دیدار هیاتی از علمای مذاهب اسلامی لاهور هند با حضرت الله بشیر نجفی + تصاویر

HAY دیدار هیاتی از علمای مذاهب اسلامی لاهور هند با حضرت الله بشیر نجفی + تصاویر

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- هیاتی از روحانیون مذاهب اسلامی  شهرستان لاهور هند با حضرت آیت الله العظمی شیخ بشیر نجفی در نجف اشرف دیدار و همچنین گفتگو کردند.

به نقل از شفقنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آن مرجع تقلید شیعه، حضرت آیت الله نجفی در آن دیدار تاکید کرد: ائمه اهل بیت علیهم السلام مبلغان حافظ صلح و همچنین همزیستی بین تمامی اقشار متنوع و گوناگون و مختلف جامعه و همچنین حافظ حقوق آنها و همچنین عدم تجاوز به آن حقوق بودند.

آیت الله نجفی افزود: دستورات  اسلام ناب محمدی به شهروندان و مردم شهر آن می باشد که هر روز خدا و همچنین عالمانه به مکارم اخلاق آراسته شوند تا مصداق سیره ناب محمدی باشند و همچنین آن آن هم چیزی می باشد که نجف اشرف به واسطه پایبندی به روش ثقلین یعنی قرآن کریم و همچنین اهل بیت علیهم السلام  جهت همه مسلمانان بر آن هم تاکید دارد.

او همچنین خطاب به هیات علمای هند با تاکید بر لزوم آنکه گفتمان آنها بایستی و حتما به محبت، صلح، تعامل و همچنین طرد تفرقه، تعصب و همچنین درگیری دعوت کند، تصریح کرد: دشمنان اسلام جهت تزلزل جوامع اسلامی به هدف هیمنه بر آنها و همچنین چپاول دارایی های آنها در حال توطئه چینی خواهند بود.

%name دیدار هیاتی از علمای مذاهب اسلامی لاهور هند با حضرت الله بشیر نجفی + تصاویر

%name دیدار هیاتی از علمای مذاهب اسلامی لاهور هند با حضرت الله بشیر نجفی + تصاویر

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

دیدار هیاتی از علمای مذاهب اسلامی لاهور هند با حضرت الله بشیر نجفی + تصاویر در تاریخ ۱۲ April 2016 | 10:27 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان