دیدار هیاتی از علمای مذاهب اسلامی لاهور هند با حضرت الله بشیر نجفی + تصاویر

HAY دیدار هیاتی از علمای مذاهب اسلامی لاهور هند با حضرت الله بشیر نجفی + تصاویر

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- هیاتی از روحانیون مذاهب اسلامی  شهرستان لاهور هند با حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر نجفی در نجف اشرف دیدار و همچنین گفتگو کردند.

به نقل از شفقنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آن مرجع تقلید شیعه، حضرت آیت الله نجفی در آن دیدار تاکید کرد: ائمه اهل بیت علیهم السلام مبلغان حافظ صلح و همچنین همزیستی بین تمامی اقشار متنوع و گوناگون و مختلف جامعه و همچنین حافظ حقوق آنها و همچنین عدم تجاوز به آن حقوق بودند.

آیت الله نجفی افزود: دستورات  اسلام ناب محمدی به شهروندان و مردم شهر آن می باشد که هر روز خدا و همچنین عالمانه به مکارم اخلاق آراسته شوند تا مصداق سیره ناب محمدی باشند و همچنین آن آن هم چیزی می باشد که نجف اشرف به واسطه پایبندی به روش ثقلین یعنی قرآن کریم و همچنین اهل بیت علیهم السلام  جهت همه مسلمانان بر آن هم تاکید دارد.

او همچنین خطاب به هیات علمای هند با تاکید بر لزوم آنکه گفتمان آنها بایستی و حتما به محبت، صلح، تعامل و همچنین طرد تفرقه، تعصب و همچنین درگیری دعوت کند، تصریح کرد: دشمنان اسلام جهت تزلزل جوامع اسلامی به هدف هیمنه بر آنها و همچنین چپاول دارایی های آنها در حال توطئه چینی خواهند بود.

%name دیدار هیاتی از علمای مذاهب اسلامی لاهور هند با حضرت الله بشیر نجفی + تصاویر

%name دیدار هیاتی از علمای مذاهب اسلامی لاهور هند با حضرت الله بشیر نجفی + تصاویر

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

دیدار هیاتی از علمای مذاهب اسلامی لاهور هند با حضرت الله بشیر نجفی + تصاویر در تاریخ ۱۲ April 2016 | 10:27 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn