تبليغ گسترده مراکز گردشگري که فحشا مي‌فروشند سفر مجردي به مقصد شهرهای گناه!

تبليغ گسترده مراکز گردشگري که فحشا مي‌فروشند سفر مجردي به مقصد شهرهای گناه!

|تبليغ گسترده مراکز گردشگري که فحشا مي‌فروشند سفر مجردي به مقصد شهرهای گناه! از مسیح داراب|

صدای شیعه: در صورتی که هنوز پيامک‌هاي تبليغاتي را در گوشي موبايلتان مسدود نکرده‌ايد يا در شبکه‌هاي موبايلي به کانال‌هاي تبليغاتي سر مي‌زنيد، حتماً تعداد بالاي آگهي‌هاي سفر به ترکيه با تخفيف‌هاي فوق‌العاده را دیدن کرده‌ايد؛ شهرهاي متنوع و گوناگون و مختلف گردشگري در ترکيه، از استانبول تا سواحل اين کشور در حاشيه مديترانه که تورهاي گردشگري هفتگي از مبدأ کشورمان به سمت آنها برقرار می باشد. اين در حالي می باشد که به غير از ترکيه، تايلند نيز جزو نقاط هدف گردشگري ايرانيان تعريف شده‌اند که شناخته شدن و شهرت‌شان را مديون برخي از رفتارهاي غيرشرعي و همچنین خارج از شئون اخلاقي‌اند. آيا براي کشوري که مدعي اخلاق اسلامي می باشد، حجم حدود ۴ ميليون گردشگر به مقاصدي که به فساد شناخته شدن و شهرت دارند، زيبنده می باشد؟
روز قبل حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در درس خارج «آنتاليا» را به عنوان شهري که در آن هم فسق و همچنین فجور انجام مي‌می شود و همچنین سبب سفر باطل و همچنین اتمام نماز مي‌می شود مثال زدند و همچنین فرمودند: باشد که مسئولان فرهنگي و همچنین قانونگذار ترتيبي اتخاذ کنند که سفرهاي حرام اقلاً تبليغ نشود.
   

نجات گردشگري ترکيه 
بعد از درگيري سياسي ميان آنکارا و همچنین مسکو بر سر حمايت حکومت ترکيه از داعش خود خوانده که در نهايت با هدف قرار گرفتن هواپيماي روس و همچنین کشته شدن خلبان هواپيما همراه شد، حکومت روسيه محدوديت‌هايي شامل ممنوعيت سفر اتباع روس به ترکيه را اجرايي کرد.  اين اتفاق بد براي صنعت توريسم ترکيه با انفجار‌هاي تروريستي در استانبول و همچنین ديگر شهرهاي اين کشور تکميل شد تا گردشگري ترکيه با بحران و همچنین رکود جدي روبه‌رو می شود. در شرايطي که اعلام شد بيش از ۵۰ قسمت و بخش ظرفيت هتل‌هاي ترکيه خالي شده می باشد
تبليغات گسترده‌اي براي جلب نظر شهروندان و مردم شهر ايران براي سفر به ترکيه به راه افتاده می باشد. تخفيف‌هاي سفر و همچنین آفرهاي باور نکردني همگي سعي دارند تا با مجاب کردن شهروندان و مردم شهر ايران براي سفر به شهرهاي ترکيه، ضربه‌اي را که اين کشور به خاطر حمايت از تروريسم داعش خود خوانده خورده می باشد، جبران کنند. اين در حالي می باشد که ترکيه با وجود اينکه اکثريت شهروندان و مردم شهر اين کشور مسلمان خواهند بود، براي جلب توجه گردشگران خارجي و همچنین غربي نگاهي کاملاً مادي‌گرايانه به صنعت توريسم داشته و همچنین از هر راهي براي کسب دخل و درآمد از وارد شدن گردشگران رويگردان نيست. با مشخص شدن کارکرد سواحل کشور ترکيه  شامل آنتاليا، کار را به جايي رساند که دستور ممنوعيت تبليغ سفر به اين ساحل در رسانه‌هاي ايراني اعلام شد. با وجود اينکه نام بردن از آنتاليا تا چند وقت ممنوع بود، اکنون بار ديگر اين ساحل با شرايط خاصش، به متن پيام‌هاي تبليغاتي بازگشته می باشد و همچنین نهاد ميراث فرهنگي و همچنین گردشگري نيز موضعي نسبت به اين اقدام اتخاذ نکرده می باشد.
ترکيه چند سالي می باشد به جمع کشورهاي داراي پلاژ برهنگي پيوسته و همچنین اولين کشور به ظاهر اسلامي می باشد که اجازه مي‌دهد گردشگران در ساحلش به روش کامل برهنه شوند! اين کشور همچنين حدود پنج سال شمسی پيش هتلي را راه‌اندازي کرد که يکي از شرايط اقامت در آن هم برهنگي بود. آيا با شرايط اخلاقي که در اين کشور برپا می باشد، تبليغات پر حجم گردشگري به مقصد ترکيه، اشاعه فحشا نخواهد بود؟!
   

تايلند؛ فحشاي قانوني 
متأسفانه يکي از انواع توريسم در جهان، گردشگري جنسي می باشد که در آن هم گردشگران به هدف تلذذ جنسي اقدام به سفر به مناطقي خاص مي‌کنند. يکي از کشورهاي مطرح جهان در پرداختن به گردشگري جنسي، کشوري در جنوب آسيا می باشد که هر ساله ميزبان چند ميليون ايراني نيز هست. تايلند از ۳۰ سال شمسی پيش تلاش کرده می باشد تا به وسيله توريسم دخل و درآمد کسب کند. در اين بين توريسم جنسي از مواردي بود که دولتمردان تايلندي روي آن هم تمرکز کردند به طوري که اکنون ۶۰ قسمت و بخش از گردشگراني که به تايلند مي‌روند، جزو توريسم‌هاي جنسي محسوب مي‌شوند. از اين تأسف‌آورتر رفتار تايلندي‌ها می باشد. طبق به گفته‌ها حتي در اين کشور کودکان نيز براي سوءاستفاده جنسي در اختيار توريست‌ها قرار مي‌گيرند. با اين حال پرواز‌هاي منظم هوايي ميان ايران و همچنین تايلند برقرار می باشد. مردان تنها يکي از مشتريان دائمي پرواز‌ها به مقصد تايلند خواهند بود! هنوز هم در بين انظار و افکار عمومي، سفر به تايلند به عنوان يک قبح شناخته مي‌می شود و همچنین به‌رغم اينکه جامعه نسبت به مسافران تايلند نگاه مثبتي ندارد، تورهاي سفر به اين کشور همپا با تورهاي سفر به ترکيه در رسانه‌ها نشر یافته شده مي‌می شود. تايلند داراي يکي از بالاترين آمار مبتلايان به ويروس HIV می باشد که راه اصلي انتقال آن هم در اين کشور روابط جنسي اعلام شده می باشد. مشخص نيست چند قسمت و بخش از مرداني که به صورت مجردي به تايلند سفر مي‌کنند بعد از بازگشت آزمايش ايدز مي‌دهند و همچنین يا اينکه اصلاً به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن چنين آزمايشي خواهند بود يا خير!
   

مراکز جديد گردشگري
ترکيه و همچنین تايلند تنها مراکز شهره به فساد نيستند که مقصد گردشگري مسافران ايراني به شمار مي‌روند، در کنار اين دو کشور منطقه ها و مناطق ديگري نيز خواهند بود که به خاطر شناخته شدن و شهرت جهاني در توليد مشروبات الکلي در حال تبديل شدن به مقاصد ارزانقيمت گردشگري در ايران خواهند بود که حتي با سفر زميني نيز مي‌قدرت به آن هم منطقه ها و مناطق دسترسي پيدا کرد. تبليغات غيررسمي نيز در دامن زدن به مراکز نو گردشگري بي‌تأثير نيستند و همچنین شبکه‌هاي اجتماعي به صورت فزاينده‌اي به محل معرفي و همچنین تبليغ تورهاي گردشگري و همچنین تخفيف‌هاي ويژه سفر تبديل شده‌اند
شايد حکومت به دليل احترام به آزادي‌هاي فردي اشخاص، از ممنوعيت سفر به مراکز توريستي که به فساد شناخته شدن و شهرت دارند، جلوگيري نکرده می باشد، ولی باید توجه داشت حداقل مي‌تواند مانع از برگزاري تورهاي مستقيم از مبدأ ايران به اين کشورها می شود و همچنین يا حداقل از تبليغات گسترده تورهاي مسافرتي به مقصد اين کشور‌ها جلوگيري کند. تغيير رفتار‌هاي اجتماعي و همچنین ريختن قبح حضور در مراکز فساد به همراه احتمال وارد شدن آلودگي‌هاي جنسي و همچنین بيماري‌هاي مقاربتي از ثمرات بي‌مبالاتي و همچنین سهل انگاري در مورد سفر به کشورهايي می باشد که اخلاق را فداي دخل و درآمد ناشي از توريسم جنسي و همچنین سواحل آزاد کرده‌اند.

منبع: جوون آنلاین

انتهای پیام

تبليغ گسترده مراکز گردشگري که فحشا مي‌فروشند سفر مجردي به مقصد شهرهای گناه! در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان