حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: حدود شرعی و همچنین اسلامی در بیمارستانها رعایت می شود

safi payambar 18 حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: حدود شرعی و همچنین اسلامی در بیمارستانها رعایت می شود

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی بر وحدت و همچنین همدلی در جامعه تاکید کرد و همچنین گفت: بایستی و حتما تلاش کرد تا مضر و همچنین بد تفاهمات به وجود آمده برطرف می شود.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید در دیدار وزیر بهداشت درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید ضمن گفتن اهمیت وظایف وزارت خانه متبوع و همچنین قدردانی بابت اقدامات انجام شده، اظهار داشت: در کشور، استعدادهای خیلی زیاد خوبی وجود دارد که بایستی و حتما جهت شکوفایی آنها تلاش و همچنین به بهترین نحو از آنها بهره بری و استفاده کرد.

او تاکید کرد: بایستی و حتما در مسیر تربیت نیروهای خلّاق و همچنین نیز در باره مسائل آموزشی و همچنین گسترش طب و همچنین تربیت نیرو تلاش بیشتری کرد.

آیت الله صافی ضمن تقدیر از رسیدگی به بیماران و همچنین سرویس ها و خدمات درمانی به شهروندان و مردم شهر در بیمارستان ها گفت: با آن همه بایستی و حتما کوشید تا حدود شرعی و همچنین اقدامات اسلامی نیز در آن مراکز بیش از قبل رعایت می شود.

او خطاب به وزیر بهداشت گفت: تو انسانی وارسته، مومن و همچنین متدین هستید و همچنین شامل سادات به شمار می روید و همچنین دعا کنید که کارها با موفقیت پیش برود.

آن مرجع تقلید همچنین در خصوص برجام نیز گفت: در آن باره بایستی و حتما کوشید آنچه که خیر جهت مسلمانان می باشد انجام می شود و همچنین با جهان نیز تعامل و همچنین ارتباط داشته باشیم.

آیت الله صافی گلپایگانی در پایان بر وحدت وهمدلی در جامعه تاکید کرد و همچنین خواستار رفع مضر و همچنین بد تفاهمات شد.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: حدود شرعی و همچنین اسلامی در بیمارستانها رعایت می شود در تاریخ ۲۱ April 2016 | 12:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn