پیام رهبر انقلاب درپی حضور پرشکوه شهروندان و مردم شهر در انتخابات

پیام رهبر انقلاب درپی حضور پرشکوه شهروندان و مردم شهر در انتخابات

|پیام رهبر انقلاب درپی حضور پرشکوه شهروندان و مردم شهر در انتخابات از مسیح داراب|

صدای شیعه به نقل از پایگاه اطلاعرسانی دفتر مقام معظم رهبری: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی با سپاس از ملت آگاه و همچنین مصمم ایران که با لبیک به فراخوان نظام اسلامی و همچنین با عزم راسخ و همچنین شور و همچنین نشاطی به یاد ماندنی مردمسالاری دینی را در چهره درخشان خود به جهانیان نشان دادند، خطاب به مسئولان کشور، سپاسگزاری شایسته از شهروندان و مردم شهر را در انجام خدمت صادقانه خواندند و همچنین با تأکید بر پیشرفت همه‌جانبه و همچنین درون‌زا به عنوان هدف اساسی خاطرنشان کردند: مجلس بعدی وظائف سنگینی به دست خواهد داشت و همچنین امید می باشد که نصاب پاسخگوئی در برابر خداوند تبارک و تعالی و همچنین شهروندان و مردم شهر را همگان در آن هم دیدن کنند.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به آن شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند دانا و همچنین توانا را سپاس که در آزمون بزرگی دیگر، ملت آگاه و همچنین مصمّم ایران را به پیروزی رسانید؛ آنان توانستند جهت سی و همچنین ششمین بار از آغاز انقلاب اسلامی، در انتخاباتی سراسری، با عزم راسخ و همچنین شور و همچنین نشاط به‌یادماندنی، حضور یابند و همچنین سرنوشت کشور را در مقطع قوانین و قانونی، رقم زنند؛ نمایندگان خود را جهت تشکیل دو مجلس پر اقتدار و قدرت و همچنین پر اهمیت برگزینند و همچنین بار دیگر مردمسالاری دینی را در چهره‌ی درخشان و همچنین پر اقتدار خود به جهانیان نشان دهند.
ایران اسلامی به ملت خود می‌بالد و همچنین به استحکام مقرّراتی که آن فرصتهای مغتنم را جهت قد برافراشتن و همچنین تجدید قوای ملی فراهم آورده می باشد، سر می‌افرازد.
اینجانب وظیفه‌ی خود می‌دانم که از آن لبیک عمومی به فراخوان نظام اسلامی سپاسگزاری کنم و همچنین پاداش و همچنین هدایت الهی جهت مردمی که آن جمعه‌ی پر کار و همچنین پر شکوه را آفریدند مسألت نمایم.
به مسئولان کشور چه انتخاب‌شوندگان جهت مجلس شورای اسلامی و همچنین مجلس خبرگان و همچنین چه دارندگان مناصب اجرایی در قوای دیگر و همچنین چه دیگر مسئولان در سازمانها و همچنین نهادها، یادآور میشوم که سپاسگزاری شایسته را در خدمت صادقانه به شهروندان و مردم شهر و همچنین کشور و همچنین نظام اسلامی بررسی کننده و پروهشگر سازند؛ ساده‌زیستی، پاکدستی، حضور پیوسته در جایگاه مسئولیت، ترجیح منافع ملی بر خواسته‌های فردی یا شخصی و همچنین جناحی، ایستادگی شجاعانه در برابر مداخلات بیگانه، واکنش انقلابی به نقشه‌های بدخواهان و همچنین خائنان، منش جهادی در اندیشه و همچنین عمل، و همچنین در یک جمله: کار جهت خداوند تبارک و تعالی و همچنین در راه خدمت به خلق خداوند تبارک و تعالی را، برنامه جذاب و جالب و خوب دائمی خویش در دوران آن مسئولیت بدانند و همچنین به هیچ نرخ از آن هم تخطی نکنند.
روزگار خیلی زیاد حساس کنونی، حساسیت و همچنین هوشیاری و همچنین عزم راسخ همگان بویژه تو مسئولان را می‌طلبد.
پیشرفت کشور هدف اساسی می باشد. پیشرفت صوری و همچنین منهای استقلال و همچنین عزّت ملی، پذیرفته نیست. پیشرفت، بمعنی حل شدن در هاضمه‌ی استکبار جهانی نیست. و همچنین حفظ عزّت و همچنین هویت ملی جز با پیشرفت همه‌جانبه و همچنین درونزا دست‌یافتنی نیست. مجلس بعدی در مورد‌ی آن سرفصلهای مهم، وظائف سنگینی به دست خواهد داشت و همچنین امید می باشد که نصاب پاسخگوئی در برابر خداوند تبارک و تعالی و همچنین شهروندان و مردم شهر را همگان در آن هم دیدن کنند.
مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری میدانم از دست‌اندرکاران نمایش آن انتخابات با شکوه؛ مسئولان اجرائی و همچنین نظارتی؛ تأمین‌کنندگان امنیت؛ نهاد رسانه‎‌ی ملی و همچنین دیگر دستگاهها و همچنین اشخاص مؤثر صمیمانه سپاسگزاری کنم.
توفیقات همگان را از خداوند متعال مسألت میکنم.

سیّد علی خامنه‌ای
۹/ اسفند ماه/ ۱۳۹۴

انتهای پیام

پیام رهبر انقلاب درپی حضور پرشکوه شهروندان و مردم شهر در انتخابات در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان خرید فیلترشکن خرید vpn خرید vpn ارزان خرید vpn خرید vpn