حضرت آیت الله شبیری زنجانی: دو نعمت امنیت و همچنین سلامت نباید مورد غفلت قرار گیرد

sh imam askari shobeiri 20 500x333 حضرت آیت الله شبیری زنجانی: دو نعمت امنیت و همچنین سلامت نباید مورد غفلت قرار گیرد

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی با اشاره به اهمیت امنیت و همچنین سلامتی در فرهنگ اسلام تاکید کرد: آن دو نعمت که در روایات خیلی زیاد بر آن هم تاکید شده، نباید مغفول واقع شوند.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید شامگاه  همین امشب  در دیدار وزیر بهداشت، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید اظهار داشت: سلامتی و همچنین امنیت دو پیشامد جدید ای می باشد که نباید مورد غفلت قرارگیرد زیرا و به درستی که در روایات بر آن دو نعمت تاکید خیلی زیاد شده می باشد.

او با اشاره به خدمت رسانی آن وزارت خانه به شهروندان و مردم شهر در باره سلامت عنوان کرد: خدمت به جامعه عبادت می باشد و همچنین افرادی که اهل سلوک خواهند بود، خدمت به شهروندان و مردم شهر را در درجه اول اهمیت قرار می دهند.

آیت الله شبیری زنجانی خطاب به دکتر هاشمی گفت: زحماتی که در حوزه سلامت کشیدید خیلی زیاد قابل تحسین می باشد و همچنین خدمت در آن حوزه نعمتی می باشد که خداوند تبارک و تعالی نصیبتان کرده می باشد.

او تاکید کرد: تو با توجه به حوزه مسئولیت خود در قبال سلامت جامعه، شهروندان و مردم شهر و همچنین محرومان را از گرفتاری بیرون می آورید و همچنین از آن لحاظ بایستی و حتما قدردانی کرد.

در ابتدای آن دیدار دکتر قاضی زاده هاشمی افزود: حکومت بر دو پیشامد جدید اقتصاد مقاومتی و همچنین دفاعی کشور تاکید دارد و همچنین معتقد به اجرای اقتصاد مقاومتی می باشد که شرط آن هم برقراری ارتباط با دنیا می باشد.

او بر وحدت و همچنین همفکری آحاد ملت تاکید کرد و همچنین گفتن داشت: برجام فرصت مناسبی جهت از بین بردن معظلات و مسائل و مشکلات جامعه و همچنین کشور می باشد بایستی و حتما از آن فرصت بهره برد.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله شبیری زنجانی: دو نعمت امنیت و همچنین سلامت نباید مورد غفلت قرار گیرد در تاریخ ۲۱ April 2016 | 9:49 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان