۵۰ جلد از آثار علامه میرحامدحسین دیجیتالی شد

۵۰ جلد از آثار علامه میرحامدحسین دیجیتالی شد

|۵۰ جلد از آثار علامه میرحامدحسین دیجیتالی شد از مسیح داراب|

صدای شیعه: کارشناس پژوهشی مرکز نور گفت: آن نرم افزار حاوی متن کامل هشت عنوان کتاب در ۵۰ جلد از آثار علامه و همچنین دیگر منابع مرتبط به زبان فارسی و همچنین عربی در موضوع کلام اسلامی، به ویژه بحث امامت و همچنین ولایت می باشد.

حجت الاسلام حامد مقیسه اظهارداشت: ميرحامد حسين هنگام و زمانی که به هفت سالگی رسيد، پدرش او را به مکتب گذاشت. او مقدمات و همچنین دروس ابتدايی را خواند، و همچنین وارد مراحل بالاتری شد، بطوریکه «مقامات حريری» و همچنین «ديوان متنّبی» را نزد مولوی سيّد برکت علی صاحب، نهج البلاغه را در محضر مفتی سيد عباس شوشتری آموخت و همچنین سپس به فراگيری علوم عقلی در نزد سيد مرتضی خلاصة العلماء و همچنین علوم شرعی  را در محضر سيد محمد سلطان العلماء و همچنین برادر او سيد حسين سيّد العلماء پرداخت و همچنین بعد از سالها تلاش و همچنین همّت، تحصيلات خود را با موفقيت به اتمام رساند.

آن پژوهشگر حوزوی ادامه داد: آن نرم افزار فاخر حاوی کتبی شامل؛ عبقات الانوار فی امامة الائمه الاطهار(۲۳ جلد) ،نفحات الازهار في خلاصة عقبات الانوار(۲۰ جلد)، همراه با چند جلد از ترجمه‌های نفحات الازهار و همچنین  شوارق النصوص(۲جلد) و همچنین همچنین شرح حال میرحامد حسین در موضوع کلام خصوصا مسائل امامت و همچنین ولایت می باشد.

حجت الاسلام مقیسه با گفتن آنکه آن نرم افزار از قابلیت های پیشرفته پژوهشی و همچنین تحقیقاتی برخوردار می باشد، افزود: جستجو در بیش از ۱۲هزار و همچنین ۳۰۰ عنوان باب در سرفصل از طریق فهرست گزینشی، ارائه شرح علامه میرحامد حسین به همراه اطلاعاتی در مورد مولفان و همچنین کتب برنامه جذاب و جالب و خوب، متن کامل چند دوره لغت نامه عربی و همچنین فارسی با امکان دسترسی به ریشه و همچنین مشتق کلمات شامل قابلیت های آن نرم افزار گرانسنگ می باشد.

او همچنین نرم افزار علامه میرحامد حسین(ره) یادآور شد: جستجو به روش های گوناگون در الفاظ و همچنین عبارات متن و همچنین فهرست کتب های برنامه جذاب و جالب و خوب ، قابلیت های پژوهشی و همچنین یادداشت برداری، ذخیره سازی و همچنین چاپ متن مورد نظر شامل دیگر امکانات آن برنامه جذاب و جالب و خوب می باشد.

او همچنین ادامه داد: علاقه مندان می توانند جهت تهیه آن نرم افزار به فروشگاه اینترنتی مرکز نور به نشانی  www.noorshop.ir  رفت و آمد و مراجعه کنند.

منبع: حوزه

انتهای پیام

۵۰ جلد از آثار علامه میرحامدحسین دیجیتالی شد در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان