امیر پوردستان: افرادی که هم اکنون می‌گویند موشک نمی‌خواهیم، اول انقلاب می‌گفتند ارتش نمی‌خواهیم

امیر پوردستان: افرادی که هم اکنون می‌گویند موشک نمی‌خواهیم، اول انقلاب می‌گفتند ارتش نمی‌خواهیم

|امیر پوردستان: افرادی که هم اکنون می‌گویند موشک نمی‌خواهیم، اول انقلاب می‌گفتند ارتش نمی‌خواهیم از مسیح داراب|

صدای شیعه:  امیر احمدرضا پوردستان در مراسم رونمایی و همچنین تحویل سلاح ها و همچنین تجهیزات زرهی جدید به یگان های قوه زمینی ارتش که در مرکز آموزش، پشتیبانی قوه زمینی برگزار شد، اظهارداشت: یکی از عوامل اصلی پیروزی انقلاب حضور روحانیت در خط مقدم نهضت و همچنین در راس آن هم حضور حضرت امام و پیشوا (ره) بود.

او همچنین عامل موثر دوم  را حضور موثر و همچنین گسترده شهروندان و مردم شهر عنوان کرد و همچنین گفت: حضور شهروندان و مردم شهر به گونه ای گسترده بود که تمام فعالیت های کشور را تحت الشعاع خود قرار داد.

«پیوستن بدنه ارتش به انقلاب را عامل دیگر پیروزی انقلاب برشمرد و همچنین ادامه داد: در صورتی که آن هم روز آن بدنه مومن و همچنین انقلابی به انقلاب نمی پیوست امکان نداشت انقلاب به آن سرعت به پیروزی برسد و همچنین ثمر بدهد. پیوستن بدنه ارتش به صفوف انقلابیون، یک امر اتفاقی نبود بلکه ریشه در باورها و همچنین اعتقادات ارتش داشت».

فرمانده قوه زمینی ارتش با گفتن آنکه  آمریکائی ها از غرس نهال انقلاب در کشور ناخرسند بودند و همچنین می خواستند حکومتی در کشور سر کار بیاید که نامی از اسلام نداشته باشد گفت: در آن شرایط امام و پیشوا توطئه را تشخیص دادند و همچنین فرمودند جمهوری اسلامی نه یک کلمه و همچنین نه یک کلمه اکثرا و بیشتر و همچنین جمهوری اسلامی در کشور ما ثابت شد. استکبار جهانی تمام تلاش خود را به کار برد تا آن نهال را ساقط کند ولی باید توجه داشت موفق نشد.

امیر پوردستان با گفتن آنکه بدنه ارتش با انبوهی از تجهیزات به عنوان بازوی مسلح نظام جمهوری اسلامی ایران انجام وظیفه کرد، اظهارداشت: ضد انقلاب جهت ساقط کردن انقلاب، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری داشت که انقلاب را خلع سلاح کند؛ خلع سلاح انقلاب با شعار انحلال ارتش تحقق می یافت.

او همچنین در ادامه با گفتن آنکه ضد انقلاب آن شعار را در تریبون های خود تکرار کردند و همچنین بعضی از مسئولین ناآگاه هم باور کرده بودند که کشور مستلزم و نیاز به ارتش ندارد اظهار داشت: آنها می گفتند که ما ارتش جهت چه می خواهیم، مگر ما با کسی جنگ داریم.

« آنهایی که امروز می نامند ما موشک نمی خواهیم، همانهایی خواهند بود که آن هم روز می گفتند ما ارتش نمی خواهیم، آنها می گفتند مگر ما با کسی جنگ داریم؟ امام و پیشوا در آن هم شرایط آن توطئه را تشخیص دادند. امام و پیشوا (ره) ۲۹ فروردین حیات مجدد و همچنین هویت مجددی به ارتش دادند».

او همچنین با گفتن آنکه اولین شهید بعد از انقلاب یک ارتشی بود، گفت: کمتر از دو ماه از پیروزی انقلاب نگذشته بود که سپهبد قرنی ترور و همچنین به شهادت می رسد. دشمن می خواست نظام را خلع سلاح کند و همچنین به همین دلیل شعار انحلال ارتش را سر داد.

امیر پوردستان گفت: بعد از نامگذاری ۲۹ فروردین به نام روز ارتش، ارتش تلاش کرد پاسخگوی اعتماد امام و پیشوا (ره) باشد. ارتش بعد از آن هم کارهای مهمی انجام داد.

فرمانده قوه زمینی ارتش اولین اقدام مهم ارتش را کمک به تشکیل سپاه پاسداران عنوان کرد و همچنین افزود: شهید کلاهدوز به عنوان قائم مقام کل سپاه مشغول انجام وظیفه شد و همچنین به تشکیل سپاه کمک کرد.

او همچنین دومین اقدام مهم ارتش را دفاع از انقلاب در استانهای مرزی و همچنین در مقابل ضد انقلاب دانست و همچنین گفت: اولین نیرویی که سینه به سینه از نظام نوپای انقلاب دفاع می کند، ارتش می باشد. دو هزار شهید را قوه زمینی در مدت کوتاهی تقدیم می کند.

امیر پوردستان با گفتن آنکه از سال شمسی ۲۰۰۱ تهدیدات در فضایی ناهمتراز بود، افزود: آمریکائی ها به منطقه آمده بودند و همچنین فضای جنگ ها ناهمتراز بود و همچنین ما به عنوان بازوی نظام خود را جهت آن تهدیدات آماده کردیم؛ حتی رزمایش هایی که ما انجام می دادیم متناسب با آن فضا بود.

فرمانده قوه زمینی ارتش راهبرد جدید دشمن را مذهب علیه مذهب عنوان کرد و همچنین گفت: بر اساس آن راهبرد، تیم های ضد بشری و ترویستی و همچنین تکفیری را نهاد دهی کردند. فضای امروز تهدیدات، جنگ های نیابتی می باشد و همچنین ما به عنوان بازوی مسلح نظام وظیفه داریم خود را متناسب با آن هم آماده کنیم.

او همچنین با گفتن آنکه قوه زمینی جهت مقابله با آن فضا گام های بلندی را برداشته می باشد، تصریح کرد: تشکیل یگان های واکنش سریع، تمرین چندین هزار فرد یا شخص ساعت تاکتیک ها و همچنین سلاح های گروهک های ضد بشری و ترویستی و همچنین رصد آنها از دیگر اقدامات ما بود و همچنین متناسب با آن هم دستورات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را نوشته ایم.

منبع : فارس

انتهای پیام

امیر پوردستان: افرادی که هم اکنون می‌گویند موشک نمی‌خواهیم، اول انقلاب می‌گفتند ارتش نمی‌خواهیم در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان