اعتراف وزیر ارشاد به افتضاح بودن «۵۰ کیلو آلبالو»/ در صورتی که قبلا آن هم را دیده بودم اجازه اکران نمی‌دادم

اعتراف وزیر ارشاد به افتضاح بودن «۵۰ کیلو آلبالو»/ در صورتی که قبلا آن هم را دیده بودم اجازه اکران نمی‌دادم

|اعتراف وزیر ارشاد به افتضاح بودن «۵۰ کیلو آلبالو»/ در صورتی که قبلا آن هم را دیده بودم اجازه اکران نمی‌دادم از مسیح داراب|

صدای شیعه: آخرین روزهای فروردین ماه بود که بسیج دانشجویی دانشگاه امام و پیشوا صادق علیه‌السلام با اهدای «یک پیاله آلبالوی فاسد» به همراه یک نامه به حجت الله ایوبی، اعتراض خود را نسبت به بعضی از فیلم دیدنی و جذاب‌های در حال اکران اعلام کرد.

دانشجویان در آن نامه با تاکید بر آنکه حال و همچنین هوای غالب آن روزهای سینمای ایران نه در شأن انقلاب می باشد و همچنین نه در شأن نهاد سینمایی کشور، از رییس نهاد سینمایی کشور خواسته بودند همراه خانواده خود بعضی از فیلم دیدنی و جذاب‌های روی پرده آن روزهای سینما را به تماشا بنشیند.

آن نامه دانشجویان دانشگاه امام و پیشوا صادق(ع) با واکنش‌های جالبی از سوی حجت‌الله ایوبی، رییس نهاد سینمایی مواجه شد که در آخرین مورد آن هم ایوبی از پذیرفتن آن هدیه امتناع کرده بود.

ولی باید توجه داشت بعد از گذشت نزدیک به یک ماه از ماجرای نامه امام و پیشوا صادقی‌ها به ایوبی، آن بار علی جنتی که روز پنجشنبه به دیدار شماری از مراجع تقلید در قم رفته بود، اظهارنظر جالبی در مورد فیلم دیدنی و جذاب «50 کیلو آلبالو» داشته می باشد.

در قسمتی از نقل از آن دیدار که در خبرگزاری دولتی ایرنا نشر یافته شده شده، آمده می باشد:

جنتی افزود: بتازگی فیلم دیدنی و جذاب پنجاه کیلو آلبالو را دیدم و همچنین آن فیلم دیدنی و جذاب با توجه به ماهیت طنز آن هم مخاطبان بسیاری داشته می باشد ولی فیلم دیدنی و جذاب افتضاحی بود و همچنین در صورتی که آن فیلم دیدنی و جذاب را قبلا می‌دیدم اجازه اکران آن هم را نمی‌دادیم.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

اعتراف وزیر ارشاد به افتضاح بودن «۵۰ کیلو آلبالو»/ در صورتی که قبلا آن هم را دیده بودم اجازه اکران نمی‌دادم در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان