حضرت آیت الله جوادی آملی: در صورتی که نان برود دین شهروندان و مردم شهر هم خواهد رفت/ مسؤلین بایستی و حتما فردای قیامت پاسخ گوی اعمال خود باشند

جوادی آملی حضرت آیت الله جوادی آملی: در صورتی که نان برود دین شهروندان و مردم شهر هم خواهد رفت/ مسؤلین بایستی و حتما فردای قیامت پاسخ گوی اعمال خود باشند

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)-حضرت آیت الله جوادی آملی بابیان آنکه  در صورتی که نان برود و همچنین فقر بیاید، دین شهروندان و مردم شهر هم خواهد رفت اظهار داشت: مسؤلین کشور بایستی و حتما قدر مسؤلیت خود را بدانند و همچنین بایستی و حتما فردای قیامت پاسخ گوی اعمال خود باشند.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید امروز در دیدار  منتخبین شهروندان و مردم شهر قم در مجلس شورای اسلامی  با گفتن آنکه هر گونه خام فروشی به ضرر کشور می باشد، اظهار داشت: نباید کشوری که آن همه منابع زیر زمینی و همچنین زمینهای حاصل خیز دارد علوفه و همچنین گندم  و همچنین باقی چیزها را از خارج وارد کند.

او ابراز کرد: اگراین همه زمینهای حاصل خیز درست در جای خود بکار گرفته می شود، کشور را از همه چیز بی مستلزم و نیاز می کند و همچنین دیگر نیازی ندارد مایحتاج خود را از خارج وارد کند.

آیت الله جوادی آملی با گفتن آنکه نفت فروشی در واقع خام فروشی می باشد و همچنین هیچ کشوری دردنیا چنین کاری نمی کند، گفتن داشت: نفت بایستی و حتما در چرخه تولید کشور و همچنین در صنعت بکار گرفته می شود تا بتواند جهت کشور مفید واقع می شود.

او با گفتن آنکه مسؤلین کشور بایستی و حتما قدر مسؤلیت خود را بدانند و همچنین بایستی و حتما فردای قیامت پاسخ گوی اعمال خود باشند، گفت: در حال حاضر طبق آماری که می دهند ۸ میلیون جوون در کشور بیکارند آن تعداد هرکدام سرپرست چند فرد یا شخص در منزل و خانه اند، چرا بایستی و حتما در مملکت آن گونه باشد، آن جز بی عرضگی چیز غیره ای نیست.

آن مفسر قرآن کریم  بابیان آنکه  در صورتی که نان برود و همچنین فقر بیاید، دین شهروندان و مردم شهر هم خواهد رفت اظهار داشت:  نمایندگان کشور بر اساس قانون اساسی کشور زمانی که رأی  می آورد او نماینده یک شهرستان نیست بلکه زیرا و به درستی که قانون وضع می کند نمانیده کل شهروندان و مردم شهر کشور می باشد.

او عنوان کرد: زمانی که او نمانیده  همه شهروندان و مردم شهر شد در واقع ۷۰ میلیون فرد یا شخص به او رأی داده اند و همچنین بایستی و حتما پاسخ گوی آن همه شهروندان و مردم شهر باشد او مدیون همه شهروندان و مردم شهر می باشد و همچنین همه برگردن او حق دارند و همچنین فردای قیامت هم بایستی و حتما پاسخ گو باشد.

آیت الله جوادی آملی گفتن داشت: افرادی که از شهرها و روستاها خاص نماینده شدند نباید هر سخنی را بگویند و همچنین  هر موضع گیری و همچنین رفتاری را انجام دهند زیرا و به درستی که آن گونه  سخن گفتن آبروی شهروندان و مردم شهر آن هم شهرستان را خواهد برد.

او افزود: وکلای کشور بایستی و حتما عالمانه عمل کنند و همچنین از روی فهم و همچنین برهان سخن بگوید تا فردای قیامت پیش پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله شرمنده نباشند در صورتی که آن طوری حرکت کردند قطعا در قیامت هم روسپید خواهند بود.

آن مرجع تقلید گفت: در صورتی که آن هم مقدار و اندازه که فهمیدیم عمل کردیم قطعا در پیش شهروندان و مردم شهر هم روسپید خواهیم شد و همچنین بایستی و حتما بدانیم  در آن صورت موفق عمل کردیم او با گفتن آنکه  نباید با سخنان خود به اختلافات دامن زد اظهار داشت: بایستی و حتما کشور را با فهم و همچنین عقل اداره کرد و همچنین در هر کاری باندبازی مواد اعتیاد آور و مخدر می باشد که کشور را به بیراهه خواهد برد.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله جوادی آملی: در صورتی که نان برود دین شهروندان و مردم شهر هم خواهد رفت/ مسؤلین بایستی و حتما فردای قیامت پاسخ گوی اعمال خود باشند در تاریخ ۱۶ March 2016 | 4:12 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان