توهین "پسر عمو"ی اماراتی نتانیاهو به امام و پیشوا زمان (عج)

توهین "پسر عمو"ی اماراتی نتانیاهو به امام و پیشوا زمان (عج)

|توهین "پسر عمو"ی اماراتی نتانیاهو به امام و پیشوا زمان (عج) از مسیح داراب|

صدای شیعه به نقل از پایگاه خبری شبکۀ العالم: ضاحی خلفان به تازگی در صفحۀ توییتر خود ضمن طرح آن ادعا که روایات مرتبط به ظهورحضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) از شبکه های فرهنگی و اجتماعی تیم انصار الله یمن سر بر آورده می باشد، در اظهاراتی گستاخانه نوشت: «حوثی ها هنگام و زمانی که مواد اعتیاد آور و مخدر مصرف می کنند، در شبکه های فرهنگی و اجتماعی شان دربارۀ مهدی منتظر صحبت می کنند»(!)
خلفان در یک پیام توییتری دیگر هم دربارۀ اخوان المسلمین گفته می باشد: «جماعت اخوان المسلمین، در دوران استعمار، جهت ضربه زدن به ملی گرایان و همچنین لیبرال ها تأسیس شد تا وحدت ملی مصر را از میان ببرد … آن نقشه موفقیت آمیز بود … مطمئنا مهم ترین تیم حامی داعش خود خوانده اخوان المسلمین می باشد. خداوند به اخوان الشر خیر ندهد».
او افزوده می باشد: «جماعت اخوان المسلمین توسط یک دستگاه اطلاعاتی اروپایی مسئولیت تأمین هزینه های داعش خود خوانده را بر عهده گرفته می باشد … اسنادی که از آنان جمع شده می باشد، مزدوری آنان را نشان می دهد … خطرناک ترین تیمی که فراماسون ها در جهان عرب پدید آورده اند، همین اخوان خواهند بود …تا زمانی که گروهک اخوان الماسون وجود داشته باشد، عرب ها متحد نخواهند شد».
بایستی و حتما اشاره می شود آن نخستین بار نیست که ضاحی خلفان به باورهای طوایف اسلامی و همچنین ملت های مسلمان توهین می کند. او، که به شکل مستمر، پیام های را از طریق حساب توییتر خود نشر یافته شده می کند، پروندۀ سنگینی در دشمنی با شیعیان و همچنین جمهوری اسلامی ایران دارد. بسیاری از اظهار نظر های او نیز چنان سخیف می باشد که تا مدت ها دستمایۀ تمسخر رسانه ها و همچنین شبکه های فرهنگی و اجتماعی را فراهم می آورد. او چندی پیش گفته بود: "من و همچنین نتانیاهو پسر عمو هستیم»!

انتهای پیام

توهین "پسر عمو"ی اماراتی نتانیاهو به امام و پیشوا زمان (عج) در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان