حضرت آیت الله نوری همدانی: رهن و همچنین اخذ ضمانت جایگزین جریمه تاخیر بانکی می شود/ هرج و همچنین مرج در نرخ‌گذاری‌ها ربطی به تحریم ندارد

IMG 7904 copy حضرت آیت الله نوری همدانی: رهن و همچنین اخذ ضمانت جایگزین جریمه تاخیر بانکی می شود/ هرج و همچنین مرج در نرخ‌گذاری‌ها ربطی به تحریم ندارد

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی در خصوص جریمه‌های تاخیر بایستی و حتما از راهکارهایی مانند رهن و همچنین اخذ ضمانت معتبر بهره بری و استفاده می شود و همچنین موضوع اخذ جریمه دیرکرد بانکی رفع می شود.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید در دیدار دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تبریک سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب می باشد مساله اقتصاد مقاومتی می باشد. ما در بعد سیاسی مشکلی نداریم و همچنین با وجود ولایت فقیه معظلات و مسائل و مشکلات ما حل شده می باشد ولی باید توجه داشت مشکل اقتصادی خیلی زیاد اهمیت دارد.

او ادامه داد: معیشت شهروندان و مردم شهر خیلی زیاد مهم می باشد . توصیه اسلام می باشد که سعی کنید که محتاج به دیگران نباشید. گرانی و همچنین بیکاری بایستی و حتما رفع می شود. ما در کشور مشکل سیاسی نداریم ولی باید توجه داشت درگیر معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی به ویژه در باره بیکاری، گرانی و همچنین تولید هستیم.

آیت الله نوری همدانی با گفتن آنکه معیشت شهروندان و مردم شهر خیلی مهم می باشد افزود: معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی خیلی زود خود را نشان می‌دهند بنا بر آن مسئولین بایستی و حتما به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن آن امر باشند.

او ادامه داد: نرخ کالاها و همچنین سرویس ها و خدمات بایستی و حتما توسط کارشناسان مشخص کردن می شود و همچنین در سراسر کشور یکسان باشد نه آنکه در بالای شهرستان، پایین شهرستان، روستا و همچنین بین راه متغایر و متفاوت باشد.

آن مرجع تقلید اظهار داشت: هرج و همچنین مرج در نرخ‌گذاری‌ها ربطی به تحریم ندارد و همچنین بایستی و حتما توسط اقتدار و قدرت و همچنین نظارت ما حل و همچنین فصل می شود. در باره هزینه‌های سفر، درمان، خوراک و همچنین پوشاک شاهد گرانی سالانه هستیم.

او تصریح کرد: پیشامد جدید کاهش قیمت و نرخ ها بایستی و حتما با توجه به اولویت‌ها مورد پیگیری قرار بگیرد و همچنین در آن باره خوراک و همچنین پوشاک اولویت شهروندان و مردم شهر می باشد نه وسایل تجملاتی.

آیت الله نوری همدانی همچنین در دیدار دکتر لاریجانی ریاست مجلس شورای اسلامی بابیان آنکه دشمنان اسلام سال شمسی به سال شمسی مجهزتر می‌شوند، گفت: در ارتباط و رابطه با جریانات سوریه و همچنین مسائل منطقه نباید به حرف‌های آمریکایی‌ها اعتماد کرد به دلیل آنکه آمریکایی‌ها متناقض حرف می‌زنند و همچنین شان آن هم‌ها ساخته یا ایجاد مشکل و همچنین تفرقه بین مسلمانان می باشد که بایستی و حتما در آن باره بیدار بود.

او خاطرنشان کرد: وجهه ایران در عرصه بین الملل خیلی زیاد بالا می باشد.

آن مرجع تقلید همچنین در خصوص مسائل بانکی گفت: بایستی و حتما رفع معظلات و مسائل و مشکلات بانکی به لحاظ زمانی طولانی نشود و همچنین در خصوص جریمه‌های تاخیر بایستی و حتما از راهکارهایی مانند رهن و همچنین اخذ ضمانت معتبر بهره بری و استفاده می شود و همچنین موضوع اخذ جریمه دیرکرد بانکی رفع می شود.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله نوری همدانی: رهن و همچنین اخذ ضمانت جایگزین جریمه تاخیر بانکی می شود/ هرج و همچنین مرج در نرخ‌گذاری‌ها ربطی به تحریم ندارد در تاریخ ۸ April 2016 | 2:19 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان