدن اسلامی را به مرحله اجرا دربیاوریم.

آن مرجع تقلید گفت: انقلاب از سه رکن شهروندان و مردم شهر و همچنین اسلام و همچنین ولایت فقیه تشکیل شده می باشد؛ آن شهروندان و مردم شهر حق دارند معظلات و مسائل و مشکلات آنها برطرف می شود و همچنین ازبین برود ولی بایستی و حتما آن معظلات و مسائل و مشکلات را از نزدیک به مسئولین گفت تا آنها بشنود و همچنین جهت از بین رفتن معظلات و مسائل و مشکلات تلاش خود را بکار گیرند.

او افزود: رکن مهم انقلاب ولایت فقیه می باشد در صورتی که کشورهای منطقه در رأس حکومت خود ولی فقیه داشتند آن همه گرفتار نبودند.

آیت الله نوری همدانی گفتن داشت: پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله(ص) موفق شد با ۲۳ سال شمسی تلاش و همچنین از طریق جوانان انقلابی و همچنین با ایمان، علوم اسلامی و همچنین اسلام را به جهان نشر یافته شده کند.

او عنوان کرد: پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله(ص) ۶۴ جهاد انجام داد در همه اینها جوانان حضور فعال داشتند و همچنین در حال حاضر با همه تلاش ها شرق در حال تسلیم شدن می باشد ولی غرب هنوز تسلیم نشده و همچنین هر روز بردامنه مخالفت و همچنین شیطنت او اضافه می می شود.

آن مرجع تقلید گفتن داشت: پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله(ص) در آخرین روزهای عمر خود جوانی را جهت مقابله با شورش رومیها آماده می کند که متاسفانه با شیطنت بعضی از اشخاص آن جوون به عنوان فرمانده سپاه انتخاب نمی شوند.

او عنوان کرد: در حال حاضر دشمن در دو عرصه جنگ سخت  و همچنین نرم وارد میدان شده و همچنین با تمام شدت می خواهد اسلام را از بین برود و همچنین ما هم بایستی و حتما تلاش خود را جهت مقابله با دشمن مضاعف و همچنین قوی تر کنیم.

آیت الله نوری همدانی گفتن کرد:  یکی از موضوعات مهم پیشامد جدید مسئولیت می باشد و همچنین هرکسی عهده دار مسئولیتی می باشد و همچنین بایستی و حتما بدرستی به وظیفه خود عمل کند.

 

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله نوری همدانی: جهت به اجرا درآمدن تمدن اسلامی بایستی و حتما تلاش کرد در تاریخ ۱۶ May 2016 | 4:12 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان