حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: حدود شرعی و همچنین اسلامی در بیمارستانها رعایت می شود

safi payambar 18 حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: حدود شرعی و همچنین اسلامی در بیمارستانها رعایت می شود

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی بر وحدت و همچنین همدلی در جامعه تاکید کرد و همچنین گفت: بایستی و حتما تلاش کرد تا مضر و همچنین بد تفاهمات به وجود آمده برطرف می شود.

به نقل از روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید در دیدار وزیر بهداشت درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید ضمن گفتن اهمیت وظایف وزارت خانه متبوع و همچنین قدردانی بابت اقدامات انجام شده، اظهار داشت: در کشور، استعدادهای خیلی زیاد خوبی وجود دارد که بایستی و حتما جهت شکوفایی آنها تلاش و همچنین به بهترین نحو از آنها بهره بری و استفاده کرد.

او تاکید کرد: بایستی و حتما در مسیر تربیت نیروهای خلّاق و همچنین نیز در باره مسائل آموزشی و همچنین گسترش طب و همچنین تربیت نیرو تلاش بیشتری کرد.

آیت الله صافی ضمن تقدیر از رسیدگی به بیماران و همچنین سرویس ها و خدمات درمانی به شهروندان و مردم شهر در بیمارستان ها گفت: با آن همه بایستی و حتما کوشید تا حدود شرعی و همچنین اقدامات اسلامی نیز در آن مراکز بیش از قبل رعایت می شود.

او خطاب به وزیر بهداشت گفت: تو انسانی وارسته، مومن و همچنین متدین هستید و همچنین شامل سادات به شمار می روید و همچنین دعا کنید که کارها با موفقیت پیش برود.

آن مرجع تقلید همچنین در خصوص برجام نیز گفت: در آن باره بایستی و حتما کوشید آنچه که خیر جهت مسلمانان می باشد انجام می شود و همچنین با جهان نیز تعامل و همچنین ارتباط داشته باشیم.

آیت الله صافی گلپایگانی در پایان بر وحدت وهمدلی در جامعه تاکید کرد و همچنین خواستار رفع مضر و همچنین بد تفاهمات شد.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی: حدود شرعی و همچنین اسلامی در بیمارستانها رعایت می شود در تاریخ ۲۱ April 2016 | 12:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان