حضرت آیت الله شبیری زنجانی: دو نعمت امنیت و همچنین سلامت نباید مورد غفلت قرار گیرد

sh imam askari shobeiri 20 500x333 حضرت آیت الله شبیری زنجانی: دو نعمت امنیت و همچنین سلامت نباید مورد غفلت قرار گیرد

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی شبیری زنجانی با اشاره به اهمیت امنیت و همچنین سلامتی در فرهنگ اسلام تاکید کرد: آن دو نعمت که در روایات خیلی زیاد بر آن هم تاکید شده، نباید مغفول واقع شوند.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید شامگاه  همین امشب  در دیدار وزیر بهداشت، درمان و همچنین آموزش علم پزشکی جدید اظهار داشت: سلامتی و همچنین امنیت دو پیشامد جدید ای می باشد که نباید مورد غفلت قرارگیرد زیرا و به درستی که در روایات بر آن دو نعمت تاکید خیلی زیاد شده می باشد.

او با اشاره به خدمت رسانی آن وزارت خانه به شهروندان و مردم شهر در باره سلامت عنوان کرد: خدمت به جامعه عبادت می باشد و همچنین افرادی که اهل سلوک خواهند بود، خدمت به شهروندان و مردم شهر را در درجه اول اهمیت قرار می دهند.

آیت الله شبیری زنجانی خطاب به دکتر هاشمی گفت: زحماتی که در حوزه سلامت کشیدید خیلی زیاد قابل تحسین می باشد و همچنین خدمت در آن حوزه نعمتی می باشد که خداوند تبارک و تعالی نصیبتان کرده می باشد.

او تاکید کرد: تو با توجه به حوزه مسئولیت خود در قبال سلامت جامعه، شهروندان و مردم شهر و همچنین محرومان را از گرفتاری بیرون می آورید و همچنین از آن لحاظ بایستی و حتما قدردانی کرد.

در ابتدای آن دیدار دکتر قاضی زاده هاشمی افزود: حکومت بر دو پیشامد جدید اقتصاد مقاومتی و همچنین دفاعی کشور تاکید دارد و همچنین معتقد به اجرای اقتصاد مقاومتی می باشد که شرط آن هم برقراری ارتباط با دنیا می باشد.

او بر وحدت و همچنین همفکری آحاد ملت تاکید کرد و همچنین گفتن داشت: برجام فرصت مناسبی جهت از بین بردن معظلات و مسائل و مشکلات جامعه و همچنین کشور می باشد بایستی و حتما از آن فرصت بهره برد.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله شبیری زنجانی: دو نعمت امنیت و همچنین سلامت نباید مورد غفلت قرار گیرد در تاریخ ۲۱ April 2016 | 9:49 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn