Nod32 چیست؟

%name Nod32 چیست؟
خرید آنتی ویروس نود ۳۲

Nod32 چیست؟

نود۳۲ نام یک پروگرام امنیتی است که بروی انواع مختلف رایانه از عبارت رایانه های شخصی نصب می‌شود کار بالا بردن امنیت داده های دیجیتالی شما را به عهده می‌گیرد. حتمـا ً تاکنون نام نرم افزار های آنتی ویروس را شنیده اید، Nod32 یکی از این برنامـه های ضد ویروس است که از محبوبیت خاصی بین کاربر ان جهان ی ایرانی برخوردار است. جهت این که از اطلاعات خوب ی درمورد برنامـه آنتی ویروس نود۳۲ برخوردار شوید، تا انتها این مقاله با ما همراه باشید.

به احتمال زیاد ً تا حالا به اصطلاح Nod32 خیلی برخورد کرده اید، ولی نمی‌دانید که این چیست. چنانچه از پروگرام های آنتی ویروسچیزی بدانید ، می بایست اشاره کرد که نود ۳۲ در اصل یکی از اینگونه نرم افزار ها است. Nod32 تولید شده بوسیله مجموعه ESET می‌باشد که ورژن های جدید این برنامـه را این شرکت گسترش می‌دهد.

آنتی ویروس کار حذف کدهای مخربی را بر عهده دارد که می‌تواند به اطلاعات روی رایانه شما خسارت وارد نماید . پس حتمـا ً باید به این مورد نهایت دقت را داشته باشید. کدهای مخرب تنها حاوی ویروس‌ها نمی‌باشند، دسته‌بندی‌های مختلف ی را حاوی می‌شوند که ویروس ها فقط گوشه ای از این کدهای مخرب هستند .

اولین نسخه نود، NOD-ICE نام داشت که در سال ۱۹۸۷ تولید و ساخته شد. در آن ویروس های رایانه ای در حال ارتقا بودند. این نرم افزار امنیتی در ابتدا در بین کارمندان IT کشورهای اروپای شرقی رواج یافت.

اصطلاح NOD از عبارت Nemocnica na Okraji Disku به مفهوم “بیمارستان در انتهای دیسک” گرفته شد است. که خود این نام از از فیلم جالب ی به نام “بیمارستان در انتهای شهر” مشتق شده است.

این پروگرام امنیتی به مانند همه برنامـه ها نصب می شود کل امنیت رایانه شما را به عهده می گیرد. اما این بسته به نسخه ای دارد که بروی رایانه تان نصب کرده اید. برای افرادی که از ویندوز به عنوان سیسـتم علت استفاده می کنند، دو نسخه اصلی به نام های Antivirus Nod32 ESET Smart Security وجود دارد که دومی بسته امنیتی جامعی را برای رایانه شما فراهم می نماید . به همین دلیل است که شاید بسياري از کاربر ان رایانه بدون تحقیق درباره اختلاف این دو ورژن ، سعی می کنند Smart Security را بروی رایانه خود نصب کنند.

هر کدام از این نسخه ها به دو دسته ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی تقسیم می شود که بسته به نوع سیسـتم علت می بایست یکی از آنها نصب گردند. همچنین هر کدام از این نسخه ها دارای یک ویرایش شرکت ی و یک ویرایش خانگی هستند که با این تفاسیر تنوعی که مجموعه ESET جهت کالاها ارائه کرده است، دست همه فرد ان رایانه را برای انتخاب محصول مورد نظر خود باز گذاشته است.

ورژن های مختلف Nod32 جهت دستگاه های مختلف الکترونیکی مانند، تلفن های هوشمند، لوح ها، رایانه ها با هر نوع سیـستم علت و … این شرکـت را به یکی از پر طرفدار ترین شرکـت در زمینه امنیت فناوری اطلاعات تبدیل کرده است. حتی چنانچه شما از سیسـتم علت لینوکس بروی رایانه استفاده می بکنید ، با اطمینان می‌توانید ورژن مورد نظر با سیستم علت را بیابید بروی رایانه نصب بکنید .

از امکانات مهمی که Nod32 را برای ما فرد ان ایرانی محبوب کرده است، می‌توان به آسانی کار با آن، همين طور تامین امنیت تمام و کمال آن اشاره کرد. در عین حال که از وسائل های بسیار زیاد ی جهت بالا بردن امنیت رایانه بهره می‌برد، ولی کار به بدون سرو صدا انجام می‌دهد، که این امر به ویژه برای فرد ان مبتدی بسیار زیاد قابل توجه است.


Nod32 رایگان است؟

بی شک هر پروگرام ای که برای گسترش آن وقت و هزینه صرف شده باشد، رایگان نخواهد بود. مگر این که تحت مجوز نرم افزار های بازمتن انتشار شده و اجازه استفاده رایگان آن نرم افزار به همگان داده شده باشد. نرم افزار امینیتی NOD32 رایگان ناست برای مصرف از آن بایستی مبلغ مورد نظر آن را پرداخت کرد.

اما در کشور ما به این دلیل که قانون قرص و محکمی جهت پشتیبانی از تولیدکنندگان و نویسندگان وجود ندارد، شما همه پروگرام های مورد نیاز را به دریافت می‌کنید که برای خود دارای ویژگی ها معایبی است. که این امر برای پروگرام های خارجی شدیدتر است.

به همین ما از نود ۳۲ به صورتی رایگان از آن یاد می‌کنیم، حال آنکه همه کاربر ان این پروگرام امنیتی در همه جهان برای استفاده از آن پول پرداخت می‌کنند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان