تاکید حضرت آیت الله بشیر نجفی بر وحدت کلمه در دیدار دست یار دوم دبیرکل اتحادیه میهنی کردستان عراق + تصویر

mar تاکید حضرت آیت الله بشیر نجفی بر وحدت کلمه در دیدار دست یار دوم دبیرکل اتحادیه میهنی کردستان عراق  + تصویر

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های شیعه)- «برهم صالح» سیاستمدار کرد عراقی و همچنین دست یار دوم دبیرکل اتحادیه میهنی کردستان روز قبل با حضرت آیت الله شیخ بشیر نجفی دیدار و همچنین در مورد اوضاع عراق و همچنین شرایط دشوار و همچنین بحران های سیاسی و همچنین اقتصادی آن کشور بحث و همچنین گفتگو کرد.

به نقل از شفقنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آن مرجع تقلید شیعه، حضرت آیت الله العظمی نجفی در آن دیدار با تاکید بر آنکه ایمان به خداوندمتعال، ما را به احساس مسئولیت در قبال جامعه و همچنین دفاع از حقوق ملت دعوت می کند، خاطرنشان کرد: شرایطی که عراق  پشت سر گذاشت، شرایط سختی بود  و همچنین در صورتی که جانفشانی های مجاهدین بسیج مردمی و همچنین قهرمانی های آنها در برابر تروریسم  نبود که منجر به آزاد سازی سرزمین های اشغالی شد، توطئه ای که علیه آن کشور چیده شده بود، منجر به فروپاشی و همچنین تجزیه عراق می شد.

او همچنین در همین خصوص بر لزوم حمایت از نیروهای امنیتی عراق تاکید کرد و همچنین گفت: بایستی و حتما پشتیبانی از نیروهای امنیتی عراق در اولویت قرار گیرد چرا که دشمن بین فرزندان عراق تفاوت قائل نمی می شود.

او همچنین افزود: نیروهای تروریسم جایی در عراق ندارند…نابودی آنها به خواست خداوند تبارک و تعالی نزدیک شده می باشد و همچنین نشانه های پاکسازی عراق به وضوح آشکار می باشد.

آن مرجع تقلید عالقیدر شیعیان در ادامه با تاکید بر ریشه کن کردن تروریسم فاسد شایع در ادارات دولتی عراق، اظهار داشت: بایستی و حتما موضعی ملی و همچنین یکپارچه جهت عبور از اختلافات سیاسی درپیش گرفت و همچنین در برابر دشمن مشترک توحید کلمه داشت. امر خیلی زیاد هم در آن خصوص آن می باشد که نباید دستگاههای نظارتی حکومت از قبیل نظارت قوه مقننه، مجریه و همچنین قوه قضائیه  در آن خصوص غایب باشند چرا که چنین امری خطرناک می باشد و همچنین دشمنان عراق زیاد شده اند.

برهم صالح نیز در آن دیدار با تمجیداز رهنودها و همچنین توصیه های حضرت آیت الله نجفی تاکید کرد: مراجع دینی نجف اشرف، سوپاپ اطمینان عراقی ها از هر دین و همچنین قومیتی خواهند بود و همچنین عراقی ها با قومیت عربی و همچنین کردی خود قدردان تلاش های مراجع دینی نجف اشرف می باشد.

%name تاکید حضرت آیت الله بشیر نجفی بر وحدت کلمه در دیدار دست یار دوم دبیرکل اتحادیه میهنی کردستان عراق  + تصویر

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

تاکید حضرت آیت الله بشیر نجفی بر وحدت کلمه در دیدار دست یار دوم دبیرکل اتحادیه میهنی کردستان عراق + تصویر در تاریخ ۲۵ April 2016 | 11:28 am نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان