به اهتمام غلامرضا امامی؛ ویراست جدید و تو و تازه‌ای از کتاب «زینب بانوی قهرمان کربلا» نشر یافته شده شد

به اهتمام غلامرضا امامی؛ ویراست جدید و تو و تازه‌ای از کتاب «زینب بانوی قهرمان کربلا» نشر یافته شده شد

|به اهتمام غلامرضا امامی؛ ویراست جدید و تو و تازه‌ای از کتاب «زینب بانوی قهرمان کربلا» نشر یافته شده شد از مسیح داراب|

صدای شیعه: دفتر نشر فرهنگ اسلامی کتاب «زینب بانوی قهرمان کربلا» نوشته بنت الشاطی را با ترجمه علامه سید جعفر شهیدی را به اهتمام غلامرضا امامی نشر یافته شده کرد.

آن کتاب روایتی می باشد مستند و همچنین داستانی از زندگی حضرت زینب(س) که به قلم بررسی کننده و پروهشگر و همچنین نویسنده مصری تالیف شده می باشد. الشاطی در مقام نویسنده از اساتید ادبیات و همچنین رزبان عرب در مصر به شمار می‌رود که زیر نظر دکتر طه حسین ادیب نام آور مصری موفق به گرفتن درجه تحصیلی دکتری شده می باشد. او همچنین در دانشگاه عین الشمس قاهر تدریس کرده و همچنین مدتی نیز در سمت استاد به پژوهش‌های قرآنی در دانشگاه مصر پرداخته می باشد. او همچنین بعد از بازنشستگی نیز در قسمتهای آخر دهه شصت شمسی به عنوان استاد مطالعاتی عالی قرآنی در دانشگاه قرویین در شهرستان فاس مراکش تدریس کرده می باشد.

از آن نویسنده پیش از آن آٍار در مورد اعجاز پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص)، زنان و همچنین دخترک های جوان و ازدواج نکرده پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص)، حضرت سکینه(س) دختر امام و پیشوا حسین(ع) نشر یافته شده شده می باشد.

آن کتاب که روایتی می باشد داستانی از زندگی حضرت زینب(س) به گفته نویسنده بر اساس علاقه او همچنین به زندگی پر سوز و همچنین گذار خواهر امام و پیشوا حسین(ع) تالیف شده می باشد. ترجمه آن کتاب توسط مرحوم سید جعفر شهیدی سال شمسی‌ها پیش انجام شده و همچنین ویراست جدید و تو و تازه آن هم ار نیز سید محسن شهیدی، فرزند او همچنین  انجام داده می باشد.2077469 به اهتمام غلامرضا امامی؛ ویراست جدید و تو و تازه‌ای از کتاب «زینب بانوی قهرمان کربلا» نشر یافته شده شد

آن کتاب به تصحیح مقدمه خود بر اساس باورهایبر مبنای میزبان باور و همچنین ارادت پیروان آئین شافعی که نویسنده شامل آنان می باشد به اهل بیت(ع) تالیف شده می باشد و همچنین به همین خاطر نباید از آن متن انتظار داشت که نویسنده‌اش مانند بهره‌مندان از مفهوم ولایت با آن هم برخورد کرده باشد.

آن کتاب از سوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی  با نرخ ۸۵۰۰ تومان نشر یافته شده شده می باشد.

انتهای پیام

به اهتمام غلامرضا امامی؛ ویراست جدید و تو و تازه‌ای از کتاب «زینب بانوی قهرمان کربلا» نشر یافته شده شد در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان