توصیه های حضرت آیت الله حکیم به فارغ التحصیلان دانشگاه: به داشتن عقیده و همچنین فرهنگ اهل بیت افتخار کنید

آیت الله حکیم توصیه های حضرت آیت الله حکیم به فارغ التحصیلان دانشگاه: به داشتن عقیده و همچنین فرهنگ اهل بیت افتخار کنید

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی سید محمد سعید حکیم خطاب به جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاهی از آنها خواست تا به دین، عقیده حق خود  و همچنین فرهنگ اهل بیت علیهم السلام افتخارکنند.

به به گفته شفقنا  از عراق، آیت الله حکیم که در دیدار جمعی از فارغ التحصیلان تیم علوم قرآنی دانشکده علوم تربیتی دانشگاه واسط در جنوب عراق سخن می گفت، خطاب به آنها گفت: بایستی و حتما به داشتن فرهنگی که از اهل بیت علیهم السلام به ما رسیده  و همچنین هستی و همچنین پایداری خود را بین دیگر فرهنگ ها تثبیت کرده می باشد، به خود ببالید.

آن مرجع تقلید عالیقدر شیعیان که خطاب به جوانان فارغ التحصیل همچنین توصیه کرد: تو حامل فرهنگی هستید که روز به روز در برابر فرهنگ های ضعیف و همچنین نگران بر اقتدار و قدرت آن هم افزوده می می شود لذا بایستی و حتما بصیرت و همچنین اعتماد به نفس بالا داشته باشید علی الخصوص آنکه تو تربیت کننده نسل بعدی هستید.

او همچنین در ادامه توصیه های خود افزود: تو دربرابر  تربیت و همچنین آموزش فرهنگ اسلام ناب محمدی، اسلام پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) و همچنین اهل بیت مطهرشان علیهم السلام و همچنین حفظ جامعه و همچنین پیوندهای آن هم به  نسل های بعدی مسئولیت دارید.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

توصیه های حضرت آیت الله حکیم به فارغ التحصیلان دانشگاه: به داشتن عقیده و همچنین فرهنگ اهل بیت افتخار کنید در تاریخ ۱۹ May 2016 | 11:07 am نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان