معایب مصرف از فیلترشکن چیست؟

Hotspot Shield Elite Crack And Keygen معایب مصرف  از فیلترشکن چیست؟

دیدن استفاده از کلمه ی “دانلود فیلترشکن ” تعجب بر انگیز نیست، زیرا طبق آمارهای ارائه شده توسط محبوب ترین موتور جستجو جهان به مفهومگوگل کلمه ی “دانـلود فیلترشکن رایگان ” یکی از پر جستجو ترین کلمه های فارسی در چندین سال اخیر بوده است. همواره مردم کشور ما بحث فیلترینگ را متخص به اینترنت ایران می دانند آن را هنجاری می دانند که تنها در ایران رواج دارد و در هیچ کشور دیگری استفاده نمی شود. جذاب است بدانید کشورهایی مانند: آمریکا، انگلیس، ترکیه، استرالیا، ایتالیا … از فیلترینگ و محدود کردن دسدلهره و ترس ی فرد ان به برخي از محتویات مصرف می کنند. سایت ها و خدمات اینترنتی به دلایل مختلف ی مسدود می شود، اما نبایستی این نکته را فراموش کرد که مردم اکثرا از فیلترشکن برای دسترس ی به شبکه های اجتماعی به جهت محتویات غیر اخلاقی بهره می برند. حال اکثر مردم سعی می کنند قبل از نرخ جهت خرید “فیلترشکن” با جستجوی کلمه “دانـلود فیلترشکن رایگان ” به خواسته ی برسند، ولی این اتفاق کمتر نتیجه می دهد. مطلب اینجا جذاب می شود که مدیران گاهي از وبسایت ها با سوء استفاده از محبوبیت این کلمه، مطلبی را تهیه می کنند که کاربر با دیدن تیتر وارد مطلب شود و سبب ارتقا بازدید سایت شود. فرد بعد از خسته شدن از جستجوهای بی اثر به سراغ وبسایت های فروش فیلترشکن می رود و گاهي برای ماه تعرفه ۳ تا ۱۰ هزار تومانی پرداخت می نماید . حال کاربر با تلاش های فراوان و نرخ ی مبلغی توانست به محتویات فیلتر شده دساسترس ی پیدا نماید ، ولی در این گزارش قصد تحلیل موارد و معضلات استفاده از فیلترشکن را داریم. با مطالعه این گزارش ممکن است قانع شوید که دیگر از فیلترشکن استفاده نکنید.

فیلترشکن های
در چند سال اخیر شبکه ها سازمان های ضد انقلاب خارج از کشور اقدام به تولید پروگرام هایی رایگان جهت دور زدن فیلترینگ کرده اند، که مشهور ترین آن ها سایفون ۳ که محصول رادیو فردا است، این شبکه ها هدف خود را از تولید چنین پروگرام هایی تنها بهره مندی آسان و رایگان به وب وبسایت های می دانند، اما می بایست این نکته را بدانید که این نرم افزار ها می توانند بزرگ ترین تهدید جهت حریم خصوصی شما باشند، زیرا اکثر این پروگرام ها به جاسوسی و سرقت اطلاعات کاربر ان می پردازند و ارائه فیلترشکن فقط می تواند مورد ای محبوب جهت استفاده از آن ها باشد.
حدود ۳۰ درصد از افراد هم برای خرید فیلترشکن به وب سایت های فعال در این زمینه را گزینش می کنند، می بایست بدانید که فیلترشکن ها با تغییر آی پی آدرس اینترنت انتقال آی پی آدرس به سرورهای کشورهای خارجی دسترس ی به وبسایت فیلتر شده را فراهم می کنند، ممکن است در زمان خرید فیلترشکن به بگویید که سه هزار تومان پولی نیست! ولی با تحقیقی که انجام شده خوب است بدانید که گاهي سودجویان با خرید سرورهای مجازی خارج از کشور با تعرفه های محدود مالک درآمدهای میلیونی می شوند، برای مثال طبق گفته ی یکی از فروشندگان فیلترشکن با فروش ماهیانه ۱۰۰۰ فیلترشکن درآمد تقریبی ۵ تا ۷ میلیون تومانی را کسب می نماید و در عوض نرخ او برای ارائه فیلترشکن ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان است این افراد بدون کار خاص و فقط با بازاریابی مالک درآمد چشم گیر می شوند. ممکن است ی که ما بیشتر به دنبال دور زدن فیلترینگ هستیم، حساس شدن به کلمه ی دسدلهره و ترس ی به این سایت امکان ندارد باشد، مطمئن باشید که ستاد فیلترینگ بدون دلیل هیچ سایتی را فیلتر نمی نماید ، بلکه دلایلی مثل مستهجن بودن، مخالفت با اعتقادات دینی، دزدی اطلاعات و … سبب فیلترینگ هستند ، پس می بایست با احترام به هنجارهای تعیین شده از پولشویی سرقت اطلاعات شخصی پیشگیری کنیم.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان