نگرانی شورای حقوق بشر نهاد ملل در مورد بحرین

نگرانی شورای حقوق بشر نهاد ملل در مورد بحرین

|نگرانی شورای حقوق بشر نهاد ملل در مورد بحرین از مسیح داراب|

صدای شیعه به نقل از پایگاه شبکه خبری العالم: شورای حقوق بشر نهاد ملل متحد در تازه ترین و جدیدترین به گفته خود بحرین را کشوری ناقض حقوق بشر دانست.
آن به گفته توسط  کارشناسان مستقل آماده شده و همچنین قرار می باشد در سی و همچنین یکمین دوره شورای حقوق بشر از 29 فوریه تا ۲۴ مارس بعدی ارائه می شود. دراین به گفته به شش پیشامد جدید متنوع و گوناگون و مختلف در بحرین اشاره شده می باشد که نقض حقوق بشر در آن کشور به شمار می رود.
«
نهاد آمریکایی ها جهت دمکراسی و همچنین حقوق بشر در بحرین» دراین ارتباط ضمن ارائه خلاصه وضع موجود بحرین و همچنین با اشاره به انتقاد گزارشگر ویژه در مورد آزادی گفتن در آن هم کشور، اقدام حکومت منامه در تعلیق فعالیت روزنامه مستقل الوسط به علت نشر مباحث و مطالب در مورد عربستان و همچنین مسائل داخلی را ازجمله موارد نقض حقوق بشر معرفی کرده می باشد.
گزارشگر ویژه در آن به گفته در مورد اقدام بحرین در ساخته یا ایجاد هراس در بین کارکنان روزنامه الوسط با وجود آنکه تعلیق آن هم لغو شده و همچنین بازداشت غیرقانونی شیخ میثم سلمان به اتهام تحریک جهت ساخته یا ایجاد تنفر از نظام حاکم و همچنین نشر خبرهای جدید کاذب و همچنین ممنوع الخروج شدن او اظهار نگرانی کرده می باشد.
تهیه کنندگان آن به گفته همچنین در مورد اقدام حکومت بحرین در اعمال تبعیض های نهاد یافته علیه شهروندان شیعه به لحاظ فرهنگی، اقتصادی، آموزشی و همچنین فرهنگی و اجتماعی اظهار نگرانی کرده اند.
در آن به گفته آمده می باشد حکومت روحانیون شیعه را هدف قرار می دهد و همچنین نقش شیعه را در کتاب های رسمی تاریخی تضعیف می کند. همچنین و علاوه بر آن، در پیشامد جدید حق شهروندی نیز به شیعیان ظلم کرده و همچنین مساجد و همچنین مراکز دینی و همچنین فرهنگی آنها را نابود می کند.
در آن به گفته در مورد استقلال دستگاه قضایی و همچنین وکلا در بحرین ابراز تردید شده و همچنین اقدام آن دستگاه در اعدام های بدون محاکمه و همچنین شکنجه را زیر سوال برده می باشد.
یکی از تهیه کنندگان آن به گفته در مورد زندان «جو» و همچنین شکنجه زندانیان در آن هم و همچنین شرایط بد آنها که از هرگونه رسیدگی بهداشتی محروم خواهند بود اظهار نگرانی کرده می باشد.

انتهای پیام

نگرانی شورای حقوق بشر نهاد ملل در مورد بحرین در تاریخ نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان