سفر حجت الاسلام و همچنین المسلمین شهرستانی به شهرستان «میس الجبل» و همچنین بازدید از حوزه علمیه اهل بیت(ع) + تصاویر

بلده سفر حجت الاسلام و همچنین المسلمین شهرستانی به شهرستان «میس الجبل» و همچنین بازدید از حوزه علمیه اهل بیت(ع) + تصاویر

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حجت الاسلام و همچنین المسلمین سید جواد شهرستانی و همچنین هیات همراه او همچنین درادامه سفر یک هفته ای به لبنان، امروز(یکشنبه) به شهرستان «میس الجبل» آخرین ایستگاه خود در جنوب آن کشور رفتند و همچنین از بارگاه بنیامین بن یعقوب(ع) زیارت کردند.

به نقل از شفقنا، هیات اعزامی حضرت آیت الله العظمی سیستانی سپس به شرح مفصلی در مورد اوضاع مرزهای لبنان و همچنین فلسطین اشغالی گوش فرا دادند.

بازدید از حوزه علمیه اهل بیت علیهم السلام

حجت الاسلام و همچنین المسلمین شهرستانی و همچنین هیات همراه او همچنین سپس از حوزه علمیه اهل بیت (علیهم السلام) در شهرستان میس الجبل بازید کردند و همچنین مورد استقبال «شیخ احمد قبلان» مفتی جعفری لبنان، «قبلان قبلان» ریاست شورای جنوب، «سید مرتضی قبلان» شهردار شهرستان میس الجبل و همچنین افراد شهرداری، شخصیت های پهناور و بزرگ و همچنین جمعی از روحانیون و همچنین شهروندان و مردم شهر آن شهرستان قرار گرفتند.

زیارت بارگاه و همچنین مسجد ابوذر غفاری

نماینده تام الاختیار حضرت آیت الله العظمی سیستانی و همچنین هیات همراه او همچنین سپس از بارگاه و همچنین مسجد ابوذر غفاری در شهرستان میس الجبل زیارت کردند.

حضور بر قبرشیخ ابراهیم ابن الشیخ نورالدین علی معروف به بررسی کننده و پروهشگر میسی

حجت الاسلام و همچنین المسلمین شهرستانی و همچنین هیات همراه بعد از بازدید از حوزه علمیه اهل بیت علیهم السلام، بر سر قبر شیخ ابراهیم بن شیخ نور الدین علی معروف به بررسی کننده و پروهشگر میسی فرزند ابی القاسم تاج الدین عبد العال العاملی حضور یافتند و همچنین با خواندن و قرائت فاتحه به ان ادای احترام کردند.

نمایش مراسم تجلیل از نماینده مرجعیت عالی دینی درنجف اشرف

نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی و همچنین هیات همراه او همچنین سپس با حضور جمعی از شخصیت های علمایی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین خیرین به منزل حاج قبلان رفتند و همچنین در مراسمی که به مناسبت از حضور نماینده حضرت آیت الله العظمی سیستانی در آن شهرستان برگزار شد، شرکت کردند.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

سفر حجت الاسلام و همچنین المسلمین شهرستانی به شهرستان «میس الجبل» و همچنین بازدید از حوزه علمیه اهل بیت(ع) + تصاویر در تاریخ ۱۷ April 2016 | 11:42 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان