حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: مرحوم آیت الله طاهری شیرازی عمر خود را در مبارزه با فرق ضالّه سپری کرد

صافی 4 حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: مرحوم آیت الله طاهری شیرازی عمر خود را در مبارزه با فرق ضالّه سپری کرد

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی با تسلیت درگذشت آیت الله طاهری شیرازی، گفت: آن هم عالم مجاهد که عمر پر برکت خود را در ترویج و همچنین نشر معارف نورانی اهل بیت علیهم السلام و همچنین مبارزه با فرق ضالّه و همچنین اهل بدعت سپری نمود.

به نقل از شفقنا، متن پیام به شرح زیر می باشد:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و همچنین انا الیه راجعون

وفات عالم ربانی، روحانی جلیل القدر مرحوم آیت الله آقای حاج سید نور الدین طاهری شیرازی رحمه الله علیه موجب تأثر و همچنین تأسف گردید. آن هم عالم مجاهد که عمر پر برکت خود را در ترویج و همچنین نشر معارف نورانی اهل بیت علیهم السلام و همچنین مبارزه با فرق ضالّه و همچنین اهل بدعت سپری نمود، در حوزه‌ی علمیه‌ی قم به امر تحصیل و همچنین تدریس پرداخت و همچنین از شاگردان استاد پهناور و بزرگ ما مرحوم آیت الله العظمی بروجردی قدس سره بود و همچنین به امر آن هم زعیم پهناور و بزرگ، جهت تبلیغ و همچنین مبارزه با فرقه‌های ضالّه به تهران هجرت نمود و همچنین در آن امر مهم به توفیقات شایانی نائل گشت.

اینجانب وفات آن هم فقید سعید را به حوزه‌های علمیه و همچنین حضرات علمای اعلام و همچنین خاندان محترم ایشان تسلیت گفته؛ علوّ درجات آن هم مرحوم را از خداوند متعال مسئلت دارم.

هشتم شعبان المعظم ۱۴۳۷

لطف الله صافی»

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: مرحوم آیت الله طاهری شیرازی عمر خود را در مبارزه با فرق ضالّه سپری کرد در تاریخ ۱۵ May 2016 | 6:11 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان