حضرت آیت الله سبحانی: ممکن می باشد از کلمه انتظار مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده می شود/ مادی گرایان هم معتقد به آخرالزمان خواهند بود

IMG 1239 حضرت آیت الله سبحانی: ممکن می باشد از کلمه انتظار مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده می شود/ مادی گرایان هم معتقد به آخرالزمان خواهند بود

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی سبحانی گفت: ممکن می باشد از کلمه انتظار مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده کنند آن هم طورکه از نبوت  مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده کردند ولی آن مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده مشکلی به انتظار فرج وارد نمی کند.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید پیش از ظهر امروز در مراسم اختتامیه دوازدهمین همایش دکترین مهدویت که در مدرسه امام و پیشوا موسی کاظم(ع) برگزار شد در جهان انقلاب های متنوع و گوناگون و مختلف گرفته شده می باشد در صورتی که هم بگویم انقلاب های آنها انقلاب می باشد مقطعی بوده می باشد.

او افزود: در حال حاظر شرق آسیا بت پرستی می باشد، در غرب پیشامد جدید نصرانیت می باشد و همچنین در بخشی از خاورمیانه اسلام می باشد ولی باید توجه داشت با آنکه دین، دین خاتم می باشد ولی باید توجه داشت فرا گیر نشده ولی باید توجه داشت خداوند تبارک و تعالی می گوید انقلابی که همه دنیا را فرا خواهد گرفت و همچنین در واقعیت و حقیقت تکمیل کننده بعثت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله می باشد، مهدویت می باشد.

آیت الله سبحانی گفتن داشت: پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله درس نخوانده خبر از انقلاب آخر الزمان می دهد  که همه دنیا را فرا خواهد گرفت و همچنین آن آن هم مهدی موعود می باشد که جهان را پر از عدل می کند.

او با اشاره به آیاتی از سوره حدید اظهار داشت: خداوند تبارک و تعالی در مورد حیات به کرّات بحث کرده ولی در مورد اثبات معاد می باشد و همچنین آن آیه در مورد حیات نیست بلکه احیاء ارض و همچنین انقلاب آخر الزمان می باشد.

آن مرجع تقلید گفت: انقلاب جهت اثر گذاری شرائطی دارد مانند انقلاب امام و پیشوا راحل که اساسی و همچنین ریشه ای بود. انقلاب مهدی موعود هم شرائط ویژه ای دارد و همچنین آن هم تکامل فرهنگی و همچنین عقلانی می باشد؛ تا در بشر انقلاب فرهنگی و همچنین عقلانی به وجود نیاید نمی تواند به استقبال انقلاب برود.

او افزود: بیشترین اقتدار و قدرت مال بشر می باشد که شامل آنها نهاد حقوق بشر می باشد ولی آن نهاد نتواسته کاری کند زیرا و به درستی که به عقلانیت کامل نرسیده اند تا بتوانند تاثیر گذار باشند زیرا و به درستی که فرمایشی می باشد.

آیت الله سبحانی گفتن داشت: انقلاب دوم صنعتی می باشد که بایستی و حتما به وجود بیاید. انقلاب حضرت بایستی و حتما طوری باشد که در گام اول هنگام و زمانی که سخن گفت همه بپذیرند و همچنین آماده شوند ولی باید توجه داشت انقلاب سوم انتظار فرج می باشد که امید می باشد ساخته یا ایجاد آمادگی در مسلمانان کند. آن همایش جهت آن می باشد که بفهمانیم آن منزل و خانه صاحب منزل و خانه دارد تا جهان بفهمد و همچنین آماده جهت انقلاب می شود.

او اظهار داشت: ممکن می باشد از کلمه انتظار مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده کنند آن هم طورکه از نبوت  مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده کردند ولی آن مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده مشکلی به انتظار فرج وارد نمی کند. مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده از پیشامد جدید ای دلیل بطلان آن هم پیشامد جدید نیست و همچنین آن انتظار بالاترین مقام می باشد.

آن مرجع تقلید گفت: ادعاهای باطل باعث نمی می شود انسان از نظر خود دست بردارد بلکه باعث تقویت آن هم می می شود. جهان از لحاظ صنعت پیشرفت کرده و همچنین به تکامل عقلی رسیده ولی باید توجه داشت آن تکامل نسبی می باشد.

او گفتن داشت: همچنین و علاوه بر روایات فراوان شیعه و همچنین اهل سنت در تورات و همچنین انجیل و همچنین زبور نیز به ظهور بشارت داده شده ولی مادی گرایان هم در انتظار چنین روزی خواهند بود؛ ماتریالیست ها می نامند «جهان در یک وضع نیست و همچنین رو به تکامل می باشد» البته آن تکامل نسبی می باشد و همچنین بایستی و حتما عقل بشر، عدالت و همچنین انسانیت او نیز در کنار قانون تکامل دنیوی و همچنین مادی بشر رشد کند و همچنین آن رشد منجر به آن هم پیشامد جدید ای می باشد که ما هم در انتظار آن هم هستیم.

 

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله سبحانی: ممکن می باشد از کلمه انتظار مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده می شود/ مادی گرایان هم معتقد به آخرالزمان خواهند بود در تاریخ ۲۰ May 2016 | 1:00 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان