تهدید شهروندان و مردم شهر توسط وزارت دفاع بحرین و همچنین واکنش جریان های انقلابی

تهدید شهروندان و مردم شهر توسط وزارت دفاع بحرین و همچنین واکنش جریان های انقلابی

|تهدید شهروندان و مردم شهر توسط وزارت دفاع بحرین و همچنین واکنش جریان های انقلابی از مسیح داراب|

صدای شیعه: در ادامه بحران سیاسی بحرین و همچنین گسترش شکاف میان اکثریت شهروندان و مردم شهر و همچنین حاکمان مستبد آن کشور و همچنین استمرار انقلاب مردمی، به تازگی وزارت دفاع بحرین با صدور بیانیه ای که آن هم را مهم توصیف کرده، حرکت و همچنین اعتراضات شهروندان و مردم شهر انقلابی را تروریسم خواند و همچنین افزود: ما آماده ایم از بحرین در برابر آن به اصطلاح تروریسم حمایت کنیم و همچنین با تمام قدرت خود جهت قطع فتنه تلاش خواهیم کرد.

آن بیانیه وزارت دفاع بعد از حادثه انفجار منطقه کرباباد صورت می گیرد که در آن هم یکی از یاغیان نظام کشته و همچنین دو فرد یا شخص دیگر مجروح شدند.

ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه: تهدید وزارت دفاع بی ارزش می باشد

در واکنش به آن بیانیه تهدید آمیز وزارت دفاع، ائتلاف جوانان انقلاب ۱۴ فوریه اعلام کرد: تهدیدهای وزارت دفاع بحرین که خود عامل جنایت ضد انسانی در بحرین می باشد، بی ارزش می باشد و همچنین بایستی و حتما بدانند که جان دادن در راه دین و همچنین شرافت و همچنین کرامت و همچنین ارزش ها جهت ما آسان می باشد و همچنین ملت بحرین نخواهد پذیرفت که شرافت آنها نادیده گرفته می شود.

در آن بیانیه ضمن تاکید بر استمرار انقلاب و همچنین خواسته های برحق شهروندان و مردم شهر، خطاب به وزیر دفاع بحرین آمده: ای کینه توز بدنام! با چه جراتی فرزندان مدرسه امام و پیشوا حسین علیه السلام را تهدید می کنی؟ آیا ما را به کشتن و قتل تهدید می کنی؟ در حالی که کشته شدن در راه دفاع از دین و همچنین شرافت جهت ما مایه افتخار می باشد و همچنین تو هم در صورتی که می توانی تهدید خود را عملی کن، ولی باید توجه داشت بدان که ما در میادین عزت و همچنین کرامت باقی خواهیم ماند و همچنین ملتی که به یگانگی خداوند تبارک و تعالی و همچنین نبوت محمد و همچنین دین اسلام ایمان دارد از تو نخواهد ترسید و همچنین ما تا رسیدن به حق مشروع خود در میدان ایستاده ایم.

انجمن حقوق بشر بحرین به ارتش هشدار داد

همچنین انجمن حقوق بشر بحرین با صدور بیانیه ای در واکنش به تهدیدهای وزارت دفاع گفت: بار دیگر احمد آل خلیفه که تا کنون در جنایات بسیاری دست داشته بار دیگر بازگشته تا جنایات جدید و تو و تازه ای را مرتکب می شود و همچنین ما هنوز جنایت های ارتش را در میدان اللولوة فراموش نکرده ایم که در آن هم جنایت ها چندین فرد یا شخص کشته و همچنین زخمی شدند.

انجمن حقوق بشر بحرین در ادامه از جامعه بین الملل خواست به فشارهای خود بر مسئولان بحرین بیفزایند تا اوضاع حقوق بشر در آن کشور بهبود یابد و همچنین تمام انقلابیون زندانی هرچه زودتر آزاد شوند.

منبع: حوزه نیوز

انتهای پیام

تهدید شهروندان و مردم شهر توسط وزارت دفاع بحرین و همچنین واکنش جریان های انقلابی در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان