پیام رهبر انقلاب درپی حضور پرشکوه شهروندان و مردم شهر در انتخابات

پیام رهبر انقلاب درپی حضور پرشکوه شهروندان و مردم شهر در انتخابات

|پیام رهبر انقلاب درپی حضور پرشکوه شهروندان و مردم شهر در انتخابات از مسیح داراب|

صدای شیعه به نقل از پایگاه اطلاعرسانی دفتر مقام معظم رهبری: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی با سپاس از ملت آگاه و همچنین مصمم ایران که با لبیک به فراخوان نظام اسلامی و همچنین با عزم راسخ و همچنین شور و همچنین نشاطی به یاد ماندنی مردمسالاری دینی را در چهره درخشان خود به جهانیان نشان دادند، خطاب به مسئولان کشور، سپاسگزاری شایسته از شهروندان و مردم شهر را در انجام خدمت صادقانه خواندند و همچنین با تأکید بر پیشرفت همه‌جانبه و همچنین درون‌زا به عنوان هدف اساسی خاطرنشان کردند: مجلس بعدی وظائف سنگینی به دست خواهد داشت و همچنین امید می باشد که نصاب پاسخگوئی در برابر خداوند تبارک و تعالی و همچنین شهروندان و مردم شهر را همگان در آن هم دیدن کنند.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به آن شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند دانا و همچنین توانا را سپاس که در آزمون بزرگی دیگر، ملت آگاه و همچنین مصمّم ایران را به پیروزی رسانید؛ آنان توانستند جهت سی و همچنین ششمین بار از آغاز انقلاب اسلامی، در انتخاباتی سراسری، با عزم راسخ و همچنین شور و همچنین نشاط به‌یادماندنی، حضور یابند و همچنین سرنوشت کشور را در مقطع قوانین و قانونی، رقم زنند؛ نمایندگان خود را جهت تشکیل دو مجلس پر اقتدار و قدرت و همچنین پر اهمیت برگزینند و همچنین بار دیگر مردمسالاری دینی را در چهره‌ی درخشان و همچنین پر اقتدار خود به جهانیان نشان دهند.
ایران اسلامی به ملت خود می‌بالد و همچنین به استحکام مقرّراتی که آن فرصتهای مغتنم را جهت قد برافراشتن و همچنین تجدید قوای ملی فراهم آورده می باشد، سر می‌افرازد.
اینجانب وظیفه‌ی خود می‌دانم که از آن لبیک عمومی به فراخوان نظام اسلامی سپاسگزاری کنم و همچنین پاداش و همچنین هدایت الهی جهت مردمی که آن جمعه‌ی پر کار و همچنین پر شکوه را آفریدند مسألت نمایم.
به مسئولان کشور چه انتخاب‌شوندگان جهت مجلس شورای اسلامی و همچنین مجلس خبرگان و همچنین چه دارندگان مناصب اجرایی در قوای دیگر و همچنین چه دیگر مسئولان در سازمانها و همچنین نهادها، یادآور میشوم که سپاسگزاری شایسته را در خدمت صادقانه به شهروندان و مردم شهر و همچنین کشور و همچنین نظام اسلامی بررسی کننده و پروهشگر سازند؛ ساده‌زیستی، پاکدستی، حضور پیوسته در جایگاه مسئولیت، ترجیح منافع ملی بر خواسته‌های فردی یا شخصی و همچنین جناحی، ایستادگی شجاعانه در برابر مداخلات بیگانه، واکنش انقلابی به نقشه‌های بدخواهان و همچنین خائنان، منش جهادی در اندیشه و همچنین عمل، و همچنین در یک جمله: کار جهت خداوند تبارک و تعالی و همچنین در راه خدمت به خلق خداوند تبارک و تعالی را، برنامه جذاب و جالب و خوب دائمی خویش در دوران آن مسئولیت بدانند و همچنین به هیچ نرخ از آن هم تخطی نکنند.
روزگار خیلی زیاد حساس کنونی، حساسیت و همچنین هوشیاری و همچنین عزم راسخ همگان بویژه تو مسئولان را می‌طلبد.
پیشرفت کشور هدف اساسی می باشد. پیشرفت صوری و همچنین منهای استقلال و همچنین عزّت ملی، پذیرفته نیست. پیشرفت، بمعنی حل شدن در هاضمه‌ی استکبار جهانی نیست. و همچنین حفظ عزّت و همچنین هویت ملی جز با پیشرفت همه‌جانبه و همچنین درونزا دست‌یافتنی نیست. مجلس بعدی در مورد‌ی آن سرفصلهای مهم، وظائف سنگینی به دست خواهد داشت و همچنین امید می باشد که نصاب پاسخگوئی در برابر خداوند تبارک و تعالی و همچنین شهروندان و مردم شهر را همگان در آن هم دیدن کنند.
مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری میدانم از دست‌اندرکاران نمایش آن انتخابات با شکوه؛ مسئولان اجرائی و همچنین نظارتی؛ تأمین‌کنندگان امنیت؛ نهاد رسانه‎‌ی ملی و همچنین دیگر دستگاهها و همچنین اشخاص مؤثر صمیمانه سپاسگزاری کنم.
توفیقات همگان را از خداوند متعال مسألت میکنم.

سیّد علی خامنه‌ای
۹/ اسفند ماه/ ۱۳۹۴

انتهای پیام

پیام رهبر انقلاب درپی حضور پرشکوه شهروندان و مردم شهر در انتخابات در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان