دکوراسیون ورودی راهروی منزل

mo2438 دکوراسیون ورودی  راهروی منزل

طراحی دکوراسیون

دکوراسیون ورودی و راهروی منزل ارزش مخصوص ای دارد زیرا اولین نقطه منزل است که میهمانان به خصوص در عید نوروز با آن مواجه میشوند. کمتر از دو هفته دیگر می رسیم به روزهای بهاری شروع دید و بازدیدهای نوروزی. خب مسلما تمام ما در حال آماده شدن برای نوروز و پذیرایی از مهمان های نوروزی هستیم به همین خاطر هم ما تصمیم گرفتیم تا امروز در ادامه مطلب به شما بگوییم چگونه از همان ابتدای ورود مهمان های تان؛ آن ها را غافلگیر بکنید ، می خواهیم امروز بدانیم که ورودی و راهرو های خانه را چگونه تزیین کنیم تا برای نوروز آماده باشند. جهت تزیین محیط بیرونی می توانید از گلدان های سفالی قشنگ که اکثرا در تمام خانه های ایرانی پیدا می شود مصرف بکنید . این گلدان ها می توانند لعابدار و یا آسان باشند، حتی می توانید برای محیط بیرونی خانه تان کاسه های سفالی که درونشان پر از آب است سیب سرخ و یا یک نارنج داخل آن شناور است هم بهره ببرید مصرف بکنید . این ظرف های آب حسابی حال و هوای نوروز به ورودی خانه تان می دهد.

بهتر است ورودی های خانه تان را با مصرف از المان های ایرانی تزیین بکنید . جهت مثال می توانید از فرش های ایرانی که بهترین مورد ها می باشند کمک بگیرید. این فرش ها روح ایرانی را به خانه شما بر می گردانند، باعث می شوند تا مهمان های تان با دیدن قشنگ یی این فرش ها غافلگیر شوند برای دیدن دکوراسیون داخلی خانه مشتاق تر شوند، چون به هر حال ورودی خانه اولین برخورد افراد با خانه است و تاثیر بسیار زیاد ی در دید آن ها نسبت به کلیت خانه دارد.

چنانچه هیچ دری بر دیوار انتهای راهرو وجود ندارد دیواری آسان پیش روی شما قرار دارد، آن دیوار را به جلوه ای جالب تبدیل بکنید . رفیق دارید به سمت چه منظره ای پیش بروید؟ منظره طبیعی زیبا سرسبز؟ یا دشتی خزان زده و رمانتیک؟ با نصب تابلویی هنری زیبا بزرگ یا نصب آیینه ای قدی بزرگ روی دیوار انتهای راهروی هال، دکوراسیون این فضا را دگرگون بکنید .

راهروی خانه را به گالری قاب عکس زیبا های خانوادگی و به یاد ماندنی تبدیل بکنید . از آنجا که می بایست تا میزان امکان از عکس جالب های خانوادگی در دکوراسیون یکی از فضاهای عمومی خانه مصرف کرد، راهروها یکی از بهترین فضاها جهت این کار است می تواند حس ی به یاد ماندنی ، گرم خوشایند را در فضا ایجاد نماید که این احساس بهتر در فضاهای دیگر خانه هم با فردی که از آن راهرو عبور کردن کرده است، همراه خواهد ماند.

فقط توصیه جدی ما به شما این است که هرگز این کار را با قاب های مفرق انجام ندهید جهت این کار از قبل برنامه ریزی بکنید . برای مثال از عکس زیبا های سیاه و سفید یا جهت تمام عکس زیبا ها از قاب های مشابه مصرف بکنید تا جلوه ای منسجم و همآهنگ داشته باشد این محیط کوچک را به هم ریخته شلوغ جلوه ندهد.

کنجی در راهروی خانه شما وجود دارد که بتوان صندلی کوچک، میزی ظریف و چند طبقه دیواری به عنوان کتابخانه قرار داد؟ اگر این طور است، فرصت خلق کنجی دنج خصوصی را جهت از دست ندهید.

چنانچه عرض راهروی خانه ی شما کمی بیشتر است پیشنهاد می کنیم که از میز کنسولی باریک کم عمق در آن استفاده بکنید روی آن، آیینه و شمعدانی زیبا قرار دهید.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان