حضرت آیت الله مکارم شیرازی: جلوی مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده های احتمالی از ابزار مخابراتی گرفته می شود

makarem shirazi 31 حضرت آیت الله مکارم شیرازی: جلوی مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده های احتمالی از ابزار مخابراتی گرفته می شود

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی گفت: در عرصه فضاهای ارتباطی و همچنین مخابرات نباید از امنیت سرمایه و همچنین اسرار شهروندان و مردم شهر غافل بود. آن شمشیر دو لبه بایستی و حتما در مسیر بهره بری و استفاده صحیح قرار گیرد و همچنین اسباب پیشرفت و همچنین موفقیت ملت ایران را فراهم سازد.

به نقل از شفقنا از حوزه، آن مرجع تقلید در دیدار سرپرست شرکت مخابرات ایران ضمن خیر مقدم به حضور میهمانان و همچنین تبریک سال شمسی نو آمیخته با بوی عطر فاطمه زهرا(سلام الله علیها)، اظهار داشت: مخابرات و همچنین ابزارهای مخابراتی، نقش مهمی در دنیای کنونی ایفا نموده، در سرعت بخشی به پیشرفت های علمی و همچنین اصلاح کارهای روزمره، ابزاری خیلی زیاد ارزشمند به شمار می رود.

او در ادامه با گفتن آن که خود را بایستی و حتما به آخرین تکنولوژی های روز دنیا در عرصه های گوناگون مجهز نماییم، گفت: ابزارهای مخابراتی همچون شمشیر دو لبه ضمن بهره دهی به مسیر خیر و همچنین سعادت؛ در مسیر بدبختی و همچنین بیگانگی از خداوند تبارک و تعالی و همچنین انسانیت، نیز می تواند مورد بهره بری و استفاده قرار گیرد.

آیت الله مکارم شیرازی ضمن اشاره به بهره بری و استفاده حداکثری غرب از تکنولوژی های روز مخابراتی اذعان داشت: سبقت گیری کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا در ابراز دشمنی نسبت به ایران و همچنین اظهار کینه و همچنین عداوت نسبت به اسلام؛ پس نتیجه آن می شود که سلطه صهیونیسم جهانی بر فضای تبلیغاتی آن کشور می باشد.

او افزود: کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا تحت تأثیر ابراز رسانه ای، شستشوی مغزی داده شده، احساس می کنند، اسلام ستیزی تنها وضع موجود مطابق و یکدست با جامعه اروپایی می باشد.

آن مرجع تقلید با اشاره به آن که استکبار جهانی سیاست های مخرب خود را با بهره بری و استفاده از وسایل ارتباط جمعی به پیش می برد، خاطرنشان کرد: از نظر مسائل فرهنگی و همچنین اخلاقی، ضمن پذیرش تأثیرات عمیق ابزارهای مخابراتی بر فضای اخلاقی و همچنین فرهنگی جامعه، نمی قدرت از آن وسیله دو لبه صرف نظر نمود.

او ضمن تأکید بر تنظیم و همچنین تبیین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های دقیق جهت بهره بری و استفاده بهینه، بهره برداری صحیح و همچنین نیز ممانعت از مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده های متصور در آن عرصه، اظهار داشت: در صورتی که از مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده های احتمالی ابزارهای مهم مخابراتی جلوگیری نکنیم، ضرر آن هم دامن گیر جوامع انسانی خواهد بود.

آیت الله مکارم شیرازی یادآور شد: بایستی و حتما با پیگیری برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی هدفمند، مراقب باشیم تا مورد هجمه و همچنین مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده ابزارهای مخابراتی قرار نگیریم.

او ضمن تأکید بر گام نهادن در مسیر خودکفایی در تولید ابزارهای مخابراتی، خاطرنشان کرد: تک تک شبکه های ماهواره ای ایران، هر ماه چند صد میلیون تومان هزینه اجاره ماهواره می پردازند؛ در صورتی که روزی مخابرات ایران بتواند وضعی را ساخته یا ایجاد نماید، تا هزینه اجاره ماهواره به شرکت های ایرانی پرداخت گردد؛ قدمی خیلی زیاد مهم و همچنین ارزشمند برداشته شده می باشد.

آن مرجع تقلید با گفتن آن که در فضای کنونی تمام فرانکانس های ارسالی به دنیا، از طریق ماهواره های اروپایی صورت می گیرد، اظهار داشت: بایستی و حتما تشکیلاتی را جهت اطمینان از عدم قطع شبکه های ماهواره ای اسلامی، توسط کشورهای اروپایی فراهم نمود.

او ضمن اشاره به اهتمام هرچه اکثرا و بیشتر نسبت به  شفافیت هزینه کردها، ابراز داشت: مخابرات نباید به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن دخل و درآمد زایی بوده، به تشکیلاتی پردرآمد تغییر پیدا کردن می شود؛ آن مجموعه بایستی و حتما ضمن ارائه تسهیلات به جامعه، موجبات رفع معظلات و مسائل و مشکلات شهروندان و مردم شهر را فراهم سازد.

آیت الله مکارم شیرازی ایمنی در تبادلات اطلاعاتی را از ملزومات فعالیت های مخابراتی ذکر کرد و همچنین اظهار داشت: در عرصه فضاهای ارتباطی و همچنین مخابرات نباید از امنیت سرمایه و همچنین اسرار شهروندان و مردم شهر غافل بود. آن شمشیر دو لبه بایستی و حتما در مسیر بهره بری و استفاده صحیح قرار گیرد و همچنین اسباب پیشرفت و همچنین موفقیت ملت ایران را فراهم سازد.

او به تماس های نادرست، جهت بهره بری و استفاده های واهی و همچنین کلاهبرداری های تجاری در عرصه مخابرات اشاره و همچنین خاطرنشان کرد: بایستی و حتما جلوی تمام مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده های احتمالی گرفته می شود.

آن استاد حوزه در پایان ضمن تاکید بر ممانعت هرچه اکثرا و بیشتر از رانت خواری های رسانه ای، ابراز داشت: کار مخابرات کاری پرسود و همچنین پر خطر بوده، بایستی و حتما تمام جهات آن هم مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله مکارم شیرازی: جلوی مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده های احتمالی از ابزار مخابراتی گرفته می شود در تاریخ ۳۰ March 2016 | 3:21 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان