استفتاء از رهبر انقلاب در مورد فرقه «بهائیت» پیروان فرقه گمراه بهائیت محکوم به نجاست خواهند بود/ از هرگونه معاشرت با آن فرقه اجتناب کنید

استفتاء از رهبر انقلاب در مورد فرقه «بهائیت» پیروان فرقه گمراه بهائیت محکوم به نجاست خواهند بود/ از هرگونه معاشرت با آن فرقه اجتناب کنید

|استفتاء از رهبر انقلاب در مورد فرقه «بهائیت» پیروان فرقه گمراه بهائیت محکوم به نجاست خواهند بود/ از هرگونه معاشرت با آن فرقه اجتناب کنید از مسیح داراب|

صدای شیعه: ساخته یا ایجاد ادیان و همچنین فرق ساختگی یکی از نکات مهم و ترفندهای مرسوم دول استعمارگر جهت به انحراف کشیدن جریان صحیح دینداری بوده می باشد. در واقعیت و حقیقت هدف کلی آن بوده که فرق دست‌ساز در نهایت جایگزین ادیان الهی شده و همچنین یا حداقل چهره ادیان الهی را مشوش سازند.

در مقوله مهدویت نیز قریب یکصد و همچنین پنجاه سال شمسی پیش با کمک و همچنین هدایت استعمار انگلیس، تیم دست‌سازی با نام و همچنین عنوان بابیت و همچنین بهائیت در کشور ما شکل گرفت.

با توجه به دیدار اخیر فائزه هاشمی با عضو ارشد فرقه بهائیت،‌ حکم ارتباط با فرقه ضاله بهائیت از منظر مقام معظم رهبری در قالب پرسش و همچنین پاسخ در ادامه می‌آید:

 1. معاشرت و همچنین همنشینی و همچنین دست‌دادن دانش‏‌آموزان مسلمان با دانش‌آموزان پیرو فرقه گمراه بهائیت، اعم از آن که دختر باشند یا پسر، مکلّف باشند یا غیر مکلّف، در داخل مدرسه یا خارج از آن هم، در دوران ابتدایی، متوسطه و همچنین پیش دانشگاهی، چه حکمی دارد؟

۲٫ رفتار استادان و همچنین مربیان با دانش‌‏آموزانی که بهایی بودن خود را آشکار می‌‏کنند و همچنین یا یقین داریم که بهایی خواهند بود، چگونه بایستی و حتما باشد؟

۳٫ بهره بری و استفاده از وسایلی که همه دانش‌‏آموزان از آنها بهره بری و استفاده می‌‏کنند مانند شیر آب آشامیدنی، شیر توالت و همچنین آفتابه آن هم، صابون و همچنین مانند آن هم، با آن که علم به مرطوب بودن دست و همچنین بدن داریم، چه حکمی دارد؟

پاسخهمه پیروان فرقه گمراه بهائیت محکوم به نجاست خواهند بود و همچنین در صورت تماس آنها با چیزى، مراعات مسائل طهارت در ارتباط و رابطه با آنها، نسبت به امورى که مشروط به طهارت می باشد، واجب می باشد. ولى رفتار مدیران و همچنین معلمان و همچنین مربیان با دانش‌‏آموزان بهایى بایستی و حتما بر اساس مقررات قانونى و همچنین اخلاق اسلامى باشد.

 * خواهشمندیم تکلیف مؤمنین را در برخورد با فرقه گمراه بهائیت و همچنین آثار حضور پیروان آن هم در میان جامعه اسلامی، گفتن فرمایید.

همه مؤمنین بایستی و حتما با حیله‌‏ها و همچنین مفاسد فرقه گمراه بهائیت مقابله نموده و همچنین از انحراف و همچنین پیوستن دیگران به آن هم جلوگیرى کنند.

 * گاهی بعضی از پیروان فرقه گمراه بهائیت جهت ما غذا یا چیز غیره ای می‏‌آورند، آیا بهره بری و استفاده از آنها جهت ما جایز می باشد؟

 از هرگونه معاشرت با آن فرقه ضاله مضلّه، اجتناب نمایید.

 * بهائیان بسیاری در اینجا کنار ما زندگی می‏‌کنند که رفت و همچنین آمد بسیاری در منزل و خانه‏‌های ما دارند. عده‏‌ای می‏‌گویند که بهایی‌‏ها نجس خواهند بود و همچنین عده‏‌ای هم آنها را پاک می‌دانند. آن تیم از بهایی‏‌ها اخلاق خوبی از خود آشکار می‏‌کنند، آیا آنها نجس خواهند بود یا پاک؟

آنها نجس و همچنین دشمن دین و همچنین ایمانِ تو خواهند بود، پس فرزندان عزیزم جداً از آنها بپرهیزید.

انتهای پیام

استفتاء از رهبر انقلاب در مورد فرقه «بهائیت» پیروان فرقه گمراه بهائیت محکوم به نجاست خواهند بود/ از هرگونه معاشرت با آن فرقه اجتناب کنید در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان