حضرت آیت الله موسوی اردبیلی:حقوق کارگران بایستی و حتما از تمام ابعاد مورد توجه مسوولان قرار گیرد

K 24 حضرت آیت الله موسوی اردبیلی:حقوق کارگران بایستی و حتما از تمام ابعاد مورد توجه مسوولان قرار گیرد

شفقنا (پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه) – حضرتآیت الله العظمی موسوی اردبیلی در دیدار دکتر ربیعی: جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات جامعه کارگری نباید از هیچ کوششی دریغ کرد
یکی از مراجع تقلید شیعه در قم خواستار تلاش همه جانبه حکومت جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات جامعه کارگری شد و همچنین از اقدامات حکومت جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان و مردم شهر تشکر کرد.
به نقل از شفقنا ، آیت الله موسوی اردبیلی عصر روزگذشته در دیدار دکتر علی ربیعی وزیر تعاون کار و همچنین رفاه فرهنگی و اجتماعی که به مناسبت هفته کارگر به شهرستان قم سفر کرده می باشد اظهار داشت: تلاشتان آن باشد تا در حل معظلات و مسائل و مشکلات کارگران از هیچ کوششی فروگذار نکنید.
آن مرجع تقلید با گفتن آنکه حقوق کارگران بایستی و حتما از تمام ابعاد مورد توجه مسوولان قرار گیرد گفت: تلاش جهت رفع نیازهای کارگران ضروری و همچنین مستوجب رضایت خداوند می باشد و همچنین از آن رو بایستی و حتما جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات کارگران و همچنین بهتر شدن زندگی آنان از تمام امکانات بهره برد.

آیت الله موسوی اردبیلی با گفتن آنکه سلام بنده را خدمت آقای روحانی رییس جمهور و همچنین دیگر افراد هیات حکومت برسانید گفت: از اقدامات حکومت در رفع معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر تشکر می کنم و همچنین امیدوارم موفق باشند.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله موسوی اردبیلی:حقوق کارگران بایستی و حتما از تمام ابعاد مورد توجه مسوولان قرار گیرد در تاریخ ۲۹ April 2016 | 9:54 am نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان