حضرت آیت الله نوری همدانی: معظلات و مسائل و مشکلات جامعه ناشی از عدم اجرای صحیح برنامه جذاب و جالب و خوب های اسلام می باشد

emdad imam 171 حضرت آیت الله نوری همدانی: معظلات و مسائل و مشکلات جامعه ناشی از عدم اجرای صحیح برنامه جذاب و جالب و خوب های اسلام می باشد

شفقنا(پایگاه بین المللی همکاری های خبری شیعه)- حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی گفت: در صورتی که برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین قوانین دین آن هم روش که اسلام گفتن کرده در جامعه اجرا می شد نباید شاهد آن همه مشکل در جامعه می بودیم.

به نقل از شفقنا، آن مرجع تقلید امروز در دیدار مدیر کل کمیته امداد استان قم با گفتن آنکه اسلام اهمیت بسیاری به رسیدگی به مستضعفان و همچنین نیازمندان می دهد، اظهار داشت: خدمتگزاران در آن عرصه نباید هیچگاه احساس خستگی و همچنین درماندگی کنند بلکه همواره ارزش آن نوع خدمت را بایستی و حتما مدنظر قرار دهند.

او گفتن داشت: تو مسؤلین کمیته امداد شامل افرادی هستید که خداوند تبارک و تعالی توفیق خدمت رسانی به جامعه  اسلامی را داده و همچنین آن خود نعمت عظیمی می باشد که بایستی و حتما قدر آن هم را دانست و همچنین شکرگذار آن هم بود.

آیت الله نوری همدانی اظهار داشت: دشمن در طول تاریخ اسلام و همچنین انقلاب با برنامه جذاب و جالب و خوب خاص و همچنین هدف دار سعی در از بین بردن ارکان انقلاب و همچنین اسلام داشته و همچنین در آن عرصه دست به انواع استضعاف فرهنگی و همچنین سیاسی زده می باشد.

آن مرجع تقلید افزود: استضعاف فرهنگی یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب های خصمانه دشمن بوده که در جامعه ایران اسلامی به اجر گذاشته شد و همچنین قطعا آن برنامه جذاب و جالب و خوب ها هم ادامه خواهد داشت و همچنین متاسفانه کشور در آن عرصه دچار ضربات بسیاری شده می باشد.

او گفتن داشت: استضعاف سیاسی و همچنین اقتصادی هم نوع دیگر فتنه غرب بوده و همچنین توانستند بسیاری از برنامه جذاب و جالب و خوب های خود را از با نفوذ در ارکان سیاسی کشور به اجرا دربیاورند.

آیت الله نوری همدانی ابراز داشت: در صورتی که برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین قوانین دین آن هم روش که اسلام گفتن کرده در جامعه اجرا می شد نباید شاهد آن همه مشکل در جامعه می بودیم.

انتهای پیام

www.fa.shafaqna.com

حضرت آیت الله نوری همدانی: معظلات و مسائل و مشکلات جامعه ناشی از عدم اجرای صحیح برنامه جذاب و جالب و خوب های اسلام می باشد در تاریخ ۲۹ February 2016 | 1:32 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشودفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

خرید vps خرید vps ارزان خرید سرور مجازی خرید سرور مجازی ارزان خرید وی پی اس خرید وی پی اس ارزان