آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو

پارت ‌های پایین شکم پهلوها، نواحی هستند که با ورزش و رژیم غذایی به سختی لاغر می‌شوند. هیچ رژیم غذایی سریع و یا قرصی وجود ندارد که باعث لاغری سريع در نواحی شکم شود. امروزه از بسياري متدها با مصرف از دستگاه‌های لاغری برای لاغری موضعی شکم پهلو مصرف می‌کنند.
bellies fatness1 آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو
لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک,لیپوماتیک چیست؟,لیپوماتیک تهران

روش‌های لاغری موضعی انواع گوناگونی هستند . گاهي به همین دلیل ش‌ها حاوی دستگاه LPG است که با کمک مکش بافتی فشار مکانیکی معین باعث خرد شدن سلول‌های چربی می‌شود؛ دستگاه RF Contouring است که با کمک امواج رادیویی بر روی بافت چربی سبب افزایش جریان خون و بیشتر شدن کار سلولی و متابولیسم در نتیجه بیشتر شدن چربی سوزی می‌شود؛ مزوتراپی که با مصرف از داروهای ویِژگزینشه در دوز کم در طی تزریقات مکرر مستقیم وارد بافت چربی می‌شود؛ امواج صوتی که با مصرف از تکنولوژی نو کویتیشن سبب لاغری موضعی می‌شود؛ و کرایولیپولیز که یکروش غیرتهاجمی برای حذف سلول‌های چربی است. انتخاب این روش‌ها بسته به شرایط بیمار نظر پزشک و در نظر گرفتن ویژگی ها و معایب جهت بیمار انجام می‌گیرد.

چنانچه به فکر لاغری زود با دستگاه نیستید، یکی از مهمترین عوامل در یاری به كم شدن چربی شکم و پهلو ورزش‌های قلبی-عروقی به صورت مرتب می‌باشد. این بدان معنا نیست که گهگاهي پیاده‌روی بکنیم. به طور کلی بسته به سن شخص حداقل ۱۵ تا ۲۰ دقیقه، ۵ روز در هفته طوریکه ضربان قلب تند بزند پیاده‌روی انجام دهیم. دومین علت ی که به لاغری موضعی یاری می‌کند تهیه و تولید توده عضلانی در بدن است که کمک می‌کند کالری بیشتری بسوزد ذخیره چربی كم شدن یابد. مصرف از دستگاه‌های بدنسازی یا شرکت در پیلاتس ۲ تا ۳ بار در هفته می‌تواند موثر باشد. در مدت انجام تست ات ورزشی جهت لاغری، تذکر به رژیم غذایی نیز خیلی مهم می‌باشد. توجه به هرم رژیم غذایی یکی از بهتریـن راه‌ها برای لاغری شکم پهلو می‌باشد.

جراحی چاقی اشاره به هر نوعشیوه پزشکی دارد تا فرد به جای از دست دادن وزن به طور فیزیکی، ساختار دستگاه گوارش، به‌خصوص روده کوچک معده را تغییر دهد. البته اگر چه دستورالعمل دقیق شاید بسته به کشور تخصص پزشکان مفرق باشد، شخصی به طور کلی چاق در نظر گرفته می‌شود که دارای درصد بالایی چربی باشد. چاق بودن می‌تواند عواقب جدی سلامت ی از عبارت دیابت و بیماری ‌های قلبی را داشته باشد. افراد چاق اکثرا ٌ ناخوب در از دست دادن میزان قابل توجه ی از وزن خود می باشند پس در صورت واجد شرایط بودن تحت جراحی چاقی بوسیله پزشک برای كم شدن وزن قرار می‌گیرند.

یکی از وسیع ‌ترین انواع جراحی چاقی، با‌ی‌پس معده شناخته می‌شود. این عمل توسط جراح انجام شده که اندازه معده را با مصرف از دوختن كم شدن می‌دهند. پس از آنجا که میزان فضای در دسترس معده به شدت کوچکتر شده باعث می‌شود فرد سریعتر سیر شود. چنانچه چه بای‌پس معده ممکن است باعث كم شدن وزن شود اما می‌تواند عوارض جانبی حاوی تهوع، استفراغ حتی سوء‌تغذیه در برخي موارد در صورت جذب نشدن مواد مغذی داشته باشد. روش‌های دیگر جراحی چاقی؛ گاستروپلاستی، گاستریک بای‌پس گاستریک باندینگ می‌باشد. جراحی‌های کاهش وزن مشکلات متعدد و خیلی جدی را دارند که اکثرا ٌ به كم شدن دریافت مواد مغذی یا عمل جراحی مربوط می شود؛ عوارضی از قبیل التهاب بافت ریه (پنومونی)، لخته‌های خونی، عفو نت، سنگ کیسه صفرا، فتق، تهوع، استفراغ کمبود مواد مغذی در بدن را حاوی می شود.
به موازات روش‌های تهاجمی ذکر شده، روش‌های غیر تهاجمی برای لاغری مانند مصرف از کرایولیپولیز، کویتیشن وجود دارند که با مکانیسم‌هایی منجر به تخریب بافت چربی و آزاد شدن آنها به سمت سیستم لنفاوی پس کبد منجر می‌شود. در روش‌های غیر تهاجمی به این دلیل که هیچگونه چربی از بدن خارج نمی‌شود، باعث كم شدن سایز لاغری موضعی در نواحی مانند لاغری شکم پهلوها، ران‌ها و غیره می‌شود تأثیر کمتری نسبت به جراحی‌های چاقی دارد.
به طور کلی روش‌های تهاجمی لاغری در افرادی که شاخص توده بدنی در محدوده طبیعی هستند مفید بوده و جهت افراد زیاد چاق یا آنهایی که نمی‌توانند ورزش کنند مورد مناسبی نمی‌باشد.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان