به بهانه فروش میلیاردی سالوادور سینما همچنان در تسخیر شوخی‌های جنسی و زناشویی و جنسی؛ مسئولین در خواب سینمای هنر و همچنین تجربه

به بهانه فروش میلیاردی سالوادور سینما همچنان در تسخیر شوخی‌های جنسی و زناشویی و جنسی؛ مسئولین در خواب سینمای هنر و همچنین تجربه

|به بهانه فروش میلیاردی سالوادور سینما همچنان در تسخیر شوخی‌های جنسی و زناشویی و جنسی؛ مسئولین در خواب سینمای هنر و همچنین تجربه از مسیح داراب|

صدای شیعه: «من سالوادور نیستم»، آخرین ساخته منوچهر هادی از فیلم دیدنی و جذاب های اول اکران نوروز امسال بود که بیش از ده میلیارد تومان فروخته و همچنین رونقی به چرخه بی رونق سینما داده می باشد. در آن چند سال شمسی قبل، تهیه کنندگان کمدی ساز سینما با حضور رضا عطاران در فیلمشان، با خیالی راحت دل به گیشه ای پرپول می سپارند و همچنین دیگر دعوایی جهت نوبت اکران فیلمشان ندارند، زیرا و به درستی که خیالشان راحت می باشد که عطاران پولساز، جور نوبت بد اکران را برایشان می کشد و همچنین فیلمشان را در گیشه میلیادی می کند. حال در صورتی که اکران نوروزی، جذابیت های بصری کشوری مثل برزیل و همچنین بازی یک دختر موبور برزیلی را هم به کار اضافه کنی، خیالت از بابت فروش تخت می می شود و همچنین دیگر به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن قصه و همچنین میزانسن و همچنین باقی اصول حرفه ای سینما، نمی خواهد باشی.

در اکران نوروزی امسال سینما، فیلم دیدنی و جذاب هایی در حال پخش می باشد که منتقدین سینما در مورد آنها یادداشت ها نوشته اند و همچنین زبان به نقد و همچنین ستایش بازی ها و همچنین کارگردانی آنها گشوده اند. ولی چه می می شود که با وجود افزایش نرخ بلیط سینما ها در سال شمسی جدید، باز آن فیلم دیدنی و جذاب ها دخل و درآمد آن هم چنان بالایی نصیب تهیه کنندگان خود به همراه ندارند و همچنین پیروز گیشه، باز فیلمی نخ نما  با موضوعی کاملا تکراری به نام «من سالوادور نیستم» می می شود؟

فیلمی کمدی با قصه ای یک خطی که ده دقیقه اول فیلم دیدنی و جذاب، همه چیز را لو می دهد و همچنین می ماند بازی رضا عطاران و همچنین شوخی های جنسی و زناشویی و جنسی که دیگر انتخاب اول تهیه کنندگان جهت آن شوخی ها شده و همچنین حیف عطارانی که فیلم دیدنی و جذاب به فیلم دیدنی و جذاب در حال تنزل و همچنین تکرار نقش هایش می باشد. داستان مردی نیکوکار و همچنین اخلاق مدار که به خاطر کار انسان دوستانه اش، از طرف یک شرکت هواپیمایی جهت گردش به برزیل دعوت می می شود و همچنین در آنجا یک دختر برزیلی،عطاران را به خاطر شباهت زیاد چهره‌اش با نامزد خیانت کارش که او را رها کرده، اشتباه می گیرد و همچنین بقیه داستان را می می شود به راحتی حدس زد که از عطاران خواهش می کند که نقش نامزد سابق او را جلوی مادربزرگش بازی کند تا هدیه ازدواجی را که مبلغ به نسبت بالایی می باشد را گرفته و همچنین ….

درست می باشد که سینما به عنوان هنر هفتم، بایستی و حتما به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن رشد و همچنین ارتقای فرهنگ عمومی شهروندان و مردم شهر جامعه خود باشد، ولی در کنار همه اینها در درجه اول جذب مخاطب و همچنین گیشه در آن صنعت، جایگاه مهمی دارد و همچنین در صورتی که فیلمی با محتوایی ناب و همچنین درخور توجه، نتواند با قصه ای دوست داشتنی و جذاب و همچنین بازی های روان، حرف خود را به مخاطب عرضه کند، دلیلی ندارد که شهروندان و مردم شهر جهت دیدن آن هم فیلم دیدنی و جذاب پول خرج کنند و همچنین وقت خود را تلف. ولی شاید همه چیز به آن راحتی نباشد و همچنین بسیاری از فیلم دیدنی و جذاب ها با قصه ای دوست داشتنی و جذاب و همچنین رعایت کامل اصول سینمایی، باز آنچنان در گیشه و همچنین فروش موفق نشده اند. در حال حاضر شهروندان و مردم شهر با شرایط بد اقتصادی دست و همچنین پنجه نرم می کنند و همچنین شاید گذران عادی زندگی برایشان دشوار باشد. نمی دانم؛ شاید در اوضاع مناسب اقتصادی هم بایستی و حتما بین شهروندان و مردم شهر عادی جامعه و همچنین شهروندان و مردم شهر دائما سینمارو  در خصوص سلیقه فیلم دیدنی و جذاب دیدن و همچنین انتخاب های سینماییشان تفاوت قائل شد. شهروندان و مردم شهر می خواهند بعد از گذران روزی پر از استرس و همچنین سخت کاری در کنار خانواده، در صورتی که قرار باشد سینما را به عنوان تفریح شبانه خود انتخاب کنند، فیلمی مفرح، کمدی و همچنین شاد را ببینند و همچنین دیگر در آن هم لحظه به میزانسن و همچنین کارگردانی و همچنین قصه ای دوست داشتنی و جذاب اهمیت نمی دهند.

فروش فیلمی در گیشه و همچنین تحلیل و همچنین علت فروش آن هم، عوامل فرهنگی و همچنین جامعه شناختی فراوانی دارد و همچنین نمی قدرت ورژن و نسخه ای یکسان جهت آن هم پیچید، با آن حال در صورتی که از آن هم شهروندان و مردم شهر عادی جامعه در مورد ثاثیرگذاری و همچنین خاطراتشان از سینما سوال کنی، شاید به ندرت در لیست فیلم دیدنی و جذاب های تاثیرپذیر زندگیشان، فیلمی کمدی خودنمایی کند.

آن تضاد فروش فیلم دیدنی و جذاب، محتوا و همچنین سلیقه انتخاب شهروندان و مردم شهر را شاید بتوان با نگاهی متغایر و متفاوت در توجه مدیران سینمایی ما به هنگام اهدای جوایز ویژه خود در جشنواره های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین بها دادن به فیلم دیدنی و جذاب هایی با نگاه هنر و همچنین تجربه ای کم مخاطب و همچنین شاید بی مخاطب جستجو کرد. هنگام و زمانی که الگوی اغلب سینماگران ما، سینمای بی مخاطب اروپا و همچنین فیلم دیدنی و جذاب های جشنواره های کن و همچنین ونیز باشد و همچنین قصه، قهرمان و همچنین دغدغه های شهروندان و مردم شهر جایی در فیلم دیدنی و جذاب نامه های ما نداشته باشد، شوخی های جنسی و زناشویی و جنسی، می می شود حرف اول و همچنین آخر گیشه تئاتر و همچنین سینما و همچنین همچنان آن جاده دو طرفه سینمایی شهروندان و مردم شهر و همچنین مدیران و همچنین شاید سینماگران به راه خود ادامه دهد.

منوچهر هادی در آن فیلم دیدنی و جذاب و همچنین شاید ده نمکی در همه فیلم دیدنی و جذاب های پرفروشش، سلیقه شهروندان و مردم شهر در انتخاب دیدن فیلم دیدنی و جذاب های سینمایی را پیدا کرده اند و همچنین در صورتی که به گفته منتقدین نتوانسته اند اصول سینمایی را در فیلم دیدنی و جذاب هایشان به درستی پیاده کنند، لااقل توانسته اند به صنعت سینما از نظر اقتصادی و مالی آورده ای داشته باشند و همچنین شاید اصلا با نگاهی دیگر قرار نیست امثال ده نمکی و همچنین هادی ها جور محتوا و همچنین به تصویر کشیدن لحظه های ناب زندگی را در قاب سینما به عهده داشته باشند و همچنین بگذاریم تماشای آن لحظه ها بر عهده امثال حاتمی کیا و همچنین قهرمان های بادیگاردش باشد.

منبع: نسیم آنلاین

انتهای پیام

به بهانه فروش میلیاردی سالوادور سینما همچنان در تسخیر شوخی‌های جنسی و زناشویی و جنسی؛ مسئولین در خواب سینمای هنر و همچنین تجربه در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان