در کیف خانم های خوش تیپ و باکلاس چه می گذرد؟

what do we carry in women purse در کیف خانم های خوش تیپ و باکلاس چه می گذرد؟

لباس شب

خانمهای خوش تیپ و شیک پوش در کیف شان چی دارند؟

شاید با خود بگویید که حمل تمام این وسایل، ضروری است یا نه؟ این یک تجربه زنانه است! پس به آن اعتماد بکنید . هر کدام از این وسایل را که در کیف تان ندارید پس جهت بیرون رفتن آماده نیستید. خانم همـواره بایستی جهت هر چیزی، هر کسی و هر زمانی آماده باشد. با داشتن این وسایل در کیف تان، همـواره آماده خواهید بود!

کیف لوازم آرایش

این ابه احتمال زیاد لا یکی از با اهمیت زیاد ترین وسایلی است که هر خانم باید در کیف داشته باشد. کیف ارایش شما حداقل می بایست حاوی ریمل مژه، خط چشـم رژ لب باشد. این سه محصول شما را جهت هر جایی که بخواهید بروید، آماده می سازد!

معطر کننده دهان

بوی بد دهان بعد از غذا، یک اتفاق اجتناب ناپذیر است. خانم همیشه بایستی گاهي از این معطر کننده ها مانند آدامس و اسپری را در کیف خود داشته باشد تا لبخند زیبا ی خود را حفظ نماید .

عطر

یک محصول فوق العاده ضروری! یادتان نرود که یک خانم همـواره باید معطر بشد.

عینک آفتـاب ی و جعبه آن

وقت ی که تابش خورشید کم می شود و شما در معرض نور خورشید نیستید، باید عینک را در درون جعبه اش بگذارید در کیف تان قرار دهید. گذاشتن عینک روی سر را فراموش بکنید !

آب نبات و شکلات

برای لحظاتی که شاید دچار سرگیجه شوید، وجود یک آب نبات یا شکلات یک کمک بسیار زیاد بزرگ برای تعدیل احوال تان و بیشتر شدن انرژی است. بعد از وجود آن در کیف تان غافل نشوید.

کرم مرطوب کننده دست

برخي اوقات دست هایتان نیاز به توجه و مراقبت زیادتری دارند. هر خانمی بایستی یک کرم در کیفش داشته باشد. اولین و خیلی مهم ترین قانون قشنگ یی را درمورد دست هایتان فراموش نکنید: رطوبت رطوبت رطوبت!

فایل ناخن

فایل ناخن مورد ی است که هر خانم باید در کیف داشته باشد! این فایل به شما یاری می نماید در طول مدتی که بیرون از خانه هستید، خود را با ناخن شکسته طی نکنید! این وسیله از این اتفاق ناگوار پیشگیری می نماید .

کیف پول

این لیست بدون وجود کیف پول اصلا کامل نمی شود! کیف پول تان می بایست به اندازه ای باشد که برای پلو های نقد و کارت های اعتباری تان فضا داشته باشد.

ضدعفو نی کننده

ضدعفو نی کننده دست را به لیست وسایل ضروری که هر خانمی بایستی در کیفش داشته باشد، اضافه بکنید . داشتن این وسیله نه فقط شما را به دشت معطر جلوه می دهد، بلکه میکروب های دست شما را از بین می برد.

پد و دستمال کاغذی

به همراه داشتن یک پد و دستمال کاغذی، ضروری تر از آن چیزی است که فکرش را می بکنید ! وسایلی که فقط برای دوره ای ویِژگزینشه نبایستی در کیف تان باشد. می دانید که همـواره اتفاقات را نمی شود پیش بینی کرد. وجود این وسایل در کیف تان شما را از پریشانی و استرس این زمان ها می رهاند.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان