حضرت آیت الله جوادی آملی: در صورتی که نان برود دین شهروندان و مردم شهر هم خواهد رفت/ مسؤلین بایستی و حتما فردای قیامت پاسخ گوی اعمال خود باشند

جوادی آملی حضرت آیت الله جوادی آملی: در صورتی که نان برود دین شهروندان و مردم شهر هم خواهد رفت/ مسؤلین بایستی و حتما فردای قیامت پاسخ گوی اعمال خود باشند

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)-حضرت آیت الله جوادی آملی بابیان آنکه  در صورتی که نان برود و همچنین فقر بیاید، دین شهروندان و مردم شهر هم خواهد رفت اظهار داشت: مسؤلین کشور بایستی و حتما قدر مسؤلیت خود را بدانند و همچنین بایستی و حتما فردای قیامت پاسخ گوی اعمال خود باشند.

به به گفته روزنامه نویس و خبرنگار شفقنا در قم، آن مرجع تقلید امروز در دیدار  منتخبین شهروندان و مردم شهر قم در مجلس شورای اسلامی  با گفتن آنکه هر گونه خام فروشی به ضرر کشور می باشد، اظهار داشت: نباید کشوری که آن همه منابع زیر زمینی و همچنین زمینهای حاصل خیز دارد علوفه و همچنین گندم  و همچنین باقی چیزها را از خارج وارد کند.

او ابراز کرد: اگراین همه زمینهای حاصل خیز درست در جای خود بکار گرفته می شود، کشور را از همه چیز بی مستلزم و نیاز می کند و همچنین دیگر نیازی ندارد مایحتاج خود را از خارج وارد کند.

آیت الله جوادی آملی با گفتن آنکه نفت فروشی در واقع خام فروشی می باشد و همچنین هیچ کشوری دردنیا چنین کاری نمی کند، گفتن داشت: نفت بایستی و حتما در چرخه تولید کشور و همچنین در صنعت بکار گرفته می شود تا بتواند جهت کشور مفید واقع می شود.

او با گفتن آنکه مسؤلین کشور بایستی و حتما قدر مسؤلیت خود را بدانند و همچنین بایستی و حتما فردای قیامت پاسخ گوی اعمال خود باشند، گفت: در حال حاضر طبق آماری که می دهند ۸ میلیون جوون در کشور بیکارند آن تعداد هرکدام سرپرست چند فرد یا شخص در منزل و خانه اند، چرا بایستی و حتما در مملکت آن گونه باشد، آن جز بی عرضگی چیز غیره ای نیست.

آن مفسر قرآن کریم  بابیان آنکه  در صورتی که نان برود و همچنین فقر بیاید، دین شهروندان و مردم شهر هم خواهد رفت اظهار داشت:  نمایندگان کشور بر اساس قانون اساسی کشور زمانی که رأی  می آورد او نماینده یک شهرستان نیست بلکه زیرا و به درستی که قانون وضع می کند نمانیده کل شهروندان و مردم شهر کشور می باشد.

او عنوان کرد: زمانی که او نمانیده  همه شهروندان و مردم شهر شد در واقع ۷۰ میلیون فرد یا شخص به او رأی داده اند و همچنین بایستی و حتما پاسخ گوی آن همه شهروندان و مردم شهر باشد او مدیون همه شهروندان و مردم شهر می باشد و همچنین همه برگردن او حق دارند و همچنین فردای قیامت هم بایستی و حتما پاسخ گو باشد.

آیت الله جوادی آملی گفتن داشت: افرادی که از شهرها و روستاها خاص نماینده شدند نباید هر سخنی را بگویند و همچنین  هر موضع گیری و همچنین رفتاری را انجام دهند زیرا و به درستی که آن گونه  سخن گفتن آبروی شهروندان و مردم شهر آن هم شهرستان را خواهد برد.

او افزود: وکلای کشور بایستی و حتما عالمانه عمل کنند و همچنین از روی فهم و همچنین برهان سخن بگوید تا فردای قیامت پیش پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله شرمنده نباشند در صورتی که آن طوری حرکت کردند قطعا در قیامت هم روسپید خواهند بود.

آن مرجع تقلید گفت: در صورتی که آن هم مقدار و اندازه که فهمیدیم عمل کردیم قطعا در پیش شهروندان و مردم شهر هم روسپید خواهیم شد و همچنین بایستی و حتما بدانیم  در آن صورت موفق عمل کردیم او با گفتن آنکه  نباید با سخنان خود به اختلافات دامن زد اظهار داشت: بایستی و حتما کشور را با فهم و همچنین عقل اداره کرد و همچنین در هر کاری باندبازی مواد اعتیاد آور و مخدر می باشد که کشور را به بیراهه خواهد برد.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله جوادی آملی: در صورتی که نان برود دین شهروندان و مردم شهر هم خواهد رفت/ مسؤلین بایستی و حتما فردای قیامت پاسخ گوی اعمال خود باشند در تاریخ ۱۶ March 2016 | 4:12 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn