۵۰ جلد از آثار علامه میرحامدحسین دیجیتالی شد

۵۰ جلد از آثار علامه میرحامدحسین دیجیتالی شد

|۵۰ جلد از آثار علامه میرحامدحسین دیجیتالی شد از مسیح داراب|

صدای شیعه: کارشناس پژوهشی مرکز نور گفت: آن نرم افزار حاوی متن کامل هشت عنوان کتاب در ۵۰ جلد از آثار علامه و همچنین دیگر منابع مرتبط به زبان فارسی و همچنین عربی در موضوع کلام اسلامی، به ویژه بحث امامت و همچنین ولایت می باشد.

حجت الاسلام حامد مقیسه اظهارداشت: ميرحامد حسين هنگام و زمانی که به هفت سالگی رسيد، پدرش او را به مکتب گذاشت. او مقدمات و همچنین دروس ابتدايی را خواند، و همچنین وارد مراحل بالاتری شد، بطوریکه «مقامات حريری» و همچنین «ديوان متنّبی» را نزد مولوی سيّد برکت علی صاحب، نهج البلاغه را در محضر مفتی سيد عباس شوشتری آموخت و همچنین سپس به فراگيری علوم عقلی در نزد سيد مرتضی خلاصة العلماء و همچنین علوم شرعی  را در محضر سيد محمد سلطان العلماء و همچنین برادر او سيد حسين سيّد العلماء پرداخت و همچنین بعد از سالها تلاش و همچنین همّت، تحصيلات خود را با موفقيت به اتمام رساند.

آن پژوهشگر حوزوی ادامه داد: آن نرم افزار فاخر حاوی کتبی شامل؛ عبقات الانوار فی امامة الائمه الاطهار(۲۳ جلد) ،نفحات الازهار في خلاصة عقبات الانوار(۲۰ جلد)، همراه با چند جلد از ترجمه‌های نفحات الازهار و همچنین  شوارق النصوص(۲جلد) و همچنین همچنین شرح حال میرحامد حسین در موضوع کلام خصوصا مسائل امامت و همچنین ولایت می باشد.

حجت الاسلام مقیسه با گفتن آنکه آن نرم افزار از قابلیت های پیشرفته پژوهشی و همچنین تحقیقاتی برخوردار می باشد، افزود: جستجو در بیش از ۱۲هزار و همچنین ۳۰۰ عنوان باب در سرفصل از طریق فهرست گزینشی، ارائه شرح علامه میرحامد حسین به همراه اطلاعاتی در مورد مولفان و همچنین کتب برنامه جذاب و جالب و خوب، متن کامل چند دوره لغت نامه عربی و همچنین فارسی با امکان دسترسی به ریشه و همچنین مشتق کلمات شامل قابلیت های آن نرم افزار گرانسنگ می باشد.

او همچنین نرم افزار علامه میرحامد حسین(ره) یادآور شد: جستجو به روش های گوناگون در الفاظ و همچنین عبارات متن و همچنین فهرست کتب های برنامه جذاب و جالب و خوب ، قابلیت های پژوهشی و همچنین یادداشت برداری، ذخیره سازی و همچنین چاپ متن مورد نظر شامل دیگر امکانات آن برنامه جذاب و جالب و خوب می باشد.

او همچنین ادامه داد: علاقه مندان می توانند جهت تهیه آن نرم افزار به فروشگاه اینترنتی مرکز نور به نشانی  www.noorshop.ir  رفت و آمد و مراجعه کنند.

منبع: حوزه

انتهای پیام

۵۰ جلد از آثار علامه میرحامدحسین دیجیتالی شد در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn