با مجید باقری مدافع حرم حضرت زینب(س) و همچنین برادر شهید عبدالله باقری ۲ هزارشیـعه را از محاصــره نجات دادیم

با مجید باقری مدافع حرم حضرت زینب(س) و همچنین برادر شهید عبدالله باقری ۲ هزارشیـعه را از محاصــره نجات دادیم

|با مجید باقری مدافع حرم حضرت زینب(س) و همچنین برادر شهید عبدالله باقری ۲ هزارشیـعه را از محاصــره نجات دادیم از مسیح داراب|

صدای شیعه: مجید باقری ۳۲ ساله کارمند شرکت مخابرات و همچنین علاقه‌مند به رشته اسپورت و ورزشی دفاع فردی یا شخصی و همچنین والیبال می باشد. او برادر شهید عبدالله باقری می باشد که هشت سال شمسی محافظ ریاست حکومت نهم و همچنین دهم بوده می باشد؛ دو برادر که پا در راهی خطرناک ولی باید توجه داشت مقدس گذاشتند.

او بتازگی از سوریه و همچنین از جبهه‌های نبرد با تروریست‌های تکفیری بازگشته می باشد ولی باید توجه داشت خود را «مدافع حرم» نمی‌داند و همچنین معتقد می باشد که ما مدافع حرم نیستیم، بلکه فدایی ولایت و همچنین بانو زینب کبری(س) هستیم.
او که شب قبل از عملیات را در کنار برادر شهیدش گذرانده بود، می گوید: جنگ  سوریه، عراق و همچنین لبنان همه  مقدمه‌ای جهت اسارت ایرانیان می باشد، ولی باید توجه داشت دشمن نمی‌داند که شهادت جز وصال جهت جوانان ولایتمدار ایرانی نیست و همچنین مردن و مرگ ما بقای آن خاک و همچنین سرزمین می باشد.
به عقیده او در صورتی که شهید شویم به دامان امام و پیشوا حسین(ع) باز می‌گردیم، چرا که دائما در  حسرت یاری رساندن به او در صحرای کربلا بودیم واگر بمانیم نغمه خوان سرفرازی ایران اسلامی‌ خواهیم بود. او سوریه امروز را کربلای دیروز می‌داند که هر روز عاشورایی در آن هم رقم می‌خورد، جایی که مسلمان و همچنین غیرمسلمان، ایزدی و همچنین سنی و همچنین شیعه در کنار هم در آشوب فتنه‌ای می‌سوزند که شمرها و همچنین عمر سعدها در آن هم دست به خون شهروندان و مردم شهر آغشته کرده‌اند.

 دلتنگی فرزندش فدای آزادی دیگر مسلمانان
مجید باقری متأهل می باشد و همچنین دلبستگی‌هایی زیرا و به درستی که من و همچنین تو به زندگی دارد، یک پسر بنام علی که چراغ زندگی و همچنین امید پدر می باشد، آن هم‌گونه که دخترهای شهیدعبدالله باقری محدثه و همچنین زینب آن روزها دلشان جهت آغوش پدرتنگ شده می باشد. او نیز می‌داند در صورتی که مانند برادر به فیض شهادت برسد، پسرش علی همچون دخترعموهایش دلتنگی بابا را به دل خواهد داشت، ولی باید توجه داشت دلتنگی فرزندش را فدای ساحت حرمی‌ می‌کند و همچنین انتظاری که هزاران زن و همچنین کودک سوری آن هم را در چنگال
دیو‏سیرتان داعشی فریاد می‌زنند.
مجید باقری که با برادر در سوریه از حرم دفاع کرده می باشد، آن هم روزی را به یاد می‌آورد که سر برادر را در دامان گرفت و همچنین دست برادر را به دست خداوند تبارک و تعالی داد.

 با برادر کوچکش ساک سفر بسته می باشد
مجید باقری که آن روزها در تدارک رفتن دوباره جهت دفاع از حرم می باشد، نه تنها یاد شهادت برادر کمرش را خم نکرده، بلکه با معین برادر کوچکش آن بار رخت سفر بسته می باشد. او می‌گوید: گاهی دلم می‌شکند از حرف‌هایی که می‌شنویم که حرمت مدافعان حرم را بعضی نادانسته زیر سؤال می‌برند.
او مسأله جالبی را مطرح می‌کند و همچنین می‌گوید: به افرادی که تهمت پول گرفتن به مدافعان حرم می‌زنند، می‌گویم آیا حاضرید صد میلیون پول بگیرید و همچنین دو پای خود یا دو دست خود را از دست بدهید؟ مسلماً هیچ‌کس قبول نمی‌کند، حتی پیشنهاد چندین برابر آن پول را به ازای دادن یک انگشت رد می‌کنند، حسی که در قلب مدافعان و همچنین عاشقان ولایت موج می‌زند، ورای همه حس‌هایی می باشد که به تا حال احساس کرده‌اید.
مادر شهیدعبدالله و همچنین مجید باقری بعد از شهادت فرزندش مادرانه بی‌قرار پسرهای دیگرش می باشد و همچنین‌ دلشوره موجب می‌می شود که مانعی عاطفی می شود بر سر راه دو پسر دیگرش که آن روزها عزم سفر به سوریه کرده‌اند.
مجید باقری می‌گوید: چمدانم را بسته‌ام و همچنین بزودی با برادرم می‌روم به راهی که عبدالله ما رفت، ولی باید توجه داشت مادر دل نگران می باشد. به مادرم گفتم تصور کن ظهر عاشورا می باشد و همچنین از پنج پسرت یکی شهید شده و همچنین ندای «هل من ناصر ینصرنی» امامت را شنیده‌ای، آیا به خانم زینب(س) می‌گویی زیرا و به درستی که من یک پسر در راه تو داده‌ام از اعزام دیگر فرزندانم به جبهه حق معذورم؟ مجید باقری با آن مثال ساده مادر را آرام می‌کند تا به او و همچنین برادرش اجازه دهد که راهی را که بن بستی در آن هم نیست و همچنین هر چه هست عاقبت به خیری می باشد انتخاب کند.

 سختی‏های جنگ در سوریه
همسر مجید باقری به لطف خداوند و همچنین دعای معصوم از بیماری سختی شفا یافته می باشد. او هم زیرا و به درستی که دیگر زنان از رفتن و همچنین بازنگشتن همسر دلهره دارد و همچنین بی‌تابی می‌کند، ولی باید توجه داشت شوهر یا همسر خود از عبدالله‌هایی تعریف می‌کند که جهت شهادت نرفتند، بلکه رفتند تا زنان و همچنین کودکان بیگناه را از دام شیطان نجات دهند. شاید عبدالله‌ها شهید شوند، ولی باید توجه داشت تعداد بسیاری زن و همچنین مرد مسلمان از دست داعش خود خوانده آزاد می‌شوند.
 مجید باقری می‌گوید: مثلاً در آخرین حمله پنج تن در عملیات به فیض شهادت رسیدند ولی باید توجه داشت در عوض  نزدیک به دو هزار شیعه آزاد شدند.
ابتدای راه مدافع حرم شدن آغاز راه رسیدن به بهشت می باشد و همچنین زیارتی که از نظر آن مدافع حرم تنها و فقط و همچنین تنها و فقط تداعی بهشت و همچنین وارستگی از دنیاست که با بودن در حرم عقیله اهل بیت به چیزی غیر از عاشقی به ولایت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کنی. روزهای مدافعین حرم با هم آن هم‌چنان در سوریه می‌گذرد که انگار همه بر سر سفره یک خانواده نشسته و همچنین برادرانه با هم زندگی می‌کنند. جنگ می باشد و همچنین شرایط جنگی سخت می باشد، ولی باید توجه داشت سختی و همچنین تحمل سرما و همچنین گرما، بود و همچنین نبود غذا و همچنین روی زمین خوابیدن با لباس و همچنین اسلحه، فدای آرامش وطن و همچنین ناموس مردمی‌ می باشد که عاشق اهل بیت طهارت(ع) خواهند بود و همچنین آن سربازان به عشق همین شهروندان و مردم شهر ولایتمدار در گرما و همچنین سرما جان برکف به آرامش شب و همچنین روزمن و همچنین تویی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند که شاید یادمان برود سفر و همچنین تفریح و همچنین تعطیلی ما مرهون خستگی‌هایی می باشد که آنها با جان و همچنین دل پذیرای آن هم خواهند بود.

 جهت رفتن لحظه‌شماری می‌کنم
 نزدیک شدن به دیوسیرتانی که نه انسانیت می‌شناسند و همچنین نه خداباورند، شاید حال و همچنین هوای عجیب و همچنین دهشتناکی داشته باشد که هر کسی چنان جرأتی نکند که رو در روی حرمله‌های حرام سیرتی قرار بگیرد که ناموس شهروندان و مردم شهر و همچنین بریدن سر کودکان برایشان آن هم رها کردن تیر سه شعبه بر گلوی علی‌اصغر حسین(ع) می باشد، به همین راحتی! مجید باقری می‌گوید: علی‌رغم
وحشی‏گری‌های داعشی‌ها به یاد دارم در یک عملیات ۴۸ تن از آنها را اسیر کردیم. با آنکه در فیلم دیدنی و جذاب‌ها و همچنین در صحنه شاهد سر بریدن‌ها و همچنین اهانت آنها به اجساد شهدا هستیم، ولی باید توجه داشت منش سربازان ولایی چیزی جز انسانیت نیست و همچنین ندیدم که با اسیر بدرفتاری می شود.

منبع: قدس آنلاین

انتهای پیام

با مجید باقری مدافع حرم حضرت زینب(س) و همچنین برادر شهید عبدالله باقری ۲ هزارشیـعه را از محاصــره نجات دادیم در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان