HOLLYWOOD پرده پوشی از غرب، نفرت‌آفرینی از اسلام ایران

HOLLYWOOD پرده پوشی از غرب، نفرت‌آفرینی از اسلام ایران

|HOLLYWOOD پرده پوشی از غرب، نفرت‌آفرینی از اسلام ایران از مسیح داراب|

صدای شیعه: در بین نام‌های دختر و همچنین پسر مشغول گشت و همچنین گذار بودم و همچنین از خودم می‌پرسیدم وای! چقدر اسم‌های عجیب و همچنین غریب زیاد شده می باشد؟ چرا خانواده‌ها تا آن مقدار و اندازه به اسم‌هایی که ریشه‌ی وجودی آن هم‌ها دقیقا معلوم نیست کجای تاریخ قرار دارد، تمایل پیدا کرده‌اند و همچنین واقعا آن خانواده‌ها از کارهای آن چنینی چه انگیزه ای دارند؟

از خودم آن سوال را می‌کنم که جهت چه آن قدر ایران زیر ذره‌بین قرار گرفته می باشد و همچنین چرا در مورد‌ انقلاب ایران حرف‌های خوب و همچنین بد زیاد شده می باشد؟ واقعا انگیزه‌ کشورهای اروپایی و همچنین آمریکایی از آن همه تهدید سیاسی، اقتصادی و همچنین فرهنگی چیست؟

راستش سخت می باشد در میان روزنامه‌ها و همچنین هفته‌نامه و همچنین ماه‌نامه‌ها به دنبال آن حرف‌ها بگردی، به خصوص هنگام و زمانی که می‌بینی عده‌ای با جبهه‌گیری خاص خود به تعریف و همچنین تمجید از آمریکا و همچنین غرب می‌پردازند، ولی یک نقطه وجود دارد که کار را جهت من و همچنین تو آسان می‌کند. البته به شرط آن که آن کار را با حوصله و همچنین دقت انجام دهیم، مثلا بیاییم و همچنین اقتصاد ایران قبل از انقلاب اسلامی و همچنین بعد از انقلاب اسلامی را مورد بررسی کردن قرار دهیم، یا اوضاع سینماهای کشور و همچنین مقدار و اندازه و میزان فیلم دیدنی و جذاب‌های استاندارد و همچنین خوبی که در سال شمسی تولید می‌شد، یا حال سیاسی مملکت و همچنین روابط خارجی ایران را دقیق‌تر نگاه کنیم تا بلکه بتوانیم به پس نتیجه آن می شود که ای مستدل برسیم.

از همه آن‌ها قبل، بایستی و حتما بر روی آن پیشامد جدید دقت کنیم که کارگردانان معروف و همچنین شاخص در هالیوود در قبل و همچنین بعد از انقلاب اسلامی چه کرده‌اند؟ مثلا آیا تصادفی می باشد که هنگام و زمانی که کارنامه‌ی استیون اسپیلبرگ را ورق می‌زنی به خوبی در ساختار تولیدی فیلم دیدنی و جذاب‌های او یک تفاوت پهناور و بزرگ را احساس می‌کنیم.

اسپیلبرگ در اواسط دهه ۷۰میلادی یا آن هم دوران قبل از انقلاب اسلامی در فیلمش دنیا و همچنین فضایی را ترسیم می‌کند که آدم فضایی‌ها در فضای مهربانی با زمین ارتباط دارند و همچنین همه با هم خوب خواهند بود و همچنین دائما پایانی خوش بر فیلم دیدنی و جذاب‌ها حاکم می باشد و همچنین وهیچ فردی یا شخصی، شخص غیره ای را تهدید نمی‌کند، ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که به فیلم دیدنی و جذاب‌های بعد از انقلاب اسلامی همین کارگردان که رجوع می‌کنیم -جنگ دنیاها – پر می باشد از سمبلیسم، اتفاقات، اشخاص و همچنین صحنه‌هایی را نشان می‌دهد که یک اتفاق یا یک فرد آزادی همه‌ی جهان را تهدید می‌کند و همچنین موجوداتی سربرمی‌آورند که قرنها زیر زمین بوده‌اند. در واقع روی زمین بوده‌اند و همچنین پنهان بوده‌اند و همچنین دیده نمی‌شدند و همچنین در آن دوره از زمان از زمین بیرون آمدند و همچنین همه‌ جهان را تهدید می‌کنند.

در فیلم دیدنی و جذاب «جنگ دنیاها»، دو دیالوگ ماندگار وجود دارد که یکی از بچه‌ها از پدرش پرسید: آن‌ها که به زمین حمله کرده‌اند تروریست خواهند بود (منظور مسلمانان می باشد)، پدرش جواب نمی‌دهد و همچنین همین صحنه دو سه بار اتفاق می‌افتد و همچنین ما شاهد همین صحنه در چندین جای آن فیلم دیدنی و جذاب بودیم. اسپیلبرگ در مصاحبه با نیوزویک در پاسخ به آن پرسش که:« تو منظوری داشتی از آن سکانس؟»، می‌گوید: منظور من آن بود که آنچه جهان را تهدید می‌کند تروریسم می باشد و همچنین تروریسم یعنی اسلام؛ اسلام از جنسی و زناشویی و جنسی که مرکز شرارت و همچنین کانون زلزله آن هم ایران باشد!

دکترین آنفولانزای نیویورکی۱

 پیشامد جدید‌ ایران‌هراسی و همچنین اسلام‌هراسی سال شمسی‌ها می باشد که از سوی آمریکا و همچنین اتحادیه‌ اروپا دنبال می‌می شود و همچنین در تحولات جدید وارد مرحله‌ای جدیدتر شده می باشد. وقوع انقلاب اسلامی، فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، وقوع حادثه ۱۱ سپتامبر و همچنین . . . شامل عواملی خواهند بود که اسلام‌هراسی را وارد فاز جدیدتری ‌کرده اند. در سال شمسی ۲۰۰۵، تونی بلر، شریعت و همچنین خلافت را به عنوان ایدئولوژی شیطانی معرفی کرد؛ توصیفی عجیب زیرا شریعت تنها ساختار قوانین و قانونی بهره بری و استفاده شده در کشورهای متنوع و گوناگون و مختلف اسلامی می باشد که با تعبیر جوامع غرب متغایر و متفاوت می باشد و همچنین خلافت به قوانین و قانونی اشاره دارد که به‌وسیله‌ خلیفه بنا نهاده شده بوده و همچنین ایدئولوژی نبوده ولی باید توجه داشت در جوامع خاورمیانه تاریخی طولانی دارد.

تونی بلر آن برخوردها را نه تنها برخورد تمدن‌ها، بلکه جنگ میان غرب آماده‌ی نبرد و همچنین تروریسم اسلامی گفتن می‌کند. در اقدامی مشابه،‌ دیوید کامرون نیز گفته بود: «قوه محرکه تهدید ضد بشری و ترویستی امروز، بنیادگرایی اسلامی می باشد.» او همچنین در سال شمسی ۲۰۱۱ نیز در سمت نخست‌وزیری، با بهره بری و استفاده از واژه «افراط‌گرایی اسلامی» آن هم را به‌عنوان تهدیدی بالقوه توصیف کرد که موجودیت تمام تمدن را به خطر می‌اندازد.

به دنبال اسلام‌هراسی در اروپا، اقدامات سرکوب‌گرانه‌ای نسبت به شهروندان مسلمان انجام شد. در فرانسه پرزیدنت ژاک شیراک مبارزه با حجاب را آغاز کرد و همچنین حکومت‌، قوانین و قانونی را در سال شمسی ۲۰۰۴ جهت منع پوشش موهای سر وضع کرد.

از دی ماه سال شمسی ۱۳۸۰ که جورج بوش پسر، پیشامد جدید‌ی محور شرارت را مطرح کرد و همچنین نام چهار کشور یعنی ایران، سوریه، عراق و همچنین کره شمالی را در لیست تهدیدهای جهانی قرار داد، بعد از پنج، شش استراتژی که علیه ایران مطرح شد و همچنین همه شکست خورد، سالیان قبل فضایی را علیه جمهوری اسلامی ساخته یا ایجاد کردند و همچنین دست به تبلیغات وسیعی علیه انقلاب اسلامی زدند و همچنین امروز زمان چیدن میوه های آن هم تهدیدها می باشد. مدیر پروژه‌ ایران در وزرات امورخارجه آمریکا فردی به نام نیکولاس برنز می باشد، او همچنین خیلی زیاد تندرو می باشد و همچنین از افرادی می باشد که به شدت ضد ایران و همچنین اسلام می باشد. او رسما اعلام کردکه ما پروژه‌ی نفرت‌سازی را در ایران دنبال می‌کنیم. آن ویروس تحت عنوان دکترین آنفولانزای نیویورکی، پنج وجه دارد و همچنین متاثر از قطعنامه‌های شورای امنیت نهایی می‌می شود و همچنین کانون هدف آن طرح شهروندان ایرانی می باشد.

هر کسی که عضو شهر است ایرانی بایستی و حتما آن ویروس در او نهادینه می شود و همچنین او نسبت به پنج وجه احساس و همچنین ساخته یا ایجاد تنفر بکند. وجه اساسی، نفرت از اسلام می باشد. بایستی و حتما یک فرد مسلمان در جامعه‌ ایران از مسلمان بودن خودش خجالت بکشد. بایستی و حتما در فضای رسانه‌ای جهان به گونه‌ای با او برخورد می شود که خود او از اسلام و همچنین مسلمانی‌اش متنفر بشود. به همین دلیل می باشد که دائما در رسانه‌های گوناگون، بر ضد اسلام و همچنین به خصوص شیعه‌ انقلابی تبلیغ می‌کنند. مهم ترین پیشامد جدید جهت آنان آن می باشد که اسلام بایستی و حتما مرد تهاجم قرار گیرد و همچنین نهایتاً آن هم اسلامی پذیرفته شده می‌باشد که ما در تحلیل‌ها و همچنین سخنرانی‌های خود بیانش می‌کنیم و همچنین بر اساس فیلم دیدنی و جذاب‌هایی می باشد که می‌سازیم، مانند فیلم دیدنی و جذاب پنج مناره در نیویورک.

قسمت و بخش دوم، نفرت از ایرانیت می باشد. هر فرد و همچنین کسی که عضو شهر است ایرانی بایستی و حتما از ایرانی بودن خودش خجالت بکشد و همچنین شرم کند.

قسمت و بخش سوم، نفرت از نظام اسلامی می باشد که بایستی و حتما در فرد نهادینه می شود و همچنین از داشتن چنین نظامی احساس شرمندگی کند. باشیم که چنین نظامی را داریم و همچنین آن جا می باشد که آدمی به آن می‌رسد که هیچ نقطه‌ی مثبتی را نه در اسلام، نه در ایرانی بودنش و همچنین نه در نظام اسلامی‌اش می‌بیند، مدام در حال مقایسه می باشد و همچنین به نظام خویش بد می‌گوید.

قسمت و بخش چهارم، نفرت از رهبر و همچنین مسئولان کشور خویش می باشد ودر مرحله پنجم به پیشامد جدید آخر می‌رسیم که قسمت و بخش جزء و همچنین پایین ماجرا می باشد. در آن گام نفرت از خود و همچنین خویشاوندان و همچنین اطرافیان و همچنین انسان‌ها مطرح می‌می شود و همچنین بذر نفرت که در وجودش کاشته شده می باشد مدام انرژی منفی متصاعد می‌‌کند و همچنین آن مسائل جهت بعضی از ما ایرانی‌ها عادی شده می باشد.

میدان عمل و همچنین نقطه‌ی آماج حملات دشمن، تصرف قلب‌ها و همچنین سیادت بر مغزها می باشد که با دو روش کنترل حب و همچنین بغض و همچنین مراقبت از شک و همچنین یقین اشخاص عمل می‌کند. در واقع نسبت به آن پنج اصل اساسی که گفته شد، دشمن در جنگ نرم در حوزه‌ مغز به دنبال ساخته یا ایجاد شبهه می باشد و همچنین در حوزه‌ قلب به دنبال ساخته یا ایجاد نفرت.

بررسی کردن مصادیق

ما در بحث بررسی کردن مصادیق نگاه‌مان را از مجموعه فیلم دیدنی و جذاب‌هایی که مستقیم به مولفه‌های آنفولانزای نیویورکی حمله کرده‌اند وسیع‌تر کرده‌ایم و همچنین نگاه‌های مستقیم و همچنین بدون واسطه و غیر مستقیم سیاسی و همچنین فلسفی را با هم مورد بحث قرار دادیم، ما نیت و اراده نقد جزئی فیلم دیدنی و جذاب‌ها را نداریم و همچنین به ارتباطی که فیلم دیدنی و جذاب با آنفولانزای نیویورکی دارد خواهیم پرداخت.

جذاب و جالب‌ اینجاست که در صورتی که هالیوود به دنبال سوژه جهت نفرت و همچنین خشونت و همچنین بی‌رحمی می باشد، کافی می باشد به تاریخ خود غرب و همچنین جنایات آن هم رجوع کند و همچنین به بهترین سوژه‌ها و همچنین داستان‌ها دست یابد! آن‌که چرا غرب به جای بهره بری و استفاده از تاریخ خود، به سراغ تمدن‌های دیگر به ویژه تمدن اسلامی می‌رود را بایستی و حتما در راهبرد اصلی هالیوود در بزک کردن تمدن غرب و همچنین تخریب تمدن‌های دیگر جستجو کرد.

الف ) نفرت از اسلام

در باب اسلام و همچنین انقلاب اسلامی فیلم دیدنی و جذاب‌های بسیاری ساخته شده می باشد که جهت رعایت اختصار و همچنین اجمال، به نمایندگی از هر طیف فکری و همچنین ساختاری، یک فیلم دیدنی و جذاب را معرفی می‌کنیم.

فیلم دیدنی و جذاب  «جنگ جهانی زد۲» به کارگردانی مارک فارستر وتهیه کنندگی براد پیت فیلمی ا‌ست در ژانر وحشت-آخرالزمانی که بر اساس رمانی به همین نام از مکس بروکس در سال۲۰۱۳ساخته شده می باشد. آن فیلم دیدنی و جذاب از آن هم دسته فیلم دیدنی و جذاب‌هایی می باشد که به روش جدی وارد بحث زامبی می‌می شود و همچنین به نوعی، نماینده تمام فیلم دیدنی و جذاب‌ها و همچنین سریال‌های مرتبط با زامبی‌ها می‌باشد. در واقع بحث از زامبی بعد از موج اسلام‌گرایی در غرب مطرح شد و همچنین به نوعی هنگام و زمانی که در کنار آن فیلم دیدنی و جذاب، اقدامات اسلام‌گرایان افراطی و همچنین تروریست‌های داعشی قرار داده می شود، پازل کاملی از وحشی بودن مسلمانان به رخ کشیده می‌می شود.

فیلم دیدنی و جذاب «چهار شیر۳» یکی از مضحک ترین فیلم دیدنی و جذاب هایی می باشد که در مورد‌ی تروریسم و همچنین اسلام افراطی ساخته شده می باشد. آن فیلم دیدنی و جذاب به کارگردانی کریستوفر موریس در سال شمسی ۲۰۱۰ ساخته شده می باشد و همچنین در واقع هدف از ساخته شدن آن فیلم دیدنی و جذاب، حماقت افرادی می باشد که در القاعده و همچنین طالبان به امر جهاد مشغول خواهند بود.

در معرفی فیلم دیدنی و جذاب «پنج مناره در نیویورک۴» نیزباید گفت که سازنده آن فیلم دیدنی و جذاب سعی دارد با نشان دادن واعظی روحانی که در مسجد و همچنین در حلقه مریدانش، آمریکا را شیطان پهناور و بزرگ خطاب می‌کند، سخن تاریخی بنیانگذار نظام اسلامی ایران را که در کشورهای اسلامی به یک اصل استراتژیک بدل شده را با بنیادگرایی طالبانی مترادف ‌سازد.

نوع نمایش مراسم‌ مذهبی در فیلم دیدنی و جذاب، به هیچ کدام از مراسم‌ اهل تسنن و همچنین تشیع شباهت ندارد و همچنین اکثرا و بیشتر به نوعی صوفی‌گری افراطی شباهت دارد، بنابراین به دنبال تصویر‌سازی غلط از اسلام خواهند بود و همچنین مسلمان واقعی را فردی معرفی می‌کنند که کاری به امر جامعه نداشته باشد و همچنین ضرورت‌های اسلامی مانند حجاب جهت شوهر یا همسر خود را ضرورت نداند و همچنین مسلمانی را تنها و فقط به عبادت فردی یا شخصی محدود کند! به عنوان مثال؛ دو افسر پلیس ترک، فرات باران (محسون قرمزگل) و همچنین آکارآیدن (مصطفی سندل) جهت بازگرداندن حاجی گومش ره‌سپار آمریکا می‌شوند. ترکیب زوج‌هایی که در آن فیلم دیدنی و جذاب در کنار هم قرار داده شده‌اند کارکردهای محتوایی لیبرالیستی اثر را افزایش می‌دهد.

در سویی دیگر، سینمای هالیوود با بازیچه قرار دادن ملائک و همچنین انبیاء جهت سوژه‌ سینمایی خود، به دنبال تحریف واقعی ایمان به غیب و همچنین ملائکه در انسان‌ها و همچنین شکستن حرمت پهناور و بزرگ‌ترین انبیاء خواهند بود. در فیلم دیدنی و جذاب «مالیفیسنت۵» که یک زن با سیمایی مانند آن هم چه در مورد‌ی فرشتگان در افسانه‌های یونان باستان می باشد، از قلمرو خود مراقبت می‌کند و همچنین نامش در واقع شرور شیطان می باشد، کارگردان زمانی به او می‌گوید شرور شیطان(Maleficent) که در فیلم دیدنی و جذاب جز دفاع از حق خویش چیز غیره ای دیده نمی‌می شود. در فیلم دیدنی و جذاب «نوح۶ » و همچنین حضرت «موسی۷ » به وضوح تحریف تاریخی دیده شده و همچنین در آن هم نیز توهین به ملائک می‌می شود.

در واقع انسان با دیدن‌ آن فیلم دیدنی و جذاب‌ها، تصویر غلطی از اتفاقات تاریخی و همچنین مذهبی و همچنین باورهای دینی در ذهنش به وجود می‌آید به گونه ای که گاهی اوقات به سختی می‌قدرت آن تصورات را حتی با محکم‌ترین استدلال‌ها پاک کرد،. شاید دلیل اصلی آن پیشامد جدید تصرف آن فیلم دیدنی و جذاب‌ها به حوزه‌ قلب مخاطب می باشد و همچنین به همین دلیل کاری از استدلال که در حوزه ذهن می باشد بر نمی‌آید.

ب) نفرت از ایران

ساختار تمدن ایران از دیرباز زبان‌زد عام و همچنین خاص بوده می باشد و همچنین با مطالعه بر روی بسیاری از بقایای تمدنی گذشتگان، به آن پس نتیجه آن می شود که خواهیم رسید که از دیرباز شهروندان و مردم شهر ایران افرادی متمدن، فهمیده و همچنین شامل درک درستی از موقعیت زمانی خویش بوده اند؛ پیشامد جدید‌ای که در هیچ یک از فیلم دیدنی و جذاب‌هایی که هالیوود در مورد ایران ساخته می باشد، بدان پرداخته نشده می باشد.

فیلم دیدنی و جذاب «اسکندر۸» در سال شمسی ۲۰۰۴ در ایالات متحده آمریکا، انگلیس و همچنین آلمان به کارگردانی الیوراستون ساخته شده می باشد. در آن فیلم دیدنی و جذاب از ایرانیان با عنوان «بربر» به معنی وحشی نام برده می‌می شود. سربازان لشکر داریوش همگی به شکل اعراب خواهند بود؛ با لباس‌هایی کهنه و همچنین خجالت‌آور! ولی باید توجه داشت در مقابل، سربازان لشکر مقدونیه همگی منظم به تصویر کشیده شده‌اند. سلحشوری‌های اسکندر در فیلم دیدنی و جذاب خیلی زیاد به چشم می‌خورد. اسکندری که در تاریخ به بی بند وباری و همچنین انحراف جنسی و زناشویی و جنسی شهره می باشد چگونه در آن فیلم دیدنی و جذاب به اسطوره تغییر پیدا کردن می‌می شود؟!

در همین گونه از فیلم دیدنی و جذاب‌ها و همچنین در ادامه‌ ساختار توهین به ایرانیان، فیلم دیدنی و جذاب«300» محصول سال شمسی ۲۰۰۶ می‌باشد که با فروشی خیره کننده تغییر پیدا کردن به یکی از محبوب‌ترین آثار تماشاگران تغییر پیدا کردن می‌می شود. در کنار فیلم دیدنی و جذاب‌300، فیلم دیدنی و جذاب «شبی با پادشاه۹ »هم اکران می‌می شود.

هر دوفیلم به خشایار شاه اشاره دارند ولی باید توجه داشت تفاوت چهره در دو فیلم دیدنی و جذاب چقدر فاحش می باشد:

ژانر نفرت و همچنین توهین هالیوود با فیلم دیدنی و جذاب ضعیف «قسمت دوم۱۰ ۳۰۰» ادامه پیدا می‌کند و همچنین در آن هم به تحریفات بیشتری پرداخته می‌می شود، مثلا در تاریخ تنها زنی که خشایارشاه دائما به او نظر داشت و همچنین به حرف‌های او اکثرا و بیشتر از سایر فرماندهان اهمیت می‌داد، آرتمیس می باشد. آن زن با چشمان آبی در فیلم دیدنی و جذاب ظاهر می‌می شود و همچنین آن نقطه‌ جذاب و جالب سینمای هالیوود می باشد که به دنبال مصادره تمام اسطوره‌ها و همچنین اشخاص با لیاقت خواهند بود. در فیلم دیدنی و جذاب «حکیم» یا «طبیب» تمام توانایی‌های ابن‌سینا را به نام یک جوون اروپایی و همچنین مسیحی مصادره می‌کنند که جهت تقیه در ایران خود را یهودی معرفی کرده می باشد تا از گزند آسیب مسلمانان در امان باشد.

بنابراین آدمی با دیدن آن فیلم دیدنی و جذاب‌ها ـ در صورتی که به آن باور برسد که حرف آن فیلم دیدنی و جذاب‌ها درست می باشد ـ از ایرانی بودن خویش دست خواهد کشید، در صورتی که خود هم دست نکشد، تبلیغات رسانه‌ای استکبار جهانی با بازی‌های روانی خویش، ذهن شهروندان و مردم شهر اروپا را در تسخیر داشته‌ها و همچنین دانسته‌های سیاسی خود قرار داده می باشد و همچنین در صورتی که کسی بخواهد به اروپا مهاجرت بکند لاجرم با آن تاریخ سیاه و همچنین تاریک و همچنین وحشتناک، بایستی و حتما ایرانی بودن خویش را پنهان کند!

در فیلم دیدنی و جذاب «کشتی‌گیر۱۱» محصول سال شمسی ۲۰۰۸ نیز ماجرای کشتی‌گیر پا به سن گذاشته‌ای را گفتن می‌کند که بیمار می باشد و همچنین بعد از سال شمسی‌ها دوری از ورزش به دلیل معظلات و مسائل و مشکلات جسمی جهت آخرین‌بار به میدان نبرد پا می‌گذارد تا با حریف قدیمی‌اش یعنی آیت‌الله (ارنست میلر) مبارزه کند؛ مبارزه‌ای که ممکن می باشد به نرخ جانش تمام می شود. در آن فیلم دیدنی و جذاب با دیدن کردن و نمایش کشتی ناجوانمردانه‌ آیت‌الله و همچنین در نهایت شکست خوردن او همچنین چه چیزی را می‌خواهد به صحنه بکشد؟ در سینمایی که نمادها سخن می‌گویند آن دیدن کردن و نمایش و همچنین کشتی نشان از چه چیزی دارد؟

فیلم دیدنی و جذاب «رکن پنجم۱۲» در مورد اسناد ویکی‌لیکس صحبت می‌کند. در صحنه‌ای از آن فیلم دیدنی و جذاب، یک دانشمند علوم هسته‌ای ایران در شهرستان قاهره با یک مأمور نهاد سیا در حال مذاکره در مورد آن موضوع می باشد که ایران طی شش ماه بعدی نمونه بمب هسته‌ای خود را آزمایش می کند. ۱۳ فیلم دیدنی و جذاب «مرد بله‌گو۱۴» به کارگردانی پیتون رید و همچنین کمپانی برادران وارنر نیز تصویر خیلی زیاد زننده‌ای را از زن ایرانی به دیدن کردن و نمایش می‌گذارد.

مردی که عادت کرده به همه «نه» بگوید، به یک کلاس می‌رود که اشخاص در آن هم جا نگاه جدید و تو و تازه‌ای به زندگی دارند، روش خود را تغییر داده و همچنین در برابر همه چیز بله می‌گوید تا آن که یک زن ایرانی به او پیشنهاد ازدواج می‌دهد و همچنین او می‌پذیرد. علت پیشنهاد از طرف زن به خاطر رفتن از ایران بوده و همچنین در واقع می‌خواهد بگوید ایرانیان جهت خروج از کشور حاضرند هر کاری بکنند. زن ایرانی در فیلم دیدنی و جذاب حجاب دارد که مرد هم به خاطر داشتن عکس با آن زن متهم به تروریست بودن می‌می شود.

ج) نفرت از نظام اسلامی

فیلم دیدنی و جذاب‌هایی زیرا و به درستی که پرسپولیس، سنگسار ثریا، شرایط، ناهمتا، شورشی و همچنین تک‌تیرانداز آمریکایی فیلم دیدنی و جذاب‌هایی خواهند بود که به دنبال تخریب بنیاد اسلام‌گرایی شیعی و همچنین انقلابی می‌باشند. در فیلم دیدنی و جذاب‌ها با سخره گرفتن حجاب، وحشتناک بودن حکومتی که در آن هم اسلام حکومت می‌کند و همچنین بازگشت اشخاص به قرون وسطی، نظام طبقاتی که دائما در مورد‌ آن هم بحث بوده می باشد، به دنبال رسیدن به آن پس نتیجه آن می شود که می باشد که حکومت لیبرالیستی بهتر از حکومت خشن ولایت فقیه و همچنین اسلامی می باشد!

د) نفرت از مسئولان نظام اسلامی

تمسخر، توهین، ارائه الگوهای غلط و همچنین…. تنها نمونه‌ای از مولفه‌هایی می باشد که در فیلم دیدنی و جذاب‌های هالیوود در مورد مسئولان نظام اسلامی گفته می‌می شود. در یکی از قسمت‌های سریال «خانم وزیر»، رییس جمهور دالتون در پخش زنده تصویری و تلویزیونی از قهرمانان اصلی ماجرای جلوگیری از کودتا علیه نظام جمهوری اسلامی، یعنی خانم وزیر، محافظ او همچنین، و همچنین مرحوم زاهد جوانی قدردانی می‌کند. در واقع زاهد جوانی وزیر امورخارجه ایران می باشد که در حین مذاکرات کشته می‌می شود. در سریال «دست یار ریاست جمهور ۱۵»، یک کمدی مبتذل با مسخره کردن ریاست جمهور ایران ساخته شده می باشد و همچنین محوریت آن فیلم دیدنی و جذاب بازداشت روزنامه نویس و خبرنگار آمریکایی در ایران می باشد.

فیلم دیدنی و جذاب های سینمایی «روبوکاپ۱۶ » و همچنین «سقوط کاخ سفید۱۷ »نیز از آن دست فیلم دیدنی و جذاب‌ها می‌باشد. در نهایت بایستی و حتما به فیلم دیدنی و جذاب «آرگو» به کارگردانی بن افلک اشاره کرد که برداشتی آزاد از وقایع بحران گروگان‌گیری در سفارت ایالات متحده آمریکا در تهران می باشد که در آن هم ۶ دیپلمات آمریکایی توانستند از منزل سفیر کانادا در تهران به خارج بگریزند. فیلمی که سه اسکار بهترین فیلم دیدنی و جذاب، بهترین فیلم دیدنی و جذاب نامه اقتباسی و همچنین بهترین تدوین را کسب کرد، در حالی که کارشناس رادیو فردا می‌گوید: «من فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم یکی از بدترین انتخاب‌هایی بوده می باشد که در طول تاریخ اسکار شده می باشد. من می‌خواهم با تاکید بگویم که شاید آن پهناور و بزرگ‌ترین غفلت و همچنین اشتباهی که در تاریخ اسکار شده می باشد که یک فیلمی مثل آرگو که ابدا فیلم دیدنی و جذاب خوبی نیست و همچنین ضعف‌های بسیاری دارد بیاید و همچنین جایزه بهترین فیلم دیدنی و جذاب سال شمسی را بگیرد آن هم هم در سالی که قحطی فیلم دیدنی و جذاب خوب نبوده می باشد. »

هـ) تنفر از همدیگر

هنگام و زمانی که در دالان زمان گیر می‌کنی و همچنین نمی‌توانی تشخیص بدهی که هم اکنون خوابی یا بیدار، حالا که آن جا ایستاده‌ای واقعیت می باشد یا خیال، کمی گیج کننده می‌می شود و همچنین اندک اندک کل زندگی‌ات را خیال فرض می‌کنی، آن آن هم چیزی می باشد که فیلم دیدنی و جذاب «تلقین» محصول سال شمسی ۲۰۱۰ به کارگردانی کریستوفرنولند به ما می‌گوید و همچنین یا آن که در فیلم دیدنی و جذاب «دختر تنها در شب به منزل و خانه می‌رود»، فضای فیلم دیدنی و جذاب شهرستان اشباحی را با نام «شهرستان بد» نشان می‌دهد، مکانی که نماد مردن و مرگ و همچنین تنهایی می باشد، شهروندان و مردم شهر شهرستان از وجود یک خون آشام که در کمین آن هم‌هاست بی‌خبرند. آن فرد خون آشام یک دختر چادریِ ایرانی می باشد که پدرش «حسین» مردی دائم الخمر بوده و همچنین به همین دلیل دختر دچار مشکل می‌می شود.

و همچنین آن نفرتی می باشد که ما نسبت به همدیگر احساس می‌کنیم، دشمن با آن همه امکانات آمده می باشد تا از درون ما را بپوساند وبنابراین تنها را مقابله با تفکرات انحرافی و همچنین شیطانی غرب و همچنین آنفولانزای نیویورکی، ساخته یا ایجاد اتحاد و همچنین همبستگی در میان شهروندان و مردم شهر می باشد. زمانی که شهروندان و مردم شهر با هم باشند اتفاقی نمی‌افتد، در صورتی که هم بیفتد با هوشیاری شهروندان و مردم شهر جمع می‌می شود ولی زمانی که تفرقه سنگ محک آزمایش قرار گیرد، آن هم گاه می باشد که بایستی و حتما گفت دشمن دو فرد یا شخص بودند ولی با هم و همچنین ما صد فرد یا شخص هستیم.

ولی باید توجه داشت تنها راه مقابله با چنین رویکرد غرب در برخورد با اسلام و همچنین ایران، آگاهی‌بخشی نسل جوون چه در داخل و همچنین خارج دارد، آگاهی از تمدن اسلام و همچنین ایران که شاه بیت آن آگاهی، شناخت اسلام راستین و همچنین چهره منور پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) نه تنها جهت جوون اروپایی بلکه جوون ایرانی می باشد، در کنار آن رویکرد که رهبری معظم انقلاب به آن هم اشاره داشته اند، پرده برداشتن از واقعیت و همچنین واقعیت و حقیقت غرب و همچنین تمدنی می باشد که پهناور و بزرگ‌ترین ستم‌ها را به انسان و همچنین انسانیت وارد کرده می باشد و همچنین امروز توسط غرب به ویژه در سینمای غرب بزک می‌می شود.

 پی‌نوشت‌ها:

۱٫ جهت مطالعه اکثرا و بیشتر و همچنین بررسی در آن باره کلبه کرامت جلسه ۱۸ رجوع کنید.

۲٫ World war z.

۳٫ Four lions.

۴٫ Five Minarets in New York.

۵٫ Maleficent.

۶٫ Noah.

۷٫ Exodus Gods and Kings.

۸٫ Alexander.

۹٫ One Night with the King.

۱۰٫ ۳۰۰: rise of an empire.

۱۱٫ The wrestler.

۱۲٫ The fifth estate.

۱۳٫ یادداشت رسمی و همچنین ۴۰۰۰ کلمه‌ای ویکی لیکس طعنه‌ای کنایه‌آمیز به بعضی تلاش‌های مضحک فیلم دیدنی و جذاب و همچنین عواملش جهت گفتن بعضی توهمات ذهنی و همچنین حواشی کم‌اهمیت شامل آن مورد می باشد که آسانژ، بنیانگذار ویکی‌لیکس موهایش را رنگ می‌کند.

۱۴٫ yes man.

۱۵٫ Veep.

۱۶٫ Robocop.

۱۷٫ White House Down

علی‌اصغر سیاحت هویدا

فصلنامه فرهنگ پویا شماره ۳۰.

انتهای پیام

HOLLYWOOD پرده پوشی از غرب، نفرت‌آفرینی از اسلام ایران در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان